Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема И двата ти поста [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано02.09.12 20:12



имат 39 отговора!!!!

И сега трябва да ида да отговоря и на другия, за да са пак по равно





Тема Re: Уважема госпожо, [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано04.09.12 02:26



Нека бъдем наясно.
Първо, никога не съм имал проблем в общуването си с Вас. Да, аз бях този, поради дълбокото ми уважение към Вас, който издигна призивът-Мирър-Президент. Вие сте една изключително интелигентна и красива жена. До скоро нямах проблеми с Вас. Но, да ме обвинявате в такива прегрешения е абсурдно! Да, мразя чалгата, поради това пуснах темата в 40-50. Да, беше ми безкрайно грозно това, което видях. Погнусих се, госпожо, просто бях свидетел на описаното. Ако вие сте се припознали е Ваш проблем. Но, повтарям, беше ми гадно и гнусно, от това, което видях. Съжалявам за откровеността ми, не съм искал да Ви засегна и/или обидя.



Тема Re:Уважаема госпожо-2 [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано04.09.12 02:40



Преди няколко месеца те помолих в 60-160 да не ми пишеш, да ме забравиш. В началото спазваше тази ми молба. Сега, след като не я спазваш, ще ти отговоря с цялата откровеност и риск.
Защо се разделих с теб ли? Ами, спомняш ли, преди няколко години, като идвах от адвокатската кантора добре облечен, с костюм и вратовръзка, как ме водеше на пясъчника с най-малкия си син и пиеше водка? Ами спомняш ли си, как на именния ми ден в Рибарица почваше да пиеш водка от 10.00 ч. сутринта, еднолитрова бутилка Флирт и как я свършваше до 19 ч., и как ти купувах нова? И ти отново пиеше и заспиваше на първия етаж на вилата, пред камината, а аз се грижех за твоите деца? И какъв секс можех да правя с една вечно пияна жена? Ами, не се учудвам, че бившият ти мъж не те търси 4 г. Ти ми разказваше, как почвал да пие водка с кафето от сутринта, ама ти ми доказа обратното. Моля те, както ти писах в 60-160 не ми пиши повече!
Ами, като беше първият път при мен-какво направи-напи се! Е, какво общо да имам с теб?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано04.09.12 20:46



O, Лазаре - ти си възкръснал?



Как беше в света на мъртвите?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: KMETA HA HETA] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано07.09.12 22:19



недей да ми се правиш на интересен.„
От нея знам, че преди да спи с мен, е имала връзка с теб. Взела влака за Варна със средният и бебето. Не мога да си представя такава жена, която твърди, че е интелигентна, красива и т.н., да си подхване средният и бебето, за да празнува Нова година с общински служител от Варна. Нима не може да свали мъж в София-явно не може. Но, аз не се бъркам в личния ви живот. Просто знам някои факти.



Тема Re:Уважаема госпожо-2 [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.09.12 23:41



Закачам се тук, защото, по-нагоре все едно нищо не си ми казал. Обаче, ще отбележа този ти пост тук, защото може да се ползва като нагледно пособие, защо хората всячески трябва да избягват близък контакт с теб.

П.П. Егати, Чаве! Такава груба грешка! Не напиване. Трябва ти шаманска техника, за да го изстържеш





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано16.09.12 20:00



От нея знам, че преди да спи с мен, е имала връзка с теб.

Абе, овчи, нали не беше спал с нея


Връщай се нагоре да се видиш какви си ги писал. И не ти се правя на интересен, а ми стана интересно, как е било в царството на Танатос, Хадес, Анубис, Кали или при който си бил. Аз не ти се меся в личния живот, просто знам някои факти, които научи половината дир... Симпатяга... И да уточним още нещо - аз общински служител не съм бил, бях държавен. Ти разликата знаеш ли я, разбираш ли я? Ако не я знаеш, ще те светна - само кажи. Та, Лазаре, мога да ти дам един безплатен съвет след като уточнихме какъв служител съм бил. Тук във Варна си имаме само един театър(все пак ние сме тъпи селяндури, според такива като теб), но мога да ти съдействам да започнеш работа като драматичен актьор. А ако искаш може и като сценарист или режисьор. Само ми е интересно, какво постигна с предсмъртно-смъртното си писмо... Разрешавам ти да не ми отговаряш - вегетирай си на спокойствие.

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: KMETA HA HETA] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:32



Адски тъпо е да вдигам темата, ма гледам, спомената съм пътьом



Нося очила, безкрайно вярна съм на хората, които обичам, и също толкова крайно не мога да дишам лекета.

То не бях го заразила с всички полови болести на света, то не беше обратното. То не го банваха всички модератори на дира.

Не знам какво иска и какво си представя. За мен е мъртъв и го знае. Крайно мъртъв. Летален изход.

Съжалявам, че те е намесил и теб.

Теб имам нещастието да те обичам и много да ми липсваш.

Абеее, ей, яхвай по-често "Чесната" и да прескачаме един до друг



Тема Re:Уважаема госпожо-2 [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:46



Ама глей как ми потвърждава имиджа на фатална жена


Брях, въй, дет съ вика
Нямаше и да погледна тук, ама пусти приятели
Направо да си пращам кандидатурата за следващия Брадър, дет са клубовете, там цяла България..



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано22.09.12 02:57



Ти си пълен идиот. Всичко това са тъпи, ама тъпи твои фантазии.
Лекувай се.
И спри пиенето и писането по нощите



П.П. Досега не знаех за тази "мила" дискусия тук. Имам една молба, ако тоя куку я продължи..... спрете го. Не заради мен, намесва други хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.