Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 10.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Твоята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор юpaтa ()
Публикувано11.11.11 15:52



аз пък се радвам за теб...наистина!!

Щото си си позволил лукса да обичаш без сметки, без везни ... слушал си сърцето. Много хора не биха си го позволили и щяха да измислят от 1 до 1000 причини да не посегнат към тази любов.
Аз какво бих направила - ако бях мъж -бих постъпила като теб.
Инак, ако пред мен сега застанеше онази първата моя любов, която аз оставих така както и теб са те оставили (само ще добавя, че при мен нямаше неща от рода - Спала с него почти случайно, а той нарочно и направил бебе. - моля те не се вързвай на такива глупости)Едва ли щях да се осмеля за нещо повече от искрена радост, може би интимност, но с цялото съзнание, че дори и да са ми простили, забравяне няма, пътя ми върви напред и назад няма връщане. Ново начало със стари участници няма - по скоро се тръгва, там от където сте спряли - само че сега сте с много по голям багаж и двамата. Едно приятелство и подкрепа много по би ви радвало сега и след време - не се превъзнасяйте, не разваляйте хубавото минало и настояще - не сте на по 20 ииии 30. Да сте мислили по рано.



Тема Re: Твоята любовна историянови [re: юpaтa] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано11.11.11 16:10



Спала с него почти случайно, а той нарочно и направил бебе.
Ха ха, просто я цитирах. Наистина не съм толкова наивен. Но това няма значение. Ще засегна малко и от другите коментари. Толкова я обичах, че ако другия я беше оставил бременна или с дете пак бих я приел при себе си и бих я обичал без да и натяквам каквото и да било.
Също така нямам абсолютно никакви скруполи относно връзката ни.
Защо любовта трябва да е нещо грозно и неприлично?
Не ми пука за моралистите. А и по никакъв начин не злепоставям съпругата си. Никой не знае за връзката ми. Нима този, който спи със жена си и си мисли за друга изневерява по-малко от мен?
Често в мъжка компания съм чувал да коментират "бунаците" дето са готови да направят всичко за някаква си" сякаш онази и работа е напречно разположена" Сигурен съм, че тези мъже не са обичали истински.

Редактирано от registriran123 на 11.11.11 16:13.



Тема Re: Твоята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Aз бяx (Всичкотрошачка)
Публикувано11.11.11 16:17



Бре, че и горд със себе си. Казаха ти, че си постъпил чудесно.. След четвърт век? Любовта е чудесно нещо, ако се покрива с ангажимента. В твоя случай не се покрива. Дори си по-зле от тези "дето мислят за друга, докато ебат жена си". Не проумяваш, че проблемът не е в така наречената ти любов, а в това, че вече си избрал съвсем друг път, със съвсем друг човек. Сори, ама не може след толкова години да кажеш 'бал съм света, и на мен ми се полага нещо красиво'. Жена ти какво ще каже? Или като тя не знае, красотата на твоята стара любов е по-пълна?
ТИ си просто глупак, а съпругата ти е в толкова малоумна роля в цялата ситуация, че я съжалявам.

***
По некой път се отчайвам от днешната младеж. Нема уважение. Нема стил. Нема финес.


Тема Re: Твоята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор юpaтa ()
Публикувано11.11.11 16:31



Защо любовта трябва да е нещо грозно и неприлично? - любовта е такава каквато си я направим, ако ние сме грозни и неприлични и тя ще е такава и любовта е толкова голяма колкото е голяма душята ни, за дребни душици, дребни сметки и страсти ...


Мисля, че ми разбра отговорите Вярвям, че този път ще се справиш по добре, владееш ситуацията, натрупал си опит и няма да бъдеш подведен каквото и да се случи.
Истинската обич върви с тъгата и носи мъдрост от извора.
успех!



Тема Re: Твоята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.11 16:36



Само че нали си даваш сметка, че ако иде реч за любов, както я определяш, трябва да си готов и да направиш избор? Готов ли си да поемеш отговорност, ако се наложи, и да поемеш отговорност, отстоявайки любовта си? А готов ли си да нараниш съпругата си и децата си? Поне аз, ако бих започнала нещо паралелно ( в което изобщо не съм силна, но се опитвам да си представя ситуацията хипотетично), бих се запитала на първо място докъде съм в състояние да стигна, защото човек не може да седи на два стола едновременно и достатъчно комфортно много дълго... Е, чувала съм, че имало и големи майстори в това "изкуство", но дали и двамата сте такива?


Защото да жонглираме с думички като "любов" в моменти на еротично и емоционално опиянение е лесно, но любовта е и отговорност за другия.




Тема Защото...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.11 16:45



... не вярвам да не си си представял следните хипотетични ситуации:
1. Съпругата ти някакси разбира, че има и друга- иска да те напусне, поставя ти ултиматум "или тя, или аз" или нещо друго...
2. Съпругът на първата ти любов някакси разбира, че нещо се случва с жена му- първо реагира като лошо момче, жена му иска да го напусне и се надява да избереш нея, но завинаги, нещо друго...
3. И без другите два варианта, любимата ти в момента иска да разрешите тази ситуация и да заживеете заедно, без да се криете повече.
4. Самият ти все повече губиш характерната си уравновесеност и жената, с която разменяте онзи "чужд ключ" започва да ти липсва все повече и повече, което се отразява зле и на атмосферата в семейството ти...

И т.н.




Тема Re: ОТ:Само едно искам да те питамнови [re: spomeni] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано11.11.11 17:02



Като гледам как савързаха темата, общо взето решението е подобно:

Мъж на около 50 не може да изтрае докато стигне до тоалетната.

Пипи: Не се притеснявай, това е човешко, така че може да свършиш работата ето тук на пода.

Мъжът : Благодаря ти за разбирането, имаш ли тоалетна хартия, за да е поне регламентирано?






Тема Re: Защото...нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано11.11.11 17:12



Май разбуних доста духовете.
Да ви кажа всички сценарии съм си ги мислил.
Ясно ми е, че бих наранил всички около себе си.
Но това е "Моята любовна история" не съм писал "Моята невинна Любовна история"
Но наистина бих пожелал на всички да изпитат моите хубави чувства.
Всъщност намерих решение: Премествам се в Иран

. Остана да навия останалите в драмата



Тема Re: Моята любовна историянови [re: registriran123] Отговор на мнението
Автор Kapинka (членка)
Публикувано11.11.11 17:18



Като те сърби - почеши се!
Струва ли си да загърбиш това, което имаш за това, което много бързо може да изгори? И още нещо - тази жена, като не е била щастлива с този мъж, защо до сега не си е тръгнала от него?



Тема Re: Моята любовна история [re: Kapинka] Отговор на мнението
Автор registriran123 (непознат )
Публикувано11.11.11 17:25



Много АКО-та има в тази история.
Намирам много мъдрост във всички Ваши коментари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.