Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.11.11 22:16



По- уравновесена вече- може би да

, но по-знаеща и можеща, изобщо не е доказано, Джолка. Но ти благодаря за доверието.




Тема Re: Вие двете сте перфектнинови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор kreativcho (непознат )
Публикувано20.11.11 22:35



Вас дразнят ли ви високопарните и несвързани писания на Deern?
Щот мен като страничен наблюдател много ми прилича на една тъпа патка, която познавам. Тя също използва сложни думички, ама трудно ги навързва в изречения





Тема ААха значи лесно разклатиминови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 22:47



Много жени са такива. Представи си че жената на автора има горната реакция - когато стеснят диалога до конкретни неща, да изпада в паника и да започне да говори или прави странни неща.

Тогава как трябва да взаимодейства с такъв партньор?



Тема Re: Вие двете сте перфектнинови [re: kreativcho] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 22:48



Направи хейтърска група във фейсбук



п.п. Познавам 4 клубари, но всички знаят с кой ник пиша.



Тема Re: Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано21.11.11 01:29



много точки между думите ще рече много опити за мислене което не е добре и е направо за групово изпиване на тоя опит за акъл :)

---------



Тема Re: Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано22.11.11 17:13



Джолка, аз па точно от тебе не го очаквах. Не моа рабЕра що всички от раз решавате, че това му е неква авантюра, ей така любовно увелечение, дето дошло и, както дошло, така и отишло. И заради което няма право "да разбива животи".
Ами ако това е неговия му живот и всичко досега е било Матрицата? И кво като са минали 25 години сън в нея?
Няма ли право да се събуди и да поправи всичко? Със стремежа това да струва по-малко болка за всички преки и косвени жертви.

Забелязвал съм много семейства, които не са никакви семейства, освен на книга и продължават да са заедно само заради децата.
Превърнали са живота си в ад, но продължават да са заедно заради децата и само заради децата. Станали са волни или неволни жертви на децата си... Струва ли си? Доколко няма по-малко болезнени варианти (за самите деца). Никога не съм намирал отговора на това.
И ви се чудя на всички тук как така с неимоверна лекота намирате отговора - да си кротува човека в Матрицата, докато истинския му живот е отново пред очите му и в ръцете му... Да плюе на него, щото не знам какво си.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Тук не става дума за децанови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано22.11.11 18:00



Да не можеш да напълниш брака си е откровена бедност.

Ако съумее да го напълни единствено с децата, е безидейна нищета.



Тема Re: Яка мацконови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано22.11.11 23:06



Стефанаки ...какво не очакваше от мен бре душО



Няма как да разбереш - щом според теб съществува някаква матрица в която евентуалният автор бил влезнал и дремал там 25 години ... избора си е бил негов ...

За мен такова матрично положение не съществува и не е съществувало ....и затова и мнението ми такова ...

Никой - никого насила нищо не може да застави да направи ....а кат праиш нещо си носиш и последствията ...било то хубави или лоши...

Казах просто и ясно - "или - или" ....като излезне от матрицата да остави другите в нея да си хортуват ....ако няма да излиза си седи там и да не мрънка ...

Кое не си разбрал ?

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано09.12.11 13:10



С най-добри чувства ти казвам, че рискуваш да унищожиш нещо ценно в името на нещо, което след време може отново да те накара да се питаш как не си се гръмнал, защото, извини ме, но не вярвам на тази твойта.

Недей да ме намразваш. Според мен просто те манипулира, но остави мен и намери някоя баба на 75-80 години със свеж акъл, и на която баба вярваш. Седни при нея, разкажи и историята, и внимателно слушай какво ще ти каже. Много мъдрост има в бабите, така че ако имаш възможност - използвай тази мъдрост.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.



Тема Re: Моята любовна историянови [re: Koм] Отговор на мнението
Автор SeverousSnape (wizard)
Публикувано09.12.11 13:15



А моят съвет е изобщо да не я докосва като жена, защото ако го направи след това нейната власт над него само ще нараства, а жените се опиват от властта.

Да лъсне една злобарка в нейна чест такава, каквато е била някога, преди писъмцето, и просто да отмине. Ако пък има сили и в очите да и го каже ще види друго нейно лице. Или рев и сОполи, или агресия. И в двата случая това ще му помогне да се въздържи, но ако се отдаде хлъзгането става почти неконтролируемо. И след това почти гарантирано ще се озове в оня клуб, в който в момента съм баннат, до началото на следващата година.

А ако вземе да се озове там... не ми се мисли групичката на Шаро (да ги наречем) какво ще го направи, ако им падне.

Недей да се бориш с прасе. И двамата ще се изкаляте, а на прасето ще му хареса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.