Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 25.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 16:52



нормално е - всяко удоволствие се заплаща и всеки сам си преценява дали е готов да плати цената

.
А в случая не е особено висока - все пак не съм имала намерения да се женя за него



Тема Re: Според мен,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 19:44



В отговор на:

А сериозно - сигурно, защото съм жена, не мога да намеря нещото толкова неродно от твоя страна, че чак да избяга.




Аз пък - щото съм мъж (сигурно) веднага го виждам - тя е женена.
Отделно - той е с гадже.

С други думи - всичките тези негови "домогвания" са съществували само във фантазията на авторката, човека не си е давал сметка как се възприема поведението му и веднага след като е разбрал го е коригирал.

Аз бих направил точно така... прибавянето на бикините на авторката към колекцията ми в случая не е приоритет. А и то е ясно е, че рано или късно - бикините и ще виснат на стената с ловни трофеи.



Тема Re: Според мен,нови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 21:44



Айде бе, не си е давал сметка. Толкова си личеше, че нарочно го прави, че повече не може.
Ти така ли гледаш жените без да се усещаш, че го правиш? Айде моля ти се. Неговото беше нагло, предизвикателно, без капчица обикновен човешки свян и притеснение когато погледите ни се засичаха. Един нормален човек дори да проявява интерес към жена ще внимава как я гледа още повече, че тя е женена, а той е с гадже под мишница. Той го правеше нарочно, няма съмнение в това - в погледа му се четеше: Искам да те предизвикам (но не е много ясно защо). Въпросът е защо го правеше.
И дори да допуснем, че е било несъзнателно и после се е коригирал, какво е това коригиране толкова крайно дето направи впечатление чак на мъжа ми, че избяга без да си каже довиждане с него. Аз казах на мъжа ми, че сигурно приятелката му ревнува от мен и той заради нея да не я дразни не е дошъл да каже чао. С други думи - коригираното му поведение беше дори още по-неадекватно от наглите му втренчени погледи
Теб примерно какво би те накарало да гледаш жена така?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от LookingForMySelf на 02.06.12 21:47.</EM></FONT></P>

Редактирано от LookingForMySelf на 02.06.12 21:49.



Тема Re: Ама ти,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.06.12 23:09



На теб ти изглеждат неадекватни и объркани, защото не ти пасват на мисленето.

Разправят, мъжете са от Марс, а жените от Венера и това ми изглежда действително така, защото мисленето ни е различно. Затова, колкото и да се опитваш да извлечеш истина, като чертаеш сложните схеми, не ти се получава.

Според мен, от гледна точка на мъжете, всичко е много по-просто и е на повърхността. Гледай там, все едно четеш в прав текст, а не тълкуваш междуредията, като наслагваш свои мисли, защото картинката се изкривява така.



Тема Re: Според мен,нови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано02.06.12 23:24



Хайде бе, човек, къде се губиш? Онзи ден си мислех, как още не си я нанюхал тази тема, че да туриш нещата в ред



Верно ли, че се е коригирал този? Да си вадиш таралеж от гащите, вече му викат "корекция" значи



Тема Re:Re: Според мен,нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 23:42



Е, как какво би ме накарало да гледам така жена - ми - щото искам да я чукам естествено :)
Другия вариант за поведението му тогава е, че не е очаквал ти да се поддадеш толкова лесно. Направо се чудя как не ти се е обадил и не те е опънал вече, но до седмица-две и това ще стане. ;)



Тема Re:Re: Според мен,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано02.06.12 23:47



От телефона не мога да видя дали на мен си отговорила, но се бях загубил на ниагарския водопад - много вода, много нещо, тук таме някоя загоряла мадама от бизнес форума, дето се провеждаше в хотела...:) и аз така гледах жадно, ама после и аз се коригирах, щото бях с децата. Но взех някой и друг телефон, де ;)



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.06.12 00:44



Напълно ме устройва варианта Нека се обичаме без да се събличаме. Дори може и да не се виждаме лично, а само виртуално да си се закачаме. Не ти ли се струва вълнуващо - това май е единственият сравнително безобиден вариант за консумация на една забранена любов - хем да я изживееш в емоциите си хем реално и на практика да няма нищо

И ми казваш, че ние мъжете сме странни същества?!





------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ама ти,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано04.06.12 11:11



Именно. Мъжете разсъждават далеч по- просто, откровено пред себе си

и директно. Нашите витиевати стратегии за тях са непонятни. И в този смисъл, напълно като ескизи от дневник на девойка в пубертетна възраст ми изглеждат някои писания на авторката на темата, която припознава като истина желаното. В общи линии, мъжете не губят време в загубени каузи, а пък в ситуация като обрисуваната тук- още по- малко. Знам, че за доста жени, особено от типа я скучаещи домакини, я отегчени съпруги, подобни игрички, флирт с изгарящи погледи, романтиката на подтиснатата страст и прочие, могат да притежават привлекателност, но мъжете най-често търсят директния път към целта, ако наистина искат нещо, или просто си бият камшика.
Да не говорим, че са по- лоялни, поне на мен така ми се струва, по отношение на забави със съпруги на приятели...


Редактирано от PipilotaV. на 04.06.12 12:39.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано07.06.12 22:25



Мисля, че наистина обичаш да се бАзикаш.

И може би малко ти се ебе (извинете за натуралистичния изказ, моля ви се).

Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.