Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 08.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: бих те попитал,нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.10.12 08:39



Аз мога да го споделя гостоприемно - изчервявайки се...





Тема Re: бих те попитал,нови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 13:34




Убеди ли се, че жената е една неопознаваема Вселена. Тъкмо си помислиш, че си я опознал, и тя отново се променя.



Тема Re: бих те попитал,нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.10.12 14:01



Задачката на Мъжа е да държи Жената здраво за ръка, когато тя за пореден път започне да опознава дълбините на собствената си Вселена... и да се променя.





Тема Re: бих те попитал,нови [re: Vitalite] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 15:29



Не очаквах отговор.
Според мен е твърде сложно-за човешките взаимоотношения в дълбока и стабилна връзка говоря.
И съм изстрадал, и по силата на последната ми професия съм бил свидетел/участник в грозни, ама много отвратителни взаимоотношения между мъжете и жените.
На 40+, някои мъже се самозабравят и хукват по 20+ госпожици, което им поведение ги прави жалки. Не ценят постигнатото доверие и уважение след, напр., 20 г. брак. Мислят, че младата бройка ще ги направи по-щастливи.
Бях на 44, когато, след грубата изневеря на жена ми спах с една на 24 г. Имах високо положение, тя огромен твърд бюст, който стърчеше 5 пръстта пред пъпчето й, без сутиен. Предложи ми да ми стане съпруга. Да, но, аз, все още считах, че моята съпруга е в заблуда, все пак сме живели и оргазмирали 20 г., все пак сме си създали с любов две момченца. Нищо не й липсваше-кола, тоалети, ресторанти, нежност, уважение, оргазми. Ама, в един момент я зарибиха мутри, и тя каза-аз какво съм видяла от живота. А, точно тогава, преди 1 г. бяхме откарали големият син да учи право във Фр. Все плащах аз. Ама, когато обичаш една жена, един мъж не се замисля-тя ми е родила с много любов две дечица, аз съм мъжът, мога, и ще се грижа за цялото семейство.
Та, ти казвам, било мъж, или жена, като лудне на 40+ и не се осъзнае,
е има исконни семейни ценности, си ебава майката.
Благодаря ти за вниманието.

Редактирано от samvno6ta на 02.10.12 15:30.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 15:31



Напоследък пиша тук заради жената с розовият ник.



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 20:18



ТЯ е невероятна жена, въпреки слабостите си!
Тя, с розовият ник!



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано02.10.12 20:54



Каквото и да е било, аз много държа на Пипилота!
Тя е невероятна жена!



Тема Re: П.П.нови [re: samvno6ta] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.10.12 21:40



...браво... сега всички знаем, макар да не ни интересува....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: П.П.нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано03.10.12 22:51



Тя ми писа, че се притеснява от твоето мнение, да не я помислиш за лека жена.
Просто й се изясни. Може и да имаш късмет, след като тя се вълнува от твоето становище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.