Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ама ти, [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано27.05.12 21:58



М .. наясно, в шестък.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 01:25



Айде да те успокоя - реагирал е точно така, както аз бих реагирал в момента, в който осъзнавам, че почвам да хлътвам по нещо невъзможно за осъществяване...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано01.06.12 12:10



каква зодия ли?
То май повечето хора така биха реагирали и това е най-лесният начин за решение на проблема, нищо че си е по-скоро бягство, отколкото решение.
Аз лично не знам как бих реагирала в подобна ситуация - до сега не ми се е налагало да реагирам, защото другият винаги е реагирал преди мен и ми е го е спестявал. Но като се знам в името на адреналина бих го гъделичкала и предизвиквала доста време. Напълно ме устройва варианта Нека се обичаме без да се събличаме. Дори може и да не се виждаме лично, а само виртуално да си се закачаме. Не ти ли се струва вълнуващо - това май е единственият сравнително безобиден вариант за консумация на една забранена любов - хем да я изживееш в емоциите си хем реално и на практика да няма нищо

. Но все пак аз съм от хората, които имат дарбата да изживяват нещо илюзорно като реално. Повечето обаче не ги устройва този вариант - искат си да си пипнат



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ... [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано01.06.12 20:04



Случайно да нямаш илюзията, че това не би било изневяра?


Питам, защото аз, ако знам, че някой е ангажиран, не мога да си пусна и само въображението. Цензурата ми реже дори него. А представям си и аз самата да съм ангажирана....
Освен това едно виртуално заиграване си е сериозна предпоставка за "играчка-плачка". Най-малкото нещата ще се задълбочат и човек ще почне да иска още и да страда. Ако беше реална изневяра поне може да се разочарова, но виртуалното общуване предобива особен цвят на собствените фантазии и е дори по-опасно. Как реалният човек от плът и кръв до теб, който живее с теб и го знаеш от години, може да се бори с въображаемия ти идеален приятел. Баш!

..rude & not ginger...



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано01.06.12 21:00



мисля, че имаме работа с един незрял човек, който хем търси майка си, хем внимание. Незнам колко е годишен, но ако е около 40 вече всичко се е превърнало в спорт и няма оправия.

Честно казано аз стоя далеч от такива - не стават нито за приятели, нито за партньори, нито за работа - това са проблемни хора, които нямат ясна позиция. Може да са забавни за компания, но само до там.

Дори не бих си направила труда да обърна внимание на тези детайли, които си описала. Не си струва. И бЪзици е правилно





Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано01.06.12 21:26



Нека се обичаме без да се събличаме.

Това може да го измисли само една жена. За това онова бягство за теб е просто бягство, докато за един мъж е единственото решение.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:24



не знам за какво става, не го познавам. Но усещам, че секс става. Иначе мацката му нямаше да е толкова силно влюбена в него.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:30



Мисля, че си права - в един момент виртуалното ще стане недостатъчно и човек ще тръгне да търси начини да го направи реално. Е тогава вече е моментът да покаже на себе си, че е силен, да осъзнае, че е време да спре и да съумее да спре. Няма да е лесно, но пък защо трябва да е лесно - по-интересно е когато е трудно. И в този случай хем ще си преживял вълнуваща виртуална връзка, хем пратически ще си си чист.
Изневяра е сигурно, но за повечето мъже няма да е проблем, защото се впечатляват само от доказана плътска такава. Нямат време и нерви да губят в разнищване какво се случва в главата на жена им, просто не се интересуват от тези подробности. Което принципно не е хубаво, но си има и хубавите страни.



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано02.06.12 11:40



Да, така излиза май. Мъжете сте странни същества. Виждала съм как някои от вас, като не могат или не знаят как да получат една жена се опитват с приятелство да се утешават. Понякога дори постигат забележителни резултати в търпението си да се задоволят с това, въпреки че другото силно им лиспва. Но в един момент и те издават багажа - писва им, започват да се чувстват прецакани, обидени и.... пак стигат до бягството. Това става в момента, когато вече е пределно ясно, че няма да я имат - тя си е създала щастливо семейство.
И пак - това е признак на незрялост, егоизъм, неспособност да обичаш човек ако не е твой.... Сигурно има изключения от правилото, искрено се надявам да е така. Но личният ми опит за сега показва гореспоменатото.
Добре, че има самонадеяни мъже, които си мислят, че могат да излъжат и щастливо женена жена, че иначе щяхме да умрем от скука никой не обръщайки ни внимание

. Човещинка си е да имаш нужда от внимание и покаване, че все още те харесват мъжете. И при положение, че не правиш нищо против волята им, а само приемаш с широки обятия това което ти се предлага доброволно, проблем не виждам ;) Аз не лъжа - от самото начало си казвам директно и с прости думички, че съм щастливо омъжена и шансове няма. Но ако някой е прекалено самонадеян защо да не му дам шанс да се пробва въпреки всичко - забавно ми е



Тема Re: Пак за същия пич с възрастните дами - обяснете ...нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано02.06.12 12:05



по-интересно е когато е трудно

Само после да няма "Ох и ах, как страдам, с какво заслужих, не ми се живее, не мога без него" и т.н.

..rude & not ginger...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.