Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво намирате в по-възрастните жени Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано19.05.12 09:24



Прекарвам си почивката с един много много сладък пич от компанията. Не знам на колко години е, съмнявам се да има 50, изглежда на около 40, но май са малко повечко. Сменя си гаджетата всяка година - явно няма намерение да се жени. Но е толкова готин, толкова секси, толкова, толкова.... всичко, което жените харесваме и имаме нужда от него. Но си пада явно по стари (не че не се гледаме влюбено всяка вечер, пък аз определено съм по-млада от него). Поне половината от моите наборки съм сигурна, че ще си паднат по него. Но той до сега май не е имал гадже по-младо от него - и все женени и разведени. И то не само на възраст ами и видимо си личи, че са по-дърти - всичко им виси. Чудя се какво намира в тях. Не че са лоши жените, ама те направо имат вид на бабки особено до него - той доста младее. И всичките разбира се са толквоа влюбени в него - като лепенки за него и на скъпи му говорят и мани мани.
Една от версиите ми е, че благородството и човещината го спират да се занимава с млади, които има опасност да очакват брак с него, пък той явно си е решил, че не го иска. Но пак ми е странно да ходиш с дърти само поради тази причина още повече, че явно показва, че мен примерно ме харесва. Показва го само с поглед и с вниманието което ми обръща, няма с какво друго, защото и той и аз сме на почивка с половинките си и надежда всяка оставете.
Сигурна съм, че харесва нещо в дъртите и се съмнявам да е увисналата кожа.
Вие на какво залагате?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано19.05.12 10:10



Здравей, аз съм жена и мога само да гадая и да напиша някои мои наблюдения.

1. Чувала съм мъжко изказване по адрес на по-възрастни жени (все пак по-млади от мъжа, който го каза) че след определена възраст при жените, някои личностни качества изместват външността им.

2. Познавам една жена на 34, която не изглежда зле, не красавица, но е тотално встрани. Разбирай - абсолютна тетка, още на 34! Това въобще не върви при мъжете. ( oт ония жени, чиято лична драма и истерия блика и ясно се долавя)

3. Имах една колежка, която беше огромна- не супер дебела, но доста здрава и висока.

Тя е много точна като човек и приятна приват. Сменяше гаджетата сравнително често и много от тях бяха по-ниски от нея

4. Имам една приятелка, в средата на 36, която изглежда страхотно, само в лицето е доста изхабена. Самото й държание не е никак симпатично - надменно и самовлюбено. Сега като го написах, аз май съм правилната отсреща й, за да има баланс Тя също има проблеми с мъжете, но май и с доста жени.


5. Аз съм на кръгли 30, но имам повече опит от връсничките си. Без него нямаше да мога да имам връзки с мъже, които са с десетина години по-големи и/или които имат значително по-уреден живот и гледат на него по определения начин разбира се

Редактирано от Deern на 19.05.12 10:28.



Тема Re: ами ето какво намираменови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (фашага )
Публикувано21.05.12 16:12



Първо имат по-зрели разсъждения и за разлика от младите не ни мотаят за секса.



Тема Re: ами ето какво намираменови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор Headline (^,^)
Публикувано19.06.12 19:42



беше педофил и го опандизиха-за туй се промени..



не съм Вечна безкрайностт

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.12 07:28



С 60-годишни ли ходи този пич?
Да не би пък да имат акъл? Или може би знаят какво искат?


А, ако под "дърти" се разбира между 40 и 50, намирам за съвсем нормално да ходиш с набори.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 20.06.12 07:31.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.06.12 22:19



по-дърти в биквалния смисъл. Тази точно не знам с колко е по дърта от него, може с 2 или 3 год да е, ама изглежда по дърта с поне 10. За мен пък не е нормално жената да изглежда по дърта от мъжа. Дори и на години да е по-млада, ако изглежда по възрастна ми е някак си грозно



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано21.06.12 22:37



Знаеш ли още колко неща са грозни, ама по-добре щастлива връзка, отколкото красива.

А на теб ти е някак грозно не за друго, а защото ревнуваш и си мислиш "ама аз съм по-млада, пък, значи съм по-добра от нея". Но то какво друго да мислиш, ако това ти е единственото преимущество.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 21.06.12 22:39.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано21.06.12 22:39



На мен пък обратното не ми харесва- мъжът да изглежда по-стар от жената.

Предлагам компромисно да разстреляме всички мъже и жени, които изглеждат по-стари от половинките си.
Сигурно правят хубави свирки каките и/или мусака.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано21.06.12 23:27



хм... защо реши, че ми е единственото


Пък и явно в случая ми е недостатък - човекът от край време е обявил че си пада по-дърти и така е било винаги. Младостта по-скоро ми е проблемът в случая. Всъщност нито съм млада нито изглеждам такава - просто съм по млада от другата - това е



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано22.06.12 07:36



Може да е жиголо, откъде знаеш?





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано22.06.12 16:24



+1



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано22.06.12 16:30



Това, което си написала, говори за:
- този мъж много, много ти харесва, да си го кажем: полувлюбена си в него, дори да знаеш, че сигурно и с теб ще си поиграе, както и с тях. В подкрепа на тази първа точка е Сменя си гаджетата всяка година - явно няма намерение да се жени. Но е толкова готин, толкова секси, толкова, толкова.... всичко, което жените харесваме и имаме нужда от него. Но си пада явно по стари (не че не се гледаме влюбено всяка вечер, пък аз определено съм по-млада от него)
- притеснява те фактът, че той те заглежда, но не те ухажва.
- смяташ се за много, много повече от "дъртите" /вчера видях една около 50-годишна дама, с НЕВЕРОЯТНИ крака и фигура, и много мило лице/, започвайки първо с това, че си по-млада от тях.
- това, че ТИ виждаш неговия избор по този начин /"дърти" и "увиснали"/, не значи, че за него е същото. Може пък да предпочита стойности в други измерения, отколкото, примерно, някоя мацка, разсъждаваща като теб...
- това, че си по-млада, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не означава, че си по-хубава.



Според мен, човекът си избира по-зрели жени, защото вероятно му дават много повече, отколкото би му дала някоя 25-30 годишна - не само като опит в сексуално отношение, но като общуване, и като всичко.
Сега остава да ни разкажеш, ако искаш, как попадна в едно ваканционно място с този мъж.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано22.06.12 16:31



Каза, че си на кръгли 30, но също Всъщност нито съм млада.
Е, аз съм на 35 и половина и винаги ще съм млада.





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.06.12 23:36



Сега остава да ни разкажеш, ако искаш, как попадна в едно ваканционно място с този мъж.

бяхме група със сходни интереси :)
Не съм казала, че съм 30 годишна, малко повечко съм


Не знам дали съм била влюбена в него. По-скоро ми действаше предизвикателно с поведението си, а аз се поддавам емоционално на провокации.
Като изключим неадекватното му поведение накрая, той направи най-правилния ход - изчезна от живота ми от раз и това ми позволи да го забравя. Сега се чувствам доста по-добре.
Иначе прави и добре оформени крака ОК, но ако кожата е набръчкана, мека и висяща - не вярвам на някой да му харесва това нещо.Или пък меки цици. Така че гаранция ходи със стари поради други причини. И според мен те са, по-точно основната е, че не иска да лъже и да дава празни надежди на млади момиченца, които има опасност да хукнат да се женят за него, пък той човекът явно си е решил, че няма да прави точно тази житейска стъпка



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано23.06.12 18:32



Залагам на това, че от въпроси като твоите се вълнуват жени с лошо самочувствие.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор WMC (Прах във вятъра)
Публикувано23.06.12 20:20







Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано24.06.12 11:04



Бих добавила: и с твърде нереална самооценка. Има хора, които често се питат "ама защо тя (той), а не аз, с какво тя (той) е повече от мен", и така и никога не разбират защо...




Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано25.06.12 11:07



Е, така казано, вече звучи доста по-зряло и... добронамерено.



В това има логика: И според мен те са, по-точно основната е, че не иска да лъже и да дава празни надежди на млади момиченца, които има опасност да хукнат да се женят за него



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор ellynora (пристрастен)
Публикувано26.06.12 14:45



Никога и няма да разберат, защото не са били в обувките му през целия му живот.

То има толкова много показатели освен възрастта, че свят да ти се завие. Аз ако тръгна да се женя нали няма да го избирам само да е млад.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Maтa Kocмaтa (космат маймун)
Публикувано16.07.12 16:27



Харесва парите им.

Save the original.


Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано16.08.12 23:58



... не е до възраст... а до жена :) Когато една жена ме привлече ми е все едно какво и е егн-то... То като гледам на улицата смело мога да кажа че да си лелка или "дропла" не е въпрос на години а на ядене и занемареност



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано17.08.12 10:56



И на страст .. умрели путки има от секви възрасти.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: borecom] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.08.12 22:39



... по-скоро липса на страст :)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано19.08.12 00:54



Да разкажа и аз моята история.
Ожених се за прекрасна жена-красива, интелигентна.
Забелязах, че тъщата /която беше с 13 г. по-възрастна от мен/, винаги искаше да ме целува по устата-с повод или без повод/. Само отбелязах този факт. Като се ожених за дъщеря й, тя беше на 41 г.
Като й мина критическата, вече беше на 49 г., запази слабото си тяло, но направи невероятно едър твърд бюст. Не се притесняваше да се появява на вилата по тениска, без сутиен.
Е, може и аз да съм грешен, веднъж тя ме попита как изглежда, и аз й отговорих, че е страхотна-слабичка, миньонче, с едър бюст, не може да забременява, и е само за ебане.
Малко по-късно, бяхме останали в София само двамата, останалите бяха на вилата, тя ме покани да спя у тях и ми предложи да се любиме, като ме предупреди, че ще правим дълго секс, който ще отнеме много време, и иска да правим същият секс, който правим с дъщеря й. Явно жена ми е споделяла за нашите палавости, за многобройните й оргазми.
Е, коментарът оставям на вас.

Редактирано от samvno6ta на 19.08.12 00:59.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано19.08.12 01:14



През ония години бях на върха на вълната, не беше проблем да купувам по два тоалета от бутиков магазин по 200 лв. на жена ми. По онова време издържах големият син във Фр., където учеше право. Въпреки това, тя се заигра с мутри, които й обещаваха сред приватизацията да я направят изпълнителен директор. Е, на 07.05.2002 г. напусна дома ни в 22.15. Обяснявах й, че няма да я направят изпълнителен директор, аргументирах се, звънях на изп. директор на охр. фирма, когото познавах, но, колата я чакаше пред блока. След 2 г., след развод и продажбата на луксозен тристаен апратамент, през декември 2004 г. й биха шута по чл. 331 КТ. Казах й-омайваха те, ебаха те, накрая ти биха шута. Сега дом имаш ли, семейство имаш ли-НЕ! Любехме се във времето през 2002-2004 г., веднъж ме зарази, та ми носеше антибиотици и мазила.
Ама, аз, нали съм добър, й казах, хайде да не пропиляваме парите от апартамента. Дълго търсих, накрая намерих парцел в Банкя. Купихме го за 10 000 евро. Приятели, проекти, заведоха ме за ръка при гл. архитект на Банкя, след 2 м. получих разрешение за строеж.
по Коледа на 2005 т. вечеляме заедно четиримата, и бившата ми казва-аз, когато поискам, и с когото поискам ще идвам и ще си тръгвам от Банкя. Тогава й казах-ти продаде апартамента, аз ще продам всичко в Банкя. Продадох го 3 пъти по-скъпо. Ама, нали съм наивен, разделих всичко поравно с нея.
Извод-мъж или жена, лудне ли на 40 + години, оправия няма.
Сега си хапе задника и иска среща с мен, но, връщане назад няма!



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор borecom (зЪгубен)
Публикувано19.08.12 22:15



Кат те четам .. ще се върнеш. Слаб ти ангела ..



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:29



на ядене и занемареност





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:31



Моят коментар е, че си леке.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:31



Ама че простотии... И какво, ТОЧНО, искаше да кажеш с всичко това?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано20.08.12 21:53



Губиш форма. След педофилските изцепки, изобщо не можеш да ме шокираш с тази пошла история.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: borecom] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.08.12 10:11



само да ви светна, че дали има страст зависи не от жената, ами от мъжа колко я пали. Ако не я палиш няма страст (не че не може да се изиграе де, ама не всички са актриси.)
Ако палиш една жена винаги си личи. Ако е дърво в кревата значи или не я кефиш достатъчно или е още начинаеща, неумела, притеснителна..... Това второто се оправя с повече тренинг. Първото сигурно е възможно да се оправи ако и набараш цаката точно какво и харесва. Но то пак няма да е истинска страст, нали разбираш. Ако много те обича може да се научи да имитира страст само за да ти прави кеф.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано22.08.12 16:05



Някои са свикнали да имат оригиналите, не имитациите.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано22.08.12 21:31



... няма как да не се съгласи човек с това..... И аз мисля, че страста се пали...а не е даденост.. И за жените важи... тоест не е нужно само да има привлекателна визия за да и се обадя втори или повече пъти...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Тъпа курво,нови [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано01.09.12 04:14



която се пласираш в Италия, ти ли ще ми бъдещ съдник? Тъпа българска курва в Италия?



Тема Re: Тъпа курво,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано01.09.12 04:28



преди много години те лансирах в Клуба на разведените -Мирър-президент. Или си докажи мненията, или си обикновена лъжкиня. Да, преди, година или две, в клуб 40-50 бях пуснал тема, как се възмущавам от това, че баща на момиче е пуснал чалга, как невръстните девойчета се кълчеха,със или без сутиенчета, и ми ми беше много гадно. Това ми е прегрешението- Това ми е прегрешението, няма педофилски изстъпки, никъде няма, просто ми е гадно срещу чалгата, която ти допада.



Тема Уаууу, срази мЪ:)))нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.09.12 11:02



След пошлотиите ти от по-горе, нека аз да съм курвата:)

Обаче за тъпа, имаме да спорим, защото мога да откарам до там, че да разпозная обстоятелствените описания на "напъпили гърдички, със или без сутиенчета и кръшни движения на дупенца и кръстчета" и т.н. за 10-годишни момиченца, като педофилски изцепки. Междувпрочем преди месец-два,ти пак изплува от нищото..т.е. би трябвало да е от "оня свят", според аналите на Дир-а, с н-брой повторения за визията на 10-годишно дете, че повръщах зелено в попържа заради теб.

И понеже, пак си сбъркал един клуб със съдебна зала, да ти кажа, че тази ти пледоария е пълна нула. Ще повторя, че губиш форма. Не можа да съчиниш по-голям компромат, да не кажа, че направо никакъв. Чувствам се пренебрегната и се чудя, как да го преживея.

Не може някой, появил се от нищото, да ме лансира в клуб, където съм била от създаването му, освен ако не си е внушил, че е ненадминат авторитет. Което, отнасящо се за теб, ще е великата заблуда, нали така?



Тема Re: Уаууу, срази мЪ:)))нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.09.12 22:28



Яяяя, тука било интересно, бре



Тва като лайно в морето, всички бягат, ама всеки отива да го види



Тема Re: Уаууу, срази мЪ:)))нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано01.09.12 23:08



Добър апетит...



Soul is smarter

Тема Re: Тъпа курво,нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано02.09.12 02:58



Ти определено се нуждаеш от лечение. Съжалявам те искрено.



Тема Невероятно е как отделяшнови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано02.09.12 02:59



всичкото това време на мозъчни недоноси. Стегни се, де.





Тема И двата ти постанови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 20:12



имат 39 отговора!!!!

И сега трябва да ида да отговоря и на другия, за да са пак по равно





Тема Re: Уважема госпожо,нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано04.09.12 02:26



Нека бъдем наясно.
Първо, никога не съм имал проблем в общуването си с Вас. Да, аз бях този, поради дълбокото ми уважение към Вас, който издигна призивът-Мирър-Президент. Вие сте една изключително интелигентна и красива жена. До скоро нямах проблеми с Вас. Но, да ме обвинявате в такива прегрешения е абсурдно! Да, мразя чалгата, поради това пуснах темата в 40-50. Да, беше ми безкрайно грозно това, което видях. Погнусих се, госпожо, просто бях свидетел на описаното. Ако вие сте се припознали е Ваш проблем. Но, повтарям, беше ми гадно и гнусно, от това, което видях. Съжалявам за откровеността ми, не съм искал да Ви засегна и/или обидя.



Тема Re:Уважаема госпожо-2нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано04.09.12 02:40



Преди няколко месеца те помолих в 60-160 да не ми пишеш, да ме забравиш. В началото спазваше тази ми молба. Сега, след като не я спазваш, ще ти отговоря с цялата откровеност и риск.
Защо се разделих с теб ли? Ами, спомняш ли, преди няколко години, като идвах от адвокатската кантора добре облечен, с костюм и вратовръзка, как ме водеше на пясъчника с най-малкия си син и пиеше водка? Ами спомняш ли си, как на именния ми ден в Рибарица почваше да пиеш водка от 10.00 ч. сутринта, еднолитрова бутилка Флирт и как я свършваше до 19 ч., и как ти купувах нова? И ти отново пиеше и заспиваше на първия етаж на вилата, пред камината, а аз се грижех за твоите деца? И какъв секс можех да правя с една вечно пияна жена? Ами, не се учудвам, че бившият ти мъж не те търси 4 г. Ти ми разказваше, как почвал да пие водка с кафето от сутринта, ама ти ми доказа обратното. Моля те, както ти писах в 60-160 не ми пиши повече!
Ами, като беше първият път при мен-какво направи-напи се! Е, какво общо да имам с теб?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано04.09.12 20:46



O, Лазаре - ти си възкръснал?



Как беше в света на мъртвите?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: KMETA HA HETA] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано07.09.12 22:19



недей да ми се правиш на интересен.„
От нея знам, че преди да спи с мен, е имала връзка с теб. Взела влака за Варна със средният и бебето. Не мога да си представя такава жена, която твърди, че е интелигентна, красива и т.н., да си подхване средният и бебето, за да празнува Нова година с общински служител от Варна. Нима не може да свали мъж в София-явно не може. Но, аз не се бъркам в личния ви живот. Просто знам някои факти.



Тема Re:Уважаема госпожо-2нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.09.12 23:41



Закачам се тук, защото, по-нагоре все едно нищо не си ми казал. Обаче, ще отбележа този ти пост тук, защото може да се ползва като нагледно пособие, защо хората всячески трябва да избягват близък контакт с теб.

П.П. Егати, Чаве! Такава груба грешка! Не напиване. Трябва ти шаманска техника, за да го изстържеш





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.09.12 20:00



От нея знам, че преди да спи с мен, е имала връзка с теб.

Абе, овчи, нали не беше спал с нея


Връщай се нагоре да се видиш какви си ги писал. И не ти се правя на интересен, а ми стана интересно, как е било в царството на Танатос, Хадес, Анубис, Кали или при който си бил. Аз не ти се меся в личния живот, просто знам някои факти, които научи половината дир... Симпатяга... И да уточним още нещо - аз общински служител не съм бил, бях държавен. Ти разликата знаеш ли я, разбираш ли я? Ако не я знаеш, ще те светна - само кажи. Та, Лазаре, мога да ти дам един безплатен съвет след като уточнихме какъв служител съм бил. Тук във Варна си имаме само един театър(все пак ние сме тъпи селяндури, според такива като теб), но мога да ти съдействам да започнеш работа като драматичен актьор. А ако искаш може и като сценарист или режисьор. Само ми е интересно, какво постигна с предсмъртно-смъртното си писмо... Разрешавам ти да не ми отговаряш - вегетирай си на спокойствие.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: KMETA HA HETA] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:32



Адски тъпо е да вдигам темата, ма гледам, спомената съм пътьом



Нося очила, безкрайно вярна съм на хората, които обичам, и също толкова крайно не мога да дишам лекета.

То не бях го заразила с всички полови болести на света, то не беше обратното. То не го банваха всички модератори на дира.

Не знам какво иска и какво си представя. За мен е мъртъв и го знае. Крайно мъртъв. Летален изход.

Съжалявам, че те е намесил и теб.

Теб имам нещастието да те обичам и много да ми липсваш.

Абеее, ей, яхвай по-често "Чесната" и да прескачаме един до друг



Тема Re:Уважаема госпожо-2нови [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:46



Ама глей как ми потвърждава имиджа на фатална жена


Брях, въй, дет съ вика
Нямаше и да погледна тук, ама пусти приятели
Направо да си пращам кандидатурата за следващия Брадър, дет са клубовете, там цяла България..



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:57



Ти си пълен идиот. Всичко това са тъпи, ама тъпи твои фантазии.
Лекувай се.
И спри пиенето и писането по нощите



П.П. Досега не знаех за тази "мила" дискусия тук. Имам една молба, ако тоя куку я продължи..... спрете го. Не заради мен, намесва други хора.



Тема Re:Уважаема госпожо-2нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано22.09.12 15:53



Понеже така или иначе стана дума – остави го синия кит. Той тази и други подобни истории ще ги размахва докато го има дир-а. Нищо ново под слънцето.
Едва ли тези, които те познават в истинския живот и могат да те идентифицират и в тази виртуална реалност, ще си променят мнението за теб от нещо, което някой - видимо афектиран, видимо с комуникативни проблеми, видимо нещастен и т.н. е писал някъде за теб. Пък ако го направят – голям праз. Толкова струват.
По отношение на всички останали дето можем само дистанционно и на въображение да си градим представи – същата работа:
Денят в който почна да се впечатлявам от това кой/коя колко (се твърди), че изпил(а) или наебал(а); кой смята, че като си турнеш костюм па и вратовръзка – с нещо променя факта че има дупка на гъза си; кой колко (големи) деца има, и какво ги прави докато според слуховете, ходи по любов та пушек (това е от лайт- пардон локо-мотива) или не знам какво си и пр. И пр. – ще знам, че съм се върнал някъде в блажената невинност на предпуберската си възраст, а и най-сетне ще повярвам във вечното завръщане...

ПП

Ето ти и една бонус история да не сме капо като постери и пост-рийдъри... (След като я промениш логистично по род и число – може да я разказваш и от свое име. Много успех може да се пожъне с нея. Особено ако аудиторията е добронамерена...:)

Запознах се преди 20-тина години с едно момиче - по едно време каза, че ако това е отвличащият ми маньовър, за да стигна до целта – нямало нужда. Била дегустатор към (... мнението е автомодифицирано за недопускане нелоялно продуктово позициониране...) и да не й наливам повече, че била болна от такава болест. Алкохолът не стигал до мозъка й. Можело да се отрови, но не и да се напие. Тогава разбрах, че винаги има и по лошо. Не е толкова страшно да тъгуваш, но да няма как да удавиш мъката си е убийствено несправедливо.
...
И винаги ме питат след това: - И какво стана с момичето?:)
- Ми оживя-викам-въпреки страхотния секс:)


Прав или изправян.


Тема Къде ?!?нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор бо (пУк)
Публикувано22.09.12 19:28



Хм .. къде си спомената ? в горните постинги не откривам ник, име, нищо ..



Тема Re: Къде ?!?нови [re: бо] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 19:58



Това е стара история, която продължава и за която "героите" са ясни


Питай Киро, ако не верваш...



Тема Re:Уважаема госпожо-2нови [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 20:07



Ти си страхотен!

Днес се видях с приятелка, децата ни бяха в една градина, някак се сближихме, щото една порода, после те се преместиха, но периодично се виждаме. И тя, както и аз, не сме фенове на простотии тип "сураттефтер"



Някак между другото ми разказа как е живяла между небето и земята един месец, в болница, след проста операция на детето, когато се получават съмнения за евентуална диагноза "рак на кръвта". Е, слава на Бога, оказало се нещо много, много по-малко страшно и опасно, но тя ми каза, че за този един месец е "умряла" най-малкото 30 пъти и вече не я е страх

Просто в този един живот има твърде по-важни неща и многооооо любов



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (fashogent)
Публикувано22.09.12 21:14



Казвам го директно - много яко духате, ебете се със страст и сте разумни!Тоест има смисъл да се инвестира във вас!





Тема Re: Къде ?!?нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор бо (пУк)
Публикувано22.09.12 21:14



Киро, не го познавам и доколкото знам няма ясни становища, влияе се от чужди. Недостоверен източник би бил.

За тва питах тебе.



Толкоз ли си 'добра', та публично се карат за теб?



Тема Re: Къде ?!?нови [re: бо] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 21:36



По-добра от Памела и всичките Златки накуп

Без грам хирургична намеса.


Да не говорим, че съм и поне три пъти по-умна

И имам две виШи.

И освен това съм скромна и готвя хубаво




Тема Re: Къде ?!?нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор бо (пУк)
Публикувано22.09.12 21:53



Бравос.

Несъмнено, си по-добра от изброените травестити.

ВиШите, определено са недостатък, но пък с другите бонуси го компенсираш до нейде.

А как ? толкоз умна, попадна на откровен луд? Единия от конкурентите си е .. ммм оле-мале. Обичаш грешките си ли ..



Тема Re: Къде ?!?нови [re: бо] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 22:03



Пропуснах да те информирам, че в мен се е преродило нещо от Майка Тереза, мир на духа й, ходя на църква и помагам на онеправданите от Господ духом



Остави се, направо като предада Богу дух, ще ме търсите някой ден, ей така, за утеха



Тема Спирам да питам ..нови [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор бо (пУк)
Публикувано22.09.12 22:19



.. че с толкоз реклама, ше ме свалиш и мен.



А хич не си падам по конкуренцията ..

Успех.



Тема Re: Спирам да питам ..нови [re: бо] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 22:27



Колко е лесно, когато човек владее думите



Благодаря, обичам тениса на маса в клубовете, докато готвя кюфтета по чирпански....

Няма конкуренция, тя е само в нечии мозъци, написах го по-горе.

Вече даже не ми е обидно, смешно ми е....

История, стара като света...



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.09.12 13:32



Зрелите жени са по опитни не само в секса, но във всичко. Ама като ти омръзне старческия вид пак ще тръгнеш на лов за млади парцали - ясно сте ми - философствате ама иначе всички сте от един дол

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (СТАЛИНИСТ)
Публикувано24.09.12 13:48



Нищо подобно!През последната седмица минах три мадами. Две 40-45 годишни и една 24 годишна. Тази 24 годишната въобще не можеше да издържи на темпото и натискът ми!

А свирките ги правеше все едно лиже салам.



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.09.12 14:26



салам не се лиже, а се дъвче. Сигурно имаше предвид сладолед



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано24.09.12 14:30



Да, сладолед. Тъпня!





Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: FilerO99] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано24.09.12 16:20



сигурна съм, че момичето се е постарало след като се е навило да го прави. Ти просто можеше да и обясниш как те кефи и проблемът е решен. Ама не знам що си трайкате и после ревете, че не знаем как да ви обслужваме - повече от нас не са се научили да четат мисли. Както си го направиш брато - кеф ти - само на себе си може да се сърдиш точно пък в този случай



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните женинови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано24.09.12 23:05



Нищо не търся в по-възрастни жени. Харесвам по-младите от мен.

sol lucet omnibus


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.09.12 07:14



"Обслужваме" е добро попадение и поставя жените там, където им е мястото, разбира се: в сферата на услугите.

(няма подходяща, усмихваща се с непредразполагаща ирония емотиконка)

А всъщност и двамата не го разбирате секса, да не говорим за еротиката. Така че, стига сте словоблудствали по темата като в някой квартален магазин- сладоледи, салами, бабек, мабек, туй- онуй, туй в онуй и пр.


Редактирано от PipilotaV. на 25.09.12 07:14.



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.09.12 07:31



Искам като хване салама, да видя глада в очите й. На това му викам еротика аз.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.09.12 07:49



Защо на мен го пишеш това? Щом искаш да видиш глада в очите й, нали се сещаш какво бих могла да ти отговоря? Защото някак не ми е удобно да го "произнеса" публично...






Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано25.09.12 10:21



е как - само ти я разбираш - ние останалите сме оперирани от еротични емоции и предпочитания



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.09.12 10:26



Аааа, от това, че вие не я разбирате, не следва логическият извод, че единствено аз я разбирам. Не го твърдя и слава Богу, че не е така.


Пък и ти отдавна си признаваш без бой, че тематиката не предизвиква у теб съответните влажни вълнения.




Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.09.12 15:39



Не се сещам, ноне го произнасяй публично.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано25.09.12 15:40



Ти съвсем убедително се представяш точно така.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано26.09.12 21:19



О, Пипи, ти си известна с влажните си, дори хлъзгави вълнения и гостоприемни бедра.





Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.09.12 21:35



Да не злоупотребяваме със словосъчетанието "гостоприемни бедра", използвано от мен метафорично в ГЗС. А пък къде, на кого и как известна, ще оставя да виси като риторичен въпрос?




Редактирано от PipilotaV. на 26.09.12 22:29.



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 22:03



моля ти се, аз ако се подмокрях при всеки порно пост щех все напикана да си ходя.
Приеми че си подбирам кое и кой да ме подмокря



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 22:04



зависи пред кой



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.09.12 22:14



Приемам, че не разбра какво имах предвид. Нито пък разбра опита ми да се пошегувам, но... нормално, всъщност.






Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 09:07



Приемам че не умееш да се шегуваш както и че се опита да ме засегнеш (безуспешно). Нормално...



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.09.12 10:00



Окей.
Не пиша нищо встрани от смисъла и логиката на всичко онова, което сама щедро пишеш за себе си, но щом така ти звучи, сега пък няма да го превръщаме в безплодна дискусия.






Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.09.12 18:14



Пред всички.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 20:10



ако ти и клубарите са всички за теб..... Но в моя живот съществуват и други хора така че клубната група няма нищо общо с всички за мен



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано27.09.12 21:37



... както и да е... мъжкия клуб стана топъл и мокър



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.09.12 21:48



Е, поне го реанимирахме малко, тъй като реално беше заплашен от летален изход.






Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано27.09.12 21:57



... то той така си стои латентен.. докато не се появи подходящ момент да се изправи и изкриви чак (щото всички били криви според статистиката) ...
Все пак е мъжки член... пардон клуб :)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.09.12 22:05



Дано поради възрастови изменения и спорадична употреба да не страда от еректилни дисфункции. Клубът, де.






Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.09.12 22:15



Всъщност, за да си легна спокойна и в мир със съвестта си

, искам да ти кажа, че нямах намерение да те обидя, въпреки че, признавам, така звучи. Даже и да мисля това, което съм писала, в него не е заложенио намерение да те клъвна гадно: имах усещането, доколкото съм те чела, че в известна степен признаваш същото и че сама се иронизираш. Може би съм го разбрала по своя си начин.

Та така.




Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 22:26



Спи спокойно, изобщо, ама изобщо не ти се сърдя. Всъщност си ми симпатична въпреки всичко. И да - непрекъснанто се самоиронизирам. И нямам против и другите да ме подкачат. Ама не знам що се сърдят ако ги клъвна лекично (по правило е лекичко, само в крайни случаи ставам истински гадна).
А какво признавам - не знам и аз. Май много зависи от моментното ми настроение



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано28.09.12 20:54



...Няма такова нещо като еректилна дисфункция..... :)
Един мъж казва на друг:
- Жена ми ме прати на доктор да ми даде нещо за задържане на ерекцията...
- И какво стана ???
-Да и бе видял физиономията когато се върнах и и дадох хапчетата за отслабване....

Тоест има ли желани жени... няма да има дисфункция :)
А за клуба не знам... по-скоро в целия дир има дисфункция... даже се чудя дали не си е изпял песента... Нови постъпления няма.. а старите вече си знаят и кътните зъби... Даже виждам че някои от тях имат вече и минало (общо де...)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано28.09.12 21:10



Клубовете са на командно дишане, но това е толкова логично.



А пък що се отнася до общото минало, не знам какво намекваш, но аз винаги много съм държала да не бъда част от голямото дир- ско семейство. Е, виртуалните флиртове с мярка са нещо забавно и зареждащо, но отвъд тях явно лабиринтът от взаимовръзки е миниран с неприятни неизвестни.




Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 22:25



Има нещо верно



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: УТОЧНЕНИЕ!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано29.09.12 20:37



Искрено са извинявам на Пипилота! Уточнявам: Пипилота е невероятно сериозна жена! Тя не е "жена за една нощ"! Тя е невероятно моногамна и сериозна жена.
За мен тя е жена, която съм сложил на пиедестал! Моля да бъда извинен за неточно ми писане!
Повтарям, Пипилота е една невероятна сериозна и отговорна жена. За тази жена, само истински мъж-сериозен и отговорен, може само да мечтае!
Архангел, грешиш, Пипилота не е "лека жена". Напротив, Бога ми, повярвай ми, толкова сериозна и отговорна жена не бях срещал.
Повярвайте ми, Пипилота е една невероятна жена, но тя не е жена за всеки мъж.
Повярвайте ми, Пипилота е една изключително сериозна и отговорна жена!
Още веднъж, Пипилота, моля те да ме извиниш за неточното и лекомислено писание.



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано29.09.12 22:10



...имах предвид че ето хора, които са се запознали в реала тук... сега си вадят кирливите ризи и има разни дрязги... просто чета и се изумявам как не искат да си оставят тези неща за себе си а държат всички да ги научат...
Не че не става сеир...ама все пак...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Ъ-ъ-ъ...нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано29.09.12 23:09



... ако може да поразбутаме малко пиедестала и да се върнем към гостоприемния, топъл образ на нормалната жена.



П.П. Пък и не съществува жена за всеки мъж. По принцип... Иначе, благодаря за доверието, дето се е казало.




Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано30.09.12 00:24



Не че има значение дали се познават в реала. Ако не се познават някои хора нямат никакъв проблем да измислят гнусни истории за непознатите и ги пускат така убедително, че 99% от пишещите им се връзват. Говоря най-вече от личен опит.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Ъ-ъ-ъ...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано30.09.12 06:02



Не трябваше да пишеш горното.
Смущаваш ме!



Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано30.09.12 18:08



Тогава не перпели, че сме те възприемали като simplex vulva letargis .



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ами секса с вас е фантастичен!нови [re: OldWitch] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано30.09.12 20:52



...уви така е и това ...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: бих те попитал,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано01.10.12 21:37



коя си всъщност -тази, от ГЗС, която споделя, че междубедрието на жената трябва да бъде гостоприемно, или тук, скромната, която се изчервява от написаното от нея?
Май си първата, уви.



Тема Re: бих те попитал,нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.10.12 08:39



Аз мога да го споделя гостоприемно - изчервявайки се...





Тема Re: бих те попитал,нови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 13:34




Убеди ли се, че жената е една неопознаваема Вселена. Тъкмо си помислиш, че си я опознал, и тя отново се променя.



Тема Re: бих те попитал,нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.10.12 14:01



Задачката на Мъжа е да държи Жената здраво за ръка, когато тя за пореден път започне да опознава дълбините на собствената си Вселена... и да се променя.





Тема Re: бих те попитал,нови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 15:29



Не очаквах отговор.
Според мен е твърде сложно-за човешките взаимоотношения в дълбока и стабилна връзка говоря.
И съм изстрадал, и по силата на последната ми професия съм бил свидетел/участник в грозни, ама много отвратителни взаимоотношения между мъжете и жените.
На 40+, някои мъже се самозабравят и хукват по 20+ госпожици, което им поведение ги прави жалки. Не ценят постигнатото доверие и уважение след, напр., 20 г. брак. Мислят, че младата бройка ще ги направи по-щастливи.
Бях на 44, когато, след грубата изневеря на жена ми спах с една на 24 г. Имах високо положение, тя огромен твърд бюст, който стърчеше 5 пръстта пред пъпчето й, без сутиен. Предложи ми да ми стане съпруга. Да, но, аз, все още считах, че моята съпруга е в заблуда, все пак сме живели и оргазмирали 20 г., все пак сме си създали с любов две момченца. Нищо не й липсваше-кола, тоалети, ресторанти, нежност, уважение, оргазми. Ама, в един момент я зарибиха мутри, и тя каза-аз какво съм видяла от живота. А, точно тогава, преди 1 г. бяхме откарали големият син да учи право във Фр. Все плащах аз. Ама, когато обичаш една жена, един мъж не се замисля-тя ми е родила с много любов две дечица, аз съм мъжът, мога, и ще се грижа за цялото семейство.
Та, ти казвам, било мъж, или жена, като лудне на 40+ и не се осъзнае,
е има исконни семейни ценности, си ебава майката.
Благодаря ти за вниманието.

Редактирано от samvno6ta на 02.10.12 15:30.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 15:31



Напоследък пиша тук заради жената с розовият ник.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 20:18



ТЯ е невероятна жена, въпреки слабостите си!
Тя, с розовият ник!



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 20:54



Каквото и да е било, аз много държа на Пипилота!
Тя е невероятна жена!



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.10.12 21:40



...браво... сега всички знаем, макар да не ни интересува....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: П.П.нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано03.10.12 22:51



Тя ми писа, че се притеснява от твоето мнение, да не я помислиш за лека жена.
Просто й се изясни. Може и да имаш късмет, след като тя се вълнува от твоето становище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.