Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано16.08.12 23:58



... не е до възраст... а до жена :) Когато една жена ме привлече ми е все едно какво и е егн-то... То като гледам на улицата смело мога да кажа че да си лелка или "дропла" не е въпрос на години а на ядене и занемареност



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор borecom (клубарЪ)
Публикувано17.08.12 10:56



И на страст .. умрели путки има от секви възрасти.



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: borecom] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.08.12 22:39



... по-скоро липса на страст :)



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано19.08.12 00:54



Да разкажа и аз моята история.
Ожених се за прекрасна жена-красива, интелигентна.
Забелязах, че тъщата /която беше с 13 г. по-възрастна от мен/, винаги искаше да ме целува по устата-с повод или без повод/. Само отбелязах този факт. Като се ожених за дъщеря й, тя беше на 41 г.
Като й мина критическата, вече беше на 49 г., запази слабото си тяло, но направи невероятно едър твърд бюст. Не се притесняваше да се появява на вилата по тениска, без сутиен.
Е, може и аз да съм грешен, веднъж тя ме попита как изглежда, и аз й отговорих, че е страхотна-слабичка, миньонче, с едър бюст, не може да забременява, и е само за ебане.
Малко по-късно, бяхме останали в София само двамата, останалите бяха на вилата, тя ме покани да спя у тях и ми предложи да се любиме, като ме предупреди, че ще правим дълго секс, който ще отнеме много време, и иска да правим същият секс, който правим с дъщеря й. Явно жена ми е споделяла за нашите палавости, за многобройните й оргазми.
Е, коментарът оставям на вас.

Редактирано от samvno6ta на 19.08.12 00:59.



Тема Re: П.П. [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано19.08.12 01:14



През ония години бях на върха на вълната, не беше проблем да купувам по два тоалета от бутиков магазин по 200 лв. на жена ми. По онова време издържах големият син във Фр., където учеше право. Въпреки това, тя се заигра с мутри, които й обещаваха сред приватизацията да я направят изпълнителен директор. Е, на 07.05.2002 г. напусна дома ни в 22.15. Обяснявах й, че няма да я направят изпълнителен директор, аргументирах се, звънях на изп. директор на охр. фирма, когото познавах, но, колата я чакаше пред блока. След 2 г., след развод и продажбата на луксозен тристаен апратамент, през декември 2004 г. й биха шута по чл. 331 КТ. Казах й-омайваха те, ебаха те, накрая ти биха шута. Сега дом имаш ли, семейство имаш ли-НЕ! Любехме се във времето през 2002-2004 г., веднъж ме зарази, та ми носеше антибиотици и мазила.
Ама, аз, нали съм добър, й казах, хайде да не пропиляваме парите от апартамента. Дълго търсих, накрая намерих парцел в Банкя. Купихме го за 10 000 евро. Приятели, проекти, заведоха ме за ръка при гл. архитект на Банкя, след 2 м. получих разрешение за строеж.
по Коледа на 2005 т. вечеляме заедно четиримата, и бившата ми казва-аз, когато поискам, и с когото поискам ще идвам и ще си тръгвам от Банкя. Тогава й казах-ти продаде апартамента, аз ще продам всичко в Банкя. Продадох го 3 пъти по-скъпо. Ама, нали съм наивен, разделих всичко поравно с нея.
Извод-мъж или жена, лудне ли на 40 + години, оправия няма.
Сега си хапе задника и иска среща с мен, но, връщане назад няма!



Тема Re: П.П. [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор borecom (зЪгубен)
Публикувано19.08.12 22:15



Кат те четам .. ще се върнеш. Слаб ти ангела ..



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:29



на ядене и занемареност





Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:31



Моят коментар е, че си леке.



Тема Re: П.П. [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор BambiBambina (Dolphin)
Публикувано20.08.12 18:31



Ама че простотии... И какво, ТОЧНО, искаше да кажеш с всичко това?



Тема Re: Какво намирате в по-възрастните жени [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано20.08.12 21:53



Губиш форма. След педофилските изцепки, изобщо не можеш да ме шокираш с тази пошла история.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.