Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 23.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Мутрата или циците Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.03.12 10:33



Едни кокошки по ТВ обсъждаха колко важни били циците и дългите крака за мъжете и според тях без значение колко красива мутра има жената ако не притежава хубави цици и крака няма особен шанс да бъде оценена от мъжкото съсловие.
Като става дума кво харесват мъжете редно е тях лично да си попитаме, нали.
Затова реших да направя статистика (защото е ясно, че и мъжете имат различен вкус и предпочитания).
Така че моля ви гласувайте за една от опциите.
Имате 2 страшно интелигентни и забавни жени.

1. Едната има много сладурка физиономия и много ви кефи, но пък с циците е много зле, или ги няма никакви или висят като цифки. Същевременно има къси, пълни и безформени крака.

2. Другата във физиономията е достойна конкуренция на баба Яга, но пък в тяло е перфектна - точно това, което вие харесвате и ви пали.

Та коя от двечките бихте си избрали?






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано17.03.12 12:13



Е, не е честно- първата не стига, че има кофти бюст или несъществуващ такъв, ами и къси, пълни и безформени крака. Кофти съчетание, което трудно се компенсира с една сладка муцунка, според мен. А на другата може да й направиш лек тунинг на физиономията и... нали се сещаш.






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано17.03.12 14:59



За мен лицето би било по-важно определено. То е репрезентация на самия човек. Тялото е плюс или минус към него, без него...... тялото е без стойност. А и то често се променя и търпи много повече корекции, докато промениш ли лицето - просто не е същият човек.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 17.03.12 15:00.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.03.12 15:21



Абе вие мъже ли сте.
Не съм съвсем съгласна че лицето е човека, а тялото придатък и веднага ще се обоснова.
1. Както тялото така и лицето търпи промени.
2. Лицето търпи много повече корекции. Поне по лицето хората си правят кви ли не различни промени, докато по тялото само циците пипат и липосукция.
3. Ако някой твой близък примерно си изгори лицето и тотално му се промени физиономията няма ли да е същия човек за теб повече?
4. Кое точно е истинското лице на един човек. Това с гнусното акне и комедони поради хормонални промени или това без тях? Това със счупения на детската плошадка нос в последствие израстнал крив или това с оригиналния? Това със счупените зъби понеже паднал от колелото или кривите поради смучене на пръст или това с правите (ако не си го беше смучел)?
Срещаш един по стечение на обстоятелствата загрозен човек поради една или няколко от горните причини и го приемаш за такъв (грозен), защото не си го виждала преди какъв е бил. Ако се оправи за теб няма да е същия човек, но за майка му ще си стане пак нейното хубаво детенце какъвто си го е родила




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано18.03.12 01:58



Не, човек е излъчването си, чертите и тн. Това си личи и зад белезите на времето и живота.
Аз хората ги възприемам как изглеждат спрямо лицата. Едно и също тяло може да ми се струва хубаво или грозно в зависимост от притежателя му.
Не случайно красотата дефинира лицето, сексапилът е по-ориентиран към тялото.

Примерите, които си дала, са странични обстоятелства, които няма как да вкараме в темата, защото ще трябва да вкараме и други. А те са безброй. Затова приеми, че нямаме предвид травми след инциденти, а природните дадености в най-добрия им възможен вариант.

..rude & not ginger...



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.03.12 03:20



мутра, цици, задник и другите части на тялото се коригират според този който поръчва И плаща за това.

да добавя фръцла

Редактирано от Вълк на 18.03.12 03:21.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано18.03.12 10:32



Не мога да го приема защото повечето хора са загрозени поради една или друга причина. Конкретно аз щях да съм доста по-красива ако не се бяха случили някои подробности. Но това никой не го знае, всички ме възприемат според това, което виждат на момента.
И пак всичко е преполагаемо Ако еди кво си... еди кво си.... защото никой не знае със 100% сигурност как точно природно са заложени нещата, може само да се предполага.
А дали една козметична операция на лицето може да промени излъчването и да го направи примерно от благовидно - свирепо или обратното.




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctah (Who?!?!:)
Публикувано18.03.12 18:49



Тук няма аргументи, просто казвам, че за мен лицето е по-важната част.
То и тялото може да му се случат много неща, ама отиването в тази посока не обслужва темата ти, а я забива. Чудя се що я пускаш, а после това правиш.

Ако ще си говориш за души, характери и т.н. става съвсем друг въпросът.


I`m sorry, I can`t hear you over the sound of how awesome I am...

Редактирано от Doctah на 18.03.12 18:50.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctah] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.03.12 23:12



жените са свикнали да ебат мозъка на мъжете :)

---------



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 00:08



Да я *ба у физиономията. Вариант 2!

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 00:12



В тази връзка, благословен любовник е оня, който е разбрал, че жените се ебат в мозъка, а не във вагината.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано19.03.12 00:21



нито една от двете за леглото.
С уговорката, че красотата на лицето е доста субективна, докато безформени крака и липса на цици е съвсем обективна оценка.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.03.12 12:35



Ъхъ.


Евфемизъм за същото е, макар и съвсем да не го изчерпва напълно, да ми влезеш под кожата.


Редактирано от PipilotaV. на 19.03.12 12:37.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 18:56



... Не, не мога да го напиша..

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 18:57



докато безформени крака и липса на цици е съвсем обективна оценка

+1

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.03.12 19:13



Е, хайде, напиши го, де...






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 19:52



Добре, но евфемистично.

На на на на на на на.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано19.03.12 20:03



Което може да е евфемизъм за "тра- ла- ла- ла- ла...", но и за "м- м- мммммм" (да се разбира като песенно мрънкане на затворена уста).






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано19.03.12 23:45



да се разбира като песенно мрънкане на затворена уста

Беше важно уточнение.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.03.12 10:27



Заради това и го направих, тъй като не беше трудно да предположа по какви пътища щеше да тръгне твоето подсъзнание.






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано20.03.12 15:37



на кого му трябват тези безсмислени статистики????



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано20.03.12 21:17



ма мен. Ако питаш за кво - да си ги разпечатам и да си изтрия гъза с тях.
И стига си спамила с безсмислени въпроси






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.03.12 22:47



Бе кво ти подсъзнание...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано21.03.12 10:12



Не можеш да ми кажеш какво да правя в обществен форум, направи си твой личен и тогава май само ти ще си пишеш там.


Ти май освен да си изтриеш гъза друго не правиш.
Дано някой ден децата ти не прочетат какви простотии пишеш....



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано21.03.12 12:30



моите наблюдения са, че мъжете си избират сладурска физиономия с некрасиво тяло само при липса на конкуренция от дългокрака, независимо от физиономията й.
втората печели най-често



знам, че не съм мъж, обаче явно по-дълго съм живяла и повече съм видяла от младите девойки тук



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано24.03.12 16:14



И аз имам такива наблюдения.
Ако се пусне аналогичен въпрос към жените, аз имам принципен избор отговор 2 - грозен в лице, но с поддържано тяло. Лицето се коригира, но тялото - много трудно.

***
Глупавите неща и хора винаги имат нужда от някой, който напълно ги подкрепя.

Редактирано от Koтeигpaчka на 24.03.12 16:15.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Koтeигpaчka] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано25.03.12 00:19



Абе как така лица се коригират?

Тяло супер по-лесно се коригира, почти съвсем елементарно дори с изключение на ръст. А когато се стигне пределът, другото са подходящи дрехи. А ако пластичната хирургия се води нещо "супер лесно", ебах му майката на корекцията. Или ти имаш предвид фотошоп? Кой си пада по някого с идеята, че ще го води при д-р Енчев за ръчичка?
И просто си представям как ще се влюбя и ще отсека "Е, грозен е в лице, но има поддържано тяло." Ми нали всеки ден ще го гледам в това лице, бе?! Естествено, че хубавото тяло си е.... хубаво тяло, ама лицето изразява цялата душа на човека..... и този, който предпочита тялото за мен избира напълно първичен и повърхностен контакт пред по-одухотворено общуване.
Това към теб, но реално към цялата тема.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 25.03.12 00:26.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор pravil_nick (.. от зор)
Публикувано25.03.12 10:59



Какъв лек тунинг ? Нещо като чувал ли ?







Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор Koтeигpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано25.03.12 12:53



Този, които избира лице - постоянно откритата част от тялото, търси одобрението на околните; може би има и комплекси и търси патерица, която да му спечели чуждото признание - "вижте тоя каква яка мадама си е хванал". Този, който избира тялото, което е облечено и горе-долу скрито през по-голямата част от времето, най-малкото не търси толкова чуждото признание.
Какво е това "одухотворено" общуване, говорим за визия и физически качества.

***
Глупавите неща и хора винаги имат нужда от някой, който напълно ги подкрепя.


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Koтeигpaчka] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано25.03.12 17:15



Правец Демо версия сейф моуд лоджик ътак.

..rude & not ginger...



Тема хахахаха,нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор Kirosviniata (опознат)
Публикувано25.03.12 18:54



ти колко тела си коригирала та се изказваш така?





Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано26.03.12 16:07



Какво общо има одухотвореността с това дали едно лице е хубаво или не?




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.03.12 19:31



Е, сега... аз говоря, че е по-одухотворено да ти пука малко повече за лицето на човека срещу теб, отколкото за тялото му, а не, че ако си с хубави черти, значи си по-одухотворен.

И защо за лицето, нали и то уж е част от материята? Ами защото то изразява емоциите, естествено! Ако не ти пука за вътрешния свят на някого, ще ти е окей да спиш с него, а да си е грозен колкото иска, щото няма наистина да го гледаш, няма да различаваш едно мигване от друго, една усмивка от друга, погледите.... за да го правиш, трябва да харесваш лицето му. Естествено, че и тялото е важно, и стилът, и гласът, и всякакъв друг ъпиърънс. Но ако трябва да се степенува кое от материалната ни обвивка носи повече духовна информация, е съжалявам, но лицето печели пред задника Или оспорваш?!

Кажи, че не е една идея по-одухотворено да ти пука поне малко повече за лицето на човека срещу теб, отколкото за тялото му и да го гледаш в лицето докато говорите, и да ти е приятно това лице да е хубаво. Повечето хора (поне моите познати, добре!) са си съвсем окей с телата, но цялата им личност идва от лицата.... на едно хубаво тяло като му сложиш безлично (дори не казвам грозно!) и безизразно лице.... ми това тяло губи абсолютно всякаква стойност и става точно толкова безинтересно и/или противно, колкото е и носителят му. А в лицето си е отразен характерът, темпераментът, емоциите, духът на човек. Естествено, че за някого повече говори трапчинката на брадичката му, когато се усмихне, отколкото капачката на лявото му коляно.
Аз съвсем честно си казвам, че като видя красиво лице на не толкова хубаво тяло, тялото ми става някак симпатично. А като видя грозно лице на хубаво в гръб тяло, еми.... почвам да се чудя и в тялото какво не е в ред, почва цялото да излъчва това, което съм видяла в човека.
И мога да кажа, че няма такъв филм да си влюбен в някого и да го мислиш за грозен. Това е абсолютно порочно мислене. Какво говори за теб, ако кажеш - "искам да се вземем с някой с яко тяло, много мускули, пък може и грозно лице." (цитирам горе-долу написаното от Котконещоситамвзелено) Естествено, че дори отново повърхностно изказване от рода на "Искам мъж с красиво лице, за да мога да го гледам и да се губя в очите му, пък тялото каквото е - това." не звучи поне една идея по-одухотворено? И двете са повърхностни, да, но... има разлика.

И последно да кажа - наистина кофти телата, ама наистина наистина кофти, се отразяват и върху лицето. Не може да си 200 кг и да нямаш бузи като китайската стена. Не мога да повярвам, че пиша това, но - красивото лице е гаранция за прилично в някакви рамки тяло. Красивото тяло няма нищо общо с това какво е лицето. Това е аргумент аут ъф останалите. Просто се сетих. Изобщо представи си носител на хубаво тяло с чело 1 см и вежди, сключени в неуспешен опит да мисли.


..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.03.12 19:35.



Тема Re: хахахаха,нови [re: Kirosviniata] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.03.12 19:35



Еми тяло се променя с хранителен режим и спорт. Лице само с хирургия. А кажи кое е по-лесно?!

..rude & not ginger...



Тема Re: хахахаха,нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.12 19:39



с хирургия е по-лесно. Аз поне много трудно формирам хубави форми със спорт и диети. Голема хамалогия си е. А хирургиятя - легаш грозен и се събуждаш хубав. Ако имаш късмет разбира се






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.03.12 20:01



И мога да кажа, че няма такъв филм да си влюбен в някого и да го мислиш за грозен. Това е абсолютно порочно мислене.

искаш да кажеш, че никой не може да се влюби в грозно лице ли? Хм, много се чудя дали е така. А това означава ли, че не можеш да обичаш човек с грозно лице? Тук определено не съм съгласна. Ако родителите ти или децата са грозни, ако си реалист и виждаш че са грозни, това значи ли че няма да ги обичаш. По същата логика и мъжът ти може да е грозен и пак да го обичаш и да си се оженил за него заради доброто му сърце, интелекта и чувството за хумор примерно. И можеш да го обичаш много силно и пак да виждаш че е грозен. Но ако обичаш един човек неговата грозотия няма да те отблъсква. За тялото май е подобна ситуацията. Но може би си права, че лицето излъчва повече. Погледа по-специално излъчва душата. Ако си добър излъчва доброта, ако си лиш - лошотия. И това влияе на цялостното впеатление и отношение към човека повече отколкото някой дефект.




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.03.12 20:51



Ако го обичаш за теб той няма как да е грозен. Реалист си към хората, които са ти безразлични.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.03.12 20:51.



Тема Re: хахахаха,нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано26.03.12 20:53



Е, зависи какво някой има предвид под лесно. За мен би било безумно по-трудно да се подложа на това, което включва една операция. Това е насилие над тялото и то жестоко насилие.

..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 26.03.12 20:54.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано27.03.12 14:55



напротив - ако си реалист си реалист към всички.
Трябва да си идиот за да кажеш че очевидно грозния ти мъж е красавец дори в собствените ти очи. Ако го виждаш красив значи си психически увреден.
Едно е да обичаш грозните му жълти и изпотрошение зъби, друго е да ти се виждат красиви






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.03.12 20:41



Абе не мога да си представя да обичам грозни и изпотрошени зъби. Не отивай чак в крайности. Когато има привличане, някой те грабва. Познавам двама приятели - единият като го видях ми "хвръкнаха пеперудки"... като го чух, си помислих "Боже, колко е як". Изобщо не се замислих, че не е хубав... Другият в първия миг си казах "Това е красив мъж, сигурно всички си падат по него". Следващия път, когато го видях, вече ми се струваше грозен. Първият и досега ми се струва красив. Но той има хубави зъби и стил - на говорене, на обличане, на всичко. Личността му го прави красив, лицето му е страшно изразително. Вторият по случайност е хубав и тази хубост не му тича, сякаш е нещо външно от него.



..rude & not ginger...

Редактирано от Doctor Who на 27.03.12 20:43.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано28.03.12 17:48



не отивай в крайности. Не казвам да обичаш конкретно грозни зъби, а покрай човека да обичаш всичко в него, дори дефектите му. Ако някой много ти харесва като човек дали би го облъснала само заради грозните му зъби ? Аз не бих, въпреки че зъбите конкретно за мен са много важни ако не друго поне трябва да са бели и да личи че са чисти и здрави .






Тема Глупостинови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор Kirosviniata (опознат)
Публикувано28.03.12 19:57



на търкалета ми говориш





Тема Ауе докторесо,нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор Kirosviniata (опознат)
Публикувано28.03.12 19:58



имаш ли пълнолетие - започвам да се питам?
Житейски опит че ти липсва - вече е очевидно





Тема Re: Глупостинови [re: Kirosviniata] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано28.03.12 20:02



Уникален аргумент априори даваш.



..rude & not ginger...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано30.03.12 23:56



за тази със цици, а като й се тури хуя в устата й затапяш мнението, пък ако може и да не пише по мъжките клубове дет не й е мястото ще е по-добре.

---------



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: pravil_nick] Отговор на мнението
Автор BambiBambina ()
Публикувано17.04.12 18:33



Лелееее, тук е същото шоу, както винаги.





Тема Re: нито едното от дветенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 13:09



Моралът е най-важен. Да не изневерява, да бъде точна и да ме обича.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор BambiBambina ()
Публикувано18.04.12 13:39



*thumbs up*



Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 14:03




Ох. То не е много смешно, ама да съм вярна като куче, а накрая ме лъжат...
Според мен мъжете трябва да изберат морал ли искат, или разкрепостеност, защото двете не могат да виреят на едно място. А и те самите да си изберат какви ще са - морални или разкрепостени.

(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 14:04



Морала е най-важното нещо. Да не изневеряваш, да казваш само истината и само истината колкото и жестока да е тя понякога.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 14:20



Истината щеше да ми спечели боя веднъж. В такива ситуации си мълча вече.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 14:28



Ебаси простащината е да биеш жена, особено ако си спал с нея. Но ако го разбера от другаде - много, много лошо!

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 14:29



Какво значение има дали си спал, или не, за биенето?

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 14:36



Ами ако не съм спал с нея примерно...и тя ми се сваля, започваме връзка и още в начална фаза тя се наебе с друг вместо с мен може да реагирам много крайно. Това при мен се е случвало много много пъти.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 14:42



Е нали в тази "фаза" още няма връзка всъщност?

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 14:44



Напротив, има. Защото ние излизаме на срещи, целуваме се и изведнъж става някакъв купон у тях и нея я минава целия квартал!!!И ми се обажда все едно нищо не е станало!Това се случи през лятото на 1996та година.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 15:21



Вчера разправяше, че това не е връзка все още



(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 15:23



Вчера разправяше, че това не е връзка все още



Ами естествено - аз възприех нова концепция. След като жените ме правят на луд и на глупак през 2002ра година реших да еба всичко наред без въобще да се съобразявам с нищо и с никоя за нищо. Това е естествена и закономерна последица от поведението на такива курви като тая Веселина от лятото на 1996та година. С две думи жените ме направиха такъв!

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 15:27



Както и да е.
И все пак не може нито едното от двете - лице или цици... или крака... или задник?



(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 15:28



Първо крака и задник, после лице и цици.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 15:29



Циците са ти на последно място чак? Браво


Големи/малки, силикон или естествени?

(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 15:32



Средни естествени.



Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано18.04.12 15:35



А формата, формата каква искаш да е



(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано18.04.12 15:37



Е, нямам чак такива претенции. Но дължа да отбележа, че от 138те ми бройки е имало жени без абсолютно никакви гърди, жени с огромни гърди и жени със средни гърди. Тези са средните гърди са най-готини, най-стегнати и най ми пасват.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано19.04.12 15:34



вярвам ти, чукай докато може. Щом не ги насилваш а сами се предлагат проблем не виждам никакъв.




Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано19.04.12 15:35



а така - нищо прекалено не е хубаво






Тема Re: нито едното от дветенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано19.04.12 15:48



Всичко е въпрос на икономическа съобразност и рентабилност.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано19.04.12 20:25



е това не го разбрах




Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.04.12 23:11



не бъркайте морал и нравственност!

---------



Тема Re: нито едното от дветенови [re: Dem Satan verfallen] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.04.12 23:13



О, Филе, на какво се дължи ъпгрейда?



---------


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано19.04.12 23:20



Това е едно и също. Дори да го различаваме само по бройката тайни/явни партньори и/или бройката любими пози, практическа разлика няма.

(*ред.)
Йо маха... йо масо



Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.04.12 23:45



не е едно и същото и по грешка се ползвят като синоними.
Морал е правила налагани от външно общество върху индивид със цел запазване на самото общество. Докато нравственност е правила на индивида според които той си определя поведение във външно обществото ограничено от морал.

---------



Тема Re: нито едното от дветенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано20.04.12 18:27



Ако жената започне да става скъпа по един или друг начин, скъпа като пари и хабене на нерви.

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.04.12 23:11



Разкрепостеност не е противоположно на вярност и коректност, да се разберем.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нито едното от дветенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор KoтeИгpaчka (Всичкотрошачка)
Публикувано21.04.12 11:39



Да беше попаднал в моята среда, където явно е



(*ред.)
Йо маха... йо масо

Тема Re: нито едното от дветенови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор Dem Satan verfallen (Wehrmacht )
Публикувано21.04.12 12:03



Свалих си маската...

Sie sagen: Du bist dem Satan verfallen


Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.04.12 22:28



Не знам как е в твоята среда, но разкрепостеност и вярност не са взаимоизключващи се.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: нито едното от дветенови [re: KoтeИгpaчka] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.04.12 22:29



Тоест, не бъркай верността с моногамията.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Charleston07 (хулиганка)
Публикувано03.07.12 18:45



интересни въпроси ти хрумват



аз съм жена и ти отговарям на прима виста ако бях мъж какво щах за избера!

За целуване( ако се целува вкусно): Но.1 - сладурестата муцка. Мразя увиснали цици, вярно че това е ген, понякога последстия от раждане, но човек трябва да се грижи за тялото си: да е стегнато и спортно. Не може всички да са манекенки, но е важно да имаш здрав и стегнат вид. Древните са казали "Здрав дух в здраво тяло". На мен увисналото тяло ми говори за човек без воля и амбиции!

За секс: Но.2 Може в последствие да се окаже, че е супер пич по характер...Пък и е важно дали жената се харесва визуално, макар на другите да се струва "баба Яга"..

Ако се окаже глупачивка, ще съм имал един хубав секс с едно хубаво тяло

За потенциален по-дълготраен партньор: чаровна муцка + стегнато тяло + ум като бръснач. ( този отговор го давам и като мъж и като жена )



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано05.07.12 16:37



и двете дедо попе и двете!





Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано17.08.12 00:01



... като се има предвид, че тялото съставлява около 85% от общата визия като съотношение... мисля, че каквото и да е лицето закачено на грозно тяло не важи.... Както викаше един приятел :
-Какви хубави очи има тази жена.... но за съжаление не се виждат от гъза и....



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано19.08.12 17:06



Защото гъза и бил на главата и й висял пред очите?



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано19.08.12 20:36



... Не :) ... Просто когато задника е фрапантно голям, кой би гледал очите... :) Просто когато нещо не е наред се набива в погледа...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.08.12 00:11



извинявам се, но какво му е лошото на големия задник? Ето на Шакира е голям, ама изглежда доста добре. За сметка на това съм виждала малки задници ама толкова грозни и безформени, че биха убили секс мераци на всеки нормален мъж.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.08.12 08:52



Прав си!!
Ти си извстен ценител на женската красота!
Но!!!
Последната мацка с която те видях не беше супер качество като визия.Но ако е много добра в леглото това компенсира всички недостатъци.
Между другото и моята приятелка като визия не е нещо особенно,но в леглото е фантазия.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано22.08.12 16:25



това голям гъз ли е?





Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано22.08.12 21:49



... виж сега.. Шакира може да каже че е със закръглено дупе... и никой няма да възроптае, че и е голям...

Имам предвид наистина големи задници... те хич не са привлекателни, а и обикновено вървят с дебели крака и голяма доза целулит...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано22.08.12 23:27



не е и малък. Но пък е стегнат и апетитен :)



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано23.08.12 17:42



Да, бе, верно, че не е от най-малките. За стегнатостта можем да се изкажем, след като го видим без панталон, аз не намерих снимки в гугъл.





Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано24.08.12 16:49



Шакира може да каже че е със закръглено дупе... и никой няма да възроптае, че и е голям

Е, мерси, мислех вече, че съм тотално извън мейнстрийма пак. В Шакира има обаче нещо друго мръснишко, което я прави сексапилна. Но може и да е оптическа измама от вечно израстналите корени. В клипа на Don't Bother си проличава. (Бъди Бодър се превежда

)

За протокола, аз съм хетеро-жена, говоря от естетична гледна точка.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано24.08.12 20:34



... Дааа мръсница е тя.. :), както и много други жени (за моя радост и кеф) по света.... Това излъчване някак е заложено в повечето жени... ама нека ни е на нас мъжете...
За протокола аз съм хетеросексуален мъж... ама ако бях жена щях да съм лесбийка... Как защо... защото харесвам жени



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.08.12 09:21



би ли конкретизирал като казваш, че харесваш жени какво точно им харесваш. Защото може да ги харесваш чисто сексуално, може да ги харесваш като душевност, интелект, партньорство и сътрудничество, компания за маса и так далье.
Като се замисля за гореизброеното всъщност установявам, че може би съм бисексуална, защото за мен перфектният човек е комбинация от женски и мъжки качества. За съжаление обаче няма как да се комбинират физическите полови белези. Иначе за останалите неща е напълно възможно да присъстват в един и същ човек щедро надарен от съдбата.
А Шакира и аз много я харесвам като шоуменка - просто е готина от всякъде. Но тази натрапчива сексуалност в нея леко ме отблъсква ако мислим в насока дали бих си легнала с нея евентуално.





Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.08.12 09:43



Въпрос на възприятие, но Шакира, без да ми е любимка като артист, за мен не излъчва натрапчива сексуалност. Виждала съм я и на живо- у нея по- скоро има и нещо детско, което прави сексапилът й още по- магнетичен, предполагам, за мъжете. И, определено, си е сочно секси, макар и джобно, парче, ако мога така да се изразя.






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано25.08.12 09:56



Да, според колегите ми мъже, които бяха големи фенове на една стажантка-лолита Шарлоте, известна доза непокварено излъчване изключително увеличава сексапила.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор LookingForMySelf (търсеща)
Публикувано25.08.12 10:13



1.57 - тя наистина е дребничка. Това не си личи обаче на екрана.
Може би от тук идва и детското - само и единствено от размерите и. Защото ми направи впечатление, че казваш ДЕТСКО, а не наивно да речем. Ау какви деца има - предизвикателни и игриви от много мънички. В Шакира няма абсолютно нищо наивно. Ама нищичко. Всичко при нея е премерено и преднамерено с ясното съзнание защо се прави и какъв ефект трябва да предизвика. От нея се излъчва интелект. Излъчва се и че изявената и сексуалност е преднамерена, артистична и комерсиална. Но според мен реално едва ли е толкова хот вътрешно. Тя си е хитра кучка. Но спор няма - готина е.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано25.08.12 10:16



Абсолютно.:)




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Лaмa ()
Публикувано25.08.12 15:13



Като се има предвид, че изобщо не слушам латино музика - яка е да.





Тема Re: Откровено казано,нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор samvno6ta (новак)
Публикувано25.08.12 21:49



първо би ме заинтригувал интелектът на дамата. Ако си допадаме интелектуално-останалото са подробности, макар да няма бюстът на Пипи-80/D. И дето питаше Геврекът ще я върне ли? Щото той харесвал 75 D, пък тя била 80 D?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от samvno6ta на 25.08.12 И21:53.</EM></FONT></P>
И да добавя, не размерът на бюста та жената е определящ, а, това какво й е в главата!

Редактирано от samvno6ta на 25.08.12 22:01.



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: LookingForMySelf] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано26.08.12 23:23



.. когато става въпрос за непознати жени естествено че харесвам външното им излъчване... Тялото, маниерите, движенията... ей такива неща ми грабват погледа... Естествено за да ме грабне по-така трябва да ми пасне и на темперамент, душевност и т.н.... Не че ако е хубава и тъпа няма да ми стане... но няма да се получи нищо запомнящо се (поне за мен)... а и би останало еднократно (тоест пак няма да има време да се напаснем).
Колкото до Шакира... ми няма да откажа да си легна с нея... тамън да видя натрапчива ли е сексуалността и или просто естествена



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Лaмa] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано26.08.12 23:27



... То няма точна рецепта да ти кажа... :). На някои жени невинното излъчване носи дивиденти а други с него приличат на лелки моралистки (лелка не е възрастово състояние а душевно) ...
Същото е и с перверзното излъчване... На някои им стои добре а друг изглеждат като евтини проститутки... При мъжете е същата работа... сами знаете какви карикатури има правейки се на по-млади или копирайк други :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.08.12 00:56



И, определено, си е сочно секси, макар и джобно, парче,

Започваш все повече да ми харесваш, с тебе бихме могли да си говорим по мъжки.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.08.12 05:58



Започваш все повече да ми харесваш, с тебе бихме могли да си говорим по мъжки.

Озадачена съм дали да си го сложа в джоба с комплиментите. Може и да пропусна.:)




Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.08.12 09:38



Слагай смело. Какво по-хубаво от жена, която хем да ... хем да можеш да си кажеш два лафа като хората с нея.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.08.12 18:51



Тъкмо се бях притеснила, че си ме сложил в отбора на мъжкараните, пък там не е подходящо място за мен, никак даже. Ох, успокоих се.






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано27.08.12 22:26



... да взема да загася лампите :).... Обещаваме да не подслушваме... а вие си викайте на воля



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано27.08.12 22:41



Така ли? Не съм усетила, че е дошло време за загасяне на лампите...






Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.08.12 23:44



Абе кви мъжкарани, ние ще... си лафим ли или ще се борим?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мутрата или цицитенови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано27.08.12 23:56



Ние обичаме да го правим на светло и пред всички.
Чесането на езици, ако има нужда от уточнение.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.