Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: borecom] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.08.12 10:11



само да ви светна, че дали има страст зависи не от жената, ами от мъжа колко я пали. Ако не я палиш няма страст (не че не може да се изиграе де, ама не всички са актриси.)
Ако палиш една жена винаги си личи. Ако е дърво в кревата значи или не я кефиш достатъчно или е още начинаеща, неумела, притеснителна..... Това второто се оправя с повече тренинг. Първото сигурно е възможно да се оправи ако и набараш цаката точно какво и харесва. Но то пак няма да е истинска страст, нали разбираш. Ако много те обича може да се научи да имитира страст само за да ти прави кеф.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор ellynora (старо куче)
Публикувано22.08.12 16:05



Някои са свикнали да имат оригиналите, не имитациите.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано22.08.12 21:31



... няма как да не се съгласи човек с това..... И аз мисля, че страста се пали...а не е даденост.. И за жените важи... тоест не е нужно само да има привлекателна визия за да и се обадя втори или повече пъти...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Тъпа курво, [re: BambiBambina] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано01.09.12 04:14



която се пласираш в Италия, ти ли ще ми бъдещ съдник? Тъпа българска курва в Италия?



Тема Re: Тъпа курво, [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано01.09.12 04:28



преди много години те лансирах в Клуба на разведените -Мирър-президент. Или си докажи мненията, или си обикновена лъжкиня. Да, преди, година или две, в клуб 40-50 бях пуснал тема, как се възмущавам от това, че баща на момиче е пуснал чалга, как невръстните девойчета се кълчеха,със или без сутиенчета, и ми ми беше много гадно. Това ми е прегрешението- Това ми е прегрешението, няма педофилски изстъпки, никъде няма, просто ми е гадно срещу чалгата, която ти допада.



Тема Уаууу, срази мЪ:))) [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.09.12 11:02



След пошлотиите ти от по-горе, нека аз да съм курвата:)

Обаче за тъпа, имаме да спорим, защото мога да откарам до там, че да разпозная обстоятелствените описания на "напъпили гърдички, със или без сутиенчета и кръшни движения на дупенца и кръстчета" и т.н. за 10-годишни момиченца, като педофилски изцепки. Междувпрочем преди месец-два,ти пак изплува от нищото..т.е. би трябвало да е от "оня свят", според аналите на Дир-а, с н-брой повторения за визията на 10-годишно дете, че повръщах зелено в попържа заради теб.

И понеже, пак си сбъркал един клуб със съдебна зала, да ти кажа, че тази ти пледоария е пълна нула. Ще повторя, че губиш форма. Не можа да съчиниш по-голям компромат, да не кажа, че направо никакъв. Чувствам се пренебрегната и се чудя, как да го преживея.

Не може някой, появил се от нищото, да ме лансира в клуб, където съм била от създаването му, освен ако не си е внушил, че е ненадминат авторитет. Което, отнасящо се за теб, ще е великата заблуда, нали така?



Тема Re: Уаууу, срази мЪ:))) [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.09.12 22:28



Яяяя, тука било интересно, бре



Тва като лайно в морето, всички бягат, ама всеки отива да го види



Тема Re: Уаууу, срази мЪ:))) [re: chavdar4e] Отговор на мнението
Автор WMC 4 (Soul is smarter)
Публикувано01.09.12 23:08



Добър апетит...



Soul is smarter

Тема Re: Тъпа курво, [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано02.09.12 02:58



Ти определено се нуждаеш от лечение. Съжалявам те искрено.



Тема Невероятно е как отделяш [re: mirror_] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано02.09.12 02:59



всичкото това време на мозъчни недоноси. Стегни се, де.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.