Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 11:51



Ти затри човека, той пишеше за негови неща, а не за политика или от къде идва расизмът у заджелезнозавестниците





Тема Re: Яка мацконови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.11.11 15:44



Мчи аз по темата споделям мнението си



Те тия "нашите си неща" обикновено искаме не искаме.....засягат и политиката ....пък ако щеш и расизма

Най лошото е че се стоварват върху главите на нищо неподозиращи и напълно невинни хорица....дет после години не могат да проумеят к'во стана и защо стана

....ииииииии споко - не съм го затрила човечеца - ич даже

Него ни му пука - ни му дреме кво мислим аз, ти и кварталният ...

Него не му пука за де що по-близките му хора к'во мислят

Човечеца е имал нужда да сподели прекрасното си изживяване ....и понеж немож го стори в къщи - го излива пред монитора

Дано му е олекнало и някъде от 100 поста е намерил подкрепата от която се нуждае...

....... лично не намирам за какво нито да го жаля , нито да му ръкопляскам

Вярно, че хората сме изтъкани освен от разум и от някакви емоции ....ма има начин емоциите да бъдат канализирани и управлявани така, че да не се стига до подобни циркове ....

Щот в такъв сорт история като неговата ....ако нечии емоции вземат връх над разума ...ще стане баямити грозновата гледка ....а като гледам засега неговият разум е дал фира ....

В един момент ще се издънят и добрата му женица или лошият и мъж на оназ ще вкарат екшън в романтичният филм

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 17:19



ма има начин емоциите да бъдат канализирани и управлявани така, че да не се стига до подобни циркове ....

С това тук съм напълно съгласна.


Но останалото ми се струва доста сбъркано в дименсията.

Човек се засяга по лични теми, а не според това колко е близък човека, който го засяга. Вярно е че е трудно да се изолира допирът в явен диалог, ама да €§%€§%§€%§54№№ и да седи на 200 от жената и децата някак не върви.


Кажи сега, как става номера с "канализирането и управляването" на емоциите, поне да има защо да псуваме из темата



Аз предлагам да ги изкълве избирателно, само тези, приети като норма за общовалиден контакт с чужда жена.
Апетит може да се донесе отвън, но се яде вкъщи



Тема Re: Яка мацконови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.11.11 18:42



Викаш засягат се хората на лични теми ? Ми да се засягат

Като им мине засягането може и да седнат да помислят

Според мен начина по който той ще засегне семейството си с цялата таз работа е в пъти по-брутален от това, което аз изказвам като мнение .....

Живота Е шарен и непредвидим....НО в случай, че сме направили необходимото да предотвратим злополуки доколкото зависи от нас ....всичко е нормално ...

Ма кат бием глава в стълба със все сила ....ми да ни боли ....така ни харесва явно....

Да бистрим канализирането на емоциите ....

Варианти 1001 има !

Хобита, спортове, работа, екскурзии, разходки в парка ...

Тя тая "случайна" среща след 25 години можеше да си остане "случайна" и да не се виждат още "100 пъти случайно"....

Да се прибере вкъщи - да сподели с жена си, че е срещнал "оназ дет го заряза в казармата" и живота да продължи ....

Пък като толкова му се е правило на 25 години по-млад - да сподели и това на жена си и да си "сготвят" там за каквото имат апетит

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Тема Re: Яка мацконови [re: Jolee] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.11.11 20:12



Много е лесно да се посочи с пръст, Джолка, и набързо да се забърка универсална рецепта за семейно благоденствие. Обаче, ако беше толкова просто и ако животът не надхвърляше в провленията и многообразието си и най- сюрреалистичното въображение, а също и най- непредвидимия сюжет за сапунен сериал, на света нямаше да има раздели и разводи, и щеше да цари вечна хармония. А може би пък непоносима скука и безвремие, кой знае...






Тема Вие двете сте перфектнинови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 20:27



Едната го прати да се разхожда, за да успокои страстите, а ти го прати при старата му любов с пожелание жена му да прояви разбиране (за харема)



Нещата наистина са прости, но на някои явно животът им идва вповече

Или по-скоро- когато човек е издялан стабилно навреме (млад), може да се справя значително по-добре в зряла възраст.



Тема Re: Вие двете сте перфектнинови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.11.11 20:33



Това че ти отново не разбра точно какво съм написала, съвсем не е спорадично проявление на твоя интелект. Така че смисълът да обяснявам е нулев.




Тема Re: Вие двете сте перфектнинови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.11.11 20:38






Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано 11.11.11 10:05

............................

Само се надявам да си предвидил, че съпругата ти, ако разбере по някакво стечение на обстоятелствата или усети (как не го е усетила още, странно ми е...) тази твоя страстна авантюра, ще прояви разбиране към емоциите и нуждите ти.







Тема Re: Вие двете сте перфектнинови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано20.11.11 20:46



И го възприе буквално, а не като предупреждение за осъзнаване на последствията на това, което върши?

Уф , диалозите ми с теб винаги са били ужасно безплодни, но пък изпълнени изобилно с ухилени емотикони от твоя страна. Поне ти се забавляваш явно.

Като за последно само ще ти подскажа, че нравствеността има доста измерения и точно някой като теб, тормозил месеци наред юзъри, забавлявайки се на техен гръб чрез присвояване и имитация на никнейма им, ми е трудно да приемам уроци по етика в каквато и да било посока. Особено пък изразени с надменна претенция за последна инстанция.

Хубава вечер.




Редактирано от PipilotaV. на 20.11.11 20:47.



Тема Re: Яка мацконови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Jolee (Яка мацка)
Публикувано20.11.11 22:00



Тъй е Пипо, ма нещо ми е дошло до нам си де като гледам как хората зорлем създават неприятности....пък и ся да си въздържам поривите се изкажа ...немоа



Не го соча с пръст, ми директно си му бия шамарите - щот ей на ....такава ми е емоцията в момента

С теб никогаж няма да седна да споря - щот знам, че си по-уравновесена, знаеща и можеща от мен. Сиреч : ако спорим бих си заложила парите на теб.

Но на образи като автора - не мога да им "влезна" в положението щот съм зверски праволинейна ....

....а кат правя глупости си знам, че са моментно състояние и са си само за моя сметка...

В тоя казус бъдещите "жертви" ми се чинят повече от 1бр. автор на темата ...

...а животът е тук и сега ... тялото иска присъствие .... мозъка споделяне....

Редактирано от Jolee на 20.11.11 22:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.