Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 24.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Според мен, [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 14:20



развесели ме. Този наистина е голям особняк. Май не аз, а той не знае какво иска. Пък може и да обича да флиртува с жените и като види, че са му се вързали му става безинтересно щото няма какво повече да ги прави, особено ако са недостижими и ги зарязва.
Каквото и да е, взел е правилното решение, защото дори да се пробва с мен освен една изяснителна среща, че няма шанс за нас на друго не може да се надява.



Тема Re: Според мен, [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано25.05.12 18:30



Hahah ти даже не разбираш какво ти се пише


Амаче егоцентричност, сега си давам сметка, че е доста силен фактор при сриването на реалистичния поглед



да се пробва с мен освен една изяснителна среща

Не стига че даваш неясни и противоречиви сигнали, но и клониш да вършиш неясни и противоречиви действия.
Тук наистина си в зоната на доброто стечение на обстоятелствата. Добре че не си ти диригента!



Тема Re: Според мен, [re: Deern] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 20:01



1. Противоречиви сигнали няма - аз го харесвам, падам си по него, може би дори съм влюбена (или поне бях, че бързо ми минава). Просто реших да съм откровена с него и да му го покажа, ей така, за разнообразие - писнало ми все да се крия, искам малко свобода на изявата.

2. Кои точно действия са противоречиви - че аз АБСОЛЮТНО нищо не съм му сторила, поне нищо реално физическо, дори не съм докоснала по никакъв начин.



Тема Re: Според мен, [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.05.12 21:37



Аз всъщност не знам мнения по какъв въпрос очакваш- ти си имаш някакви си свои разсъждения по темата, които, аз поне, силно се съмнявам, че отговарят на действителността, освен ако всички участници не са в пуберитета. Сигнали, знаци, погледи, почти тайнствени желания, недостижима жена и т.н., и т.н. Ти хем си малко влюбена, хем нищо не искаш от него и нищо не възнамеряваш и да има между вас, хем му даваш някакви знаци, хем разсъждаваш как той ги разчита, хем нямаш никакви намерения, обаче пък мисълта ти е в пълна обсесия по отношение на образа на този мъж и др. такива. И, в края на краищата, се чудя аз ли не съм в ред или цялата тази история, докато ти си хваната под ръка с мъжа ти, а иде реч за негов приятел, ми изглежда някак нечитава. Пък и пичът си има гадже и е твърде възможно ти да тълкуваш напълно превратно всичките тези знаци. И това, което дешифрираш като бягство от все по- засилващия му се интерес към теб, да е всъщност бягство от неловката ситуация, в която е поставен един мъж, който усеща, че съпругата на приятеля му се интересува от него. Не си ли се замисляла върху такава една възможност? И не са ли поне приятелите на гаджетата и съпрузите ни табу, освен ако става дума за голямата, съдбовна, изпепеляваща любов, страст, среща между сродни души и прочие, която да си заслужава да причиниш някому болка?

Не искам да те съдя, но понеже и без друго звучиш твърде лекомислено и объркано, само присветвам вместо червена лампичка.




Тема Re: Според мен, [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.05.12 22:01



Не мисля, че тези, които не си споделят публично чувствата, мислите и преживяванията са по-читави от мен, защото съм сигурна, че всички преживяват подобни неща, само дето повечето се правят на светци и не си ги признават. Но непризнанието не променя фактите.
И не - достатъчно зряла съм да преценя дали някой ме гледа и зашо ме гледа. Не че иска много зрялост за това - тия неща хем се видат с просто око хем се и усещат. Както съм и далеч от мисълта да обвиня себе си за всичко, а всички останали автоматично да ги сложа в графа Невинните жертви на една луда





Тема Re: Според мен, [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано26.05.12 04:09



Точно за това говорим. Вие флиртувате с погледи, гъделичкате си и двамата егото, и знаете много добре, че до повече от това няма да се стигне, поради съпътстващите общата картинка обективни обстоятелства. Има хора, които се харесват повече от обикновеното, но се разминават точно поради тези обстоятелства, които като сложим на везната натежават повече . Виж , ако мъжа ти не те кефи вече, си има адвокати , разводи и после можеш да се наслаждаваш на една наистина хубава свобода и нов живот, стига това да ти е целта и смисъла на живота.





Тема Re: Според мен, [re: ellynora] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано26.05.12 10:43



не, мерси - пробвала съм свобода и оковите на брака и определено си предпочитам второто. То е от което имам истинска нужда - другото си е временна адреналинка, жизнено маловажна





Тема Ама ти, [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано27.05.12 11:29



защо не го приемеш това като здравословен флирт. При него, за двете страни предварително е ясно, че няма да има развитие. Аз поне не съм била в среда, където не се флиртува по този начин. Верно, че при вас пък са присъствали и половинките, та не ще да е бил много здравословен, защото е имало риск да получите "тротоарни екземи" някакви

и не знам, какво име да му измисля на този флирт. Но съм почти сигурна, че човека го е приел за нещо такова и не изпитва нужда да се обяснява, защото мисли, че и ти си наясно.



Тема Re: Ама ти, [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано27.05.12 12:38



с кой и за какво да се обяснява не разбрах. Просто се чудех на реакциите му - изглеждат ми неадекватни и объркани - това е. Можеше да е много по-просто.
Аз си мислех, че само аз съм изгубила почва от толкова гледане, ама май и той го е почувствал като мен и тотално е капитулирал, а аз още се държа некак си





Тема Re: Ама ти, [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано27.05.12 17:21



Щом е така следва фазата тотално оттегляне.

Защото рисковите ситуации трябва да бъдат избягвани.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.