Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:35 12.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Твоята любовна историянови [re: Aз бяx] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 00:08



Не е толова липсата на угризения. А липсата на друга (съществена) причина, освен начесването на макарите/мушмулите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Твоята любовна историянови [re: Aз бяx] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 00:11



Не всички. Това за информирания избор вече го каза(хме), около него е истината.
И доколкото (не) виждам, до този момент не е споменавано за намерена "подходяща за изневяра жена". По досегашната схема тук да градим цели къщи-хипотези от парченцата пъзел, споделени от човека, аз бих заложил, че е нямало такава. Ти?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Твоята любовна историянови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано16.11.11 00:31



И аз, ама въпросът нали не беше дали е кръшкал досега или това му е първи път в тези занимания.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 00:33



Кажи сега как мина експеримента. Явно беше провокация. Лошото е, че след първия ти постинг реагирах точно като на такава, па след това се увлякох по сериознотта на Пипа, та и аз се закрастих насерионо.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Galeon ()
Публикувано16.11.11 00:33



времето не се връща назад.....приеми го))

Tell me a Story....:)


Тема Re: Твоята любовна историянови [re: Aз бяx] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 00:45



Въпросът е, че истински лошите са най-обикновените кръшкачи, дето нямат друга причина, освен вече спомената, като същевременно нямат и никакво зачитане на другия и тревога.

И пак казвам - понякога се случват неща. Неща, които запращат по дяволите всичко, което влиза в представите за редно, почтено, справедливо...

Сигурно всеки на 35 е имал вече по една Единствена, с която най-вероятно вече не е. Но има една (малка) част непревъзмогнали неосъщесвяването. Оптиват се да му турят пепел, правят всичко възможно да го изтрият, да продължат, да правят там каквото се прави с живота... Но пак не се получава съвсем. Не стига нещо, не е както трябва. При тях не е порсто избор, информиран или къфто и да е. При тях е дамга. И няма нищо общо с разум и отговорности.

Не се страхувай от 35-годишните с техните неосъществени Единствени. Страхувай се от тия, които по дифолт не им пука и нямат тревога за тебе и твоите чувства. Те нямат нищо общо с имането или нямането на пропусната Единствена. Пак ти казвам, съумей да избистриш и да разделиш лошото от доброто.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Моята любовна историянови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.11.11 07:29



Хайде сега, Пипа ти виновна.

Важното е, че се разбрахме за емотиконите и установихме единомислие за емоушъните.




Тема Re: Моята любовна историянови [re: Stefan Pan] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано16.11.11 08:15



Повярвай, няма никаква провокация.
Всичко, което съм написал е вярно и истинско.
Коментирам отнова само, защото не искам да се гледа на една красива (според мен) любовна история, като на някакъв социален експеримент в нета.
За мен развитието предстои, но вече ще го преживявам без да споделям.



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 17:57



Ако всичко това е истина, действай, братче.
Но варди чувствата на потенциалните жертви. Те със сигурност не заслужават болката и ако се стигне до там да трябва да я преживеят, поне се погрижи да е по-поносимо.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Моята любовна историянови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано16.11.11 18:00



Ам тя ами. Кат ми привлякла вниманието и ме кара да я чета.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.