Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:30 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Мутрата или циците Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.03.12 10:33



Едни кокошки по ТВ обсъждаха колко важни били циците и дългите крака за мъжете и според тях без значение колко красива мутра има жената ако не притежава хубави цици и крака няма особен шанс да бъде оценена от мъжкото съсловие.
Като става дума кво харесват мъжете редно е тях лично да си попитаме, нали.
Затова реших да направя статистика (защото е ясно, че и мъжете имат различен вкус и предпочитания).
Така че моля ви гласувайте за една от опциите.
Имате 2 страшно интелигентни и забавни жени.

1. Едната има много сладурка физиономия и много ви кефи, но пък с циците е много зле, или ги няма никакви или висят като цифки. Същевременно има къси, пълни и безформени крака.

2. Другата във физиономията е достойна конкуренция на баба Яга, но пък в тяло е перфектна - точно това, което вие харесвате и ви пали.

Та коя от двечките бихте си избрали?






Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 12:13



Е, не е честно- първата не стига, че има кофти бюст или несъществуващ такъв, ами и къси, пълни и безформени крака. Кофти съчетание, което трудно се компенсира с една сладка муцунка, според мен. А на другата може да й направиш лек тунинг на физиономията и... нали се сещаш.






Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано17.03.12 14:59



За мен лицето би било по-важно определено. То е репрезентация на самия човек. Тялото е плюс или минус към него, без него...... тялото е без стойност. А и то често се променя и търпи много повече корекции, докато промениш ли лицето - просто не е същият човек.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 17.03.12 15:00.



Тема Re: Мутрата или циците [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.03.12 15:21



Абе вие мъже ли сте.
Не съм съвсем съгласна че лицето е човека, а тялото придатък и веднага ще се обоснова.
1. Както тялото така и лицето търпи промени.
2. Лицето търпи много повече корекции. Поне по лицето хората си правят кви ли не различни промени, докато по тялото само циците пипат и липосукция.
3. Ако някой твой близък примерно си изгори лицето и тотално му се промени физиономията няма ли да е същия човек за теб повече?
4. Кое точно е истинското лице на един човек. Това с гнусното акне и комедони поради хормонални промени или това без тях? Това със счупения на детската плошадка нос в последствие израстнал крив или това с оригиналния? Това със счупените зъби понеже паднал от колелото или кривите поради смучене на пръст или това с правите (ако не си го беше смучел)?
Срещаш един по стечение на обстоятелствата загрозен човек поради една или няколко от горните причини и го приемаш за такъв (грозен), защото не си го виждала преди какъв е бил. Ако се оправи за теб няма да е същия човек, но за майка му ще си стане пак нейното хубаво детенце какъвто си го е родила




Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано18.03.12 01:58



Не, човек е излъчването си, чертите и тн. Това си личи и зад белезите на времето и живота.
Аз хората ги възприемам как изглеждат спрямо лицата. Едно и също тяло може да ми се струва хубаво или грозно в зависимост от притежателя му.
Не случайно красотата дефинира лицето, сексапилът е по-ориентиран към тялото.

Примерите, които си дала, са странични обстоятелства, които няма как да вкараме в темата, защото ще трябва да вкараме и други. А те са безброй. Затова приеми, че нямаме предвид травми след инциденти, а природните дадености в най-добрия им възможен вариант.

..rude & not ginger...



Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.03.12 03:20



мутра, цици, задник и другите части на тялото се коригират според този който поръчва И плаща за това.

да добавя фръцла

Редактирано от Вълк на 18.03.12 03:21.



Тема Re: Мутрата или циците [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано18.03.12 10:32



Не мога да го приема защото повечето хора са загрозени поради една или друга причина. Конкретно аз щях да съм доста по-красива ако не се бяха случили някои подробности. Но това никой не го знае, всички ме възприемат според това, което виждат на момента.
И пак всичко е преполагаемо Ако еди кво си... еди кво си.... защото никой не знае със 100% сигурност как точно природно са заложени нещата, може само да се предполага.
А дали една козметична операция на лицето може да промени излъчването и да го направи примерно от благовидно - свирепо или обратното.




Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctah (Who?!?!:)
Публикувано18.03.12 18:49



Тук няма аргументи, просто казвам, че за мен лицето е по-важната част.
То и тялото може да му се случат много неща, ама отиването в тази посока не обслужва темата ти, а я забива. Чудя се що я пускаш, а после това правиш.

Ако ще си говориш за души, характери и т.н. става съвсем друг въпросът.


I`m sorry, I can`t hear you over the sound of how awesome I am...

Редактирано от Doctah на 18.03.12 18:50.



Тема Re: Мутрата или циците [re: Doctah] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.03.12 23:12



жените са свикнали да ебат мозъка на мъжете :)

---------



Тема Re: Мутрата или циците [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 00:08



Да я *ба у физиономията. Вариант 2!

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.