Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Защото...нови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.11 17:26



Ами, такъв род теми винаги са класическата провокация към "за- против" или "осанна- разпни го".

Аз знам, че каквото и да ти говорим тук, ти ще направиш каквото ти харесва, а и вече си влязъл в една игра с неизвестна развръзка, не си дошъл за съвет "би ли било редно, дали да започна афера..., как бихте постъпили ако...". Но човек винаги трябва да си дава сметка какво евентуално губи, когато печели, защото и онази работа... там и душата в рая, както знаеш, трудно се случва.




Тема Re: Защото...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано11.11.11 17:36



защото и онази работа... там и душата в рая, както знаеш, трудно се случва.

Случва се, случва се. Обаче е за кратко


Пък и после май се заплаща с лихвите



Тема Re: Моята любовна историянови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор Taigun (женски вУк;)
Публикувано11.11.11 20:34



От друга страна - тази девойка веднъж вече "случайно" ти е изневерила. Сега сигурно "случайно" изневерява с теб. Кой знае кога ще срещне поредното "лошо момче", в чието легло пак ще се окаже "случайно".
Съвета ми е - щом не можете да си държите гащите обути, поне се крийте и не рушете докато не сте горе-долу сигурни, че искате да градите нещо ново.


Баш в десятката тоя поУстинг;), Коме! И съвсем не само за конкретния случай - за изобщЕ...





Тема Re: Твоята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Koм (стар клубар)
Публикувано11.11.11 21:39



В отговор на:

Често в мъжка компания съм чувал да коментират "бунаците" дето са готови да направят всичко за някаква си" сякаш онази и работа е напречно разположена" Сигурен съм, че тези мъже не са обичали истински.




Напротив - обичали сме истински. Тези думи - в много случаи не са проява на първобитен мачизъм, а са споделен опит. Да обичаш истински не означава да мразиш себе си, точно обратно.



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Kapинka (членка)
Публикувано12.11.11 12:30



Чак мъдрост .... По-скоро всеки от собствения си опит намира различни въпроси.

Нямам толкова дълъг семеен живот след себе си колкото теб. Но покрай твоята тема и нещата, които ми се случиха в последно време, се замислих колко много неща правят един за друг хората в семейстовото си. Бракът, според мен, е много повече партньорство и взаимно уважение и доста по-малко огън, за който ти говориш.
За разлика от теб съм си поживяла достатъчно преди да започна семейния живот и някак не ме влече в посока емоции, а в посока партьорство.
Замисли се колко нощи е прекарала будна до теб и до децата ви съпругата си. Струва ли си заради една изпепеляваща емоция да затвориш тази страница. Не останах с впечатление, че имаш лош брак. По-скоро рутинен и скучен. Но това е нещо, което дори и след 25 години съвместен живот може да бъде променено.

Това не пречи дискретно да си изживееш емоцията! Явно имаш нужда от нея. Не мисли, че те упреквам! Просто, според мен, това не е основателна причина за промяна на съществуващото семейно положение и отношения.

Както казват хората - всяка коза се беси за своя си крак!



Тема Re: Моята любовна историянови [re: Kapинka] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано12.11.11 12:46



Моля да формулирате чувствата ми:
-Събуждам се и мисля за нея;
-Работя и мисля за нея;
-Храня се и мисля за нея;
-Гледам телевизия и мисля за нея;
-Слушам музика и мисля за нея;
-Лягам си и мисля за нея;
-Сънувам я;
И всичко това няма нищо общо със секса. Не, че не е прекрасен.



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано12.11.11 13:23



С една дума мога да кажа- ХЛЪТНАЛ и то си хлътнал до уши. Не те упреквам, защото всеки може да попадне в подобна на твоята ситуация, никой не е застрахован, че на него няма да му се случи. Защото:
<-Събуждам се и мисля за нея; >--едва ли сънят ти е толкова пълноценен и изобщо можеш ли да заспиш?
<Работя и мисля за нея; >-- умът ти е ангажиран другаде, което е предпоставка да се допуснат по-лесно грешки
<Храня се и мисля за нея; >-- не се храниш, защото нямаш апетит
<Гледам телевизия и мисля за нея>-- а запомняш ли филма, който си гледал?
<Слушам музика и мисля за нея;>--романтична музика ли слушаш?
<Лягам си и мисля за нея;>--даа, защото това е най-свободното ти време
<Сънувам я; >-- няма как да не я сънуваш, след като по цял ден мислиш само и единсвено за нея.
Замислял ли си се какви могат да бъдат последствията от връзката ви?



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Kapинka (членка)
Публикувано12.11.11 16:58



С две думи - влюбен си!
Емоция, която не си изживявал в последните 25 години. Забравени невероятни усещания, които мислиш ти дават нов живот :-)
Само не бързай. Животът сам се балансира. Остави нещата сами да се подредят.



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано12.11.11 17:43



Човек става доста фин във взаимоотношенията си с възрастта и с опита.

На твоята възраст хората могат да извличат поривите си на едно доста приемливо и ненатрапващо за останалите ниво.


Ако сега не научиш това на този етап от развитието си, значи пропускаш една ярка упътваща табела на кръсто-пътя на живота си. ( и попадаш в съответния типаж със съответната когниция/ познавателна способност)



Тема Re: Моята любовна история [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано14.11.11 00:34



Неизконсумираната любов, ама оная, истинската, която се случва само веднъж... оставя дамга за цял живот.
И не бих нарекъл това на колегата авантюра. А поправка. Съдбовна поправка...
Язък за пропиляното време и създадените вече семейства.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.