Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 27.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Кога някой е мъж?нови Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.11.11 09:26



или Що е то мъж?





Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор spomeni ()
Публикувано03.11.11 11:50



Що реши,че тук точно ще ти отговрят?


П.п.Ще следя с интерес темата!!!

Силните слагат спомените до сърцето си и ...продължават напред

Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Nerv (feeling)
Публикувано03.11.11 13:39



Същността се дефинира от някаква качествена характеристика. (Макар в случая и обикновено ако не и винаги да е по-комплексно). Та мъж би следвало да притежаващият качеството мъжество...

И кога мъжествеността се обажда или с др. думи надига у нас? – като срещнем подходящата жена. (демек излезе, че иначе е болест в латентно състояние. А пък явно не е точно така. То кое ли е?)

Примерно...

Прав или изправян.


Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: spomeni] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.11.11 18:35



Mисля че всеки има свое обяснение за "мъж"



А и моето собствено обяснение е доста достъпно за всеки, а и съм готова да прочета и други, може би не чак толкова от-веднага-достъпни



Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.11.11 18:46



И кога мъжествеността се обажда или с др. думи надига у нас? – като срещнем подходящата жена.

Да, това явление също го има. Но подозирам (отстрани изглежда) че всеки мъж има различна мъжественост. (жената е една и съща)

Ще взема 2 доста различаващи се един от друг примери:

1.Мъжът поема твърде много инициатива към жената, което очевидно го кара да се чувства добре.


2. Мъжът е по-малко доминантен, като обръща повече внимание на това как жената е намерила начин да прави нещата. Такива мъже могат да възприемат опит (дори и собствен, тъй като за тях поведението има по-голям мегдан

)



Аз като жена смятам 2та типа за мъже, въпреки че са с доста различна "мъжественост". Но пункта към твоя постинг е, че при единия поведенческия модел сред други мъже и специалната жена е коренно различен, а 2рия тип е по-скоро рационален (полът отсреща няма такова значение като при 1вия) и може да сработва с други, както и да иска за себе си и дава от себе си нагласи.


Допълвам: Първия тип е склонен да налага нагласи, там нещата са по неписани закони, които всъщност за обикновени хора са доста практични.

Редактирано от Deern на 03.11.11 18:50.



Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано03.11.11 22:16



... мисля, че са много нещата които характеризират един МЪЖ... Понеже ме мързи да изброявам ще кажа само първите две задължителни... Не мрънка, не кърши китки безпомощно и си стои зад думите....





п.с. и не на последно място.... си пада по жени и не го е**т отзад

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.11.11 23:24



Не мрънка, не кърши китки безпомощно и си стои зад думите....

Kaжи си адреса, да ти пратя покана за раждането на следващото ми бебе

(майтапя се)

Мисля че на всеки му се случва да кърши китки безпомощно. Или пък да мрънка, че трябва да става рано.

п.п. А какво става, ако на един немрънкащ, некършещ китки мъж, който си седи зад думите, нещо му дойде в повече. Ясно е че не е възможно да се справя сам с всичко, особено ако живее в семейство. Такова несправяне по тези критерии може да бъде доста демотивиращо. Какво става тогава?



Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Galeon ()
Публикувано03.11.11 23:45



Когато е отговорен!))

Tell me a Story....:)


Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Galeon] Отговор на мнението
Автор Deern ( ღ)
Публикувано03.11.11 23:55



Хм да, отговорен значи независим в решенията си. На мен ми допада, но трябва да видиш как някои жени реагират на същия този мъж

Какво ли мислят по това качество на мъжете?



Тема Re: Кога някой е мъж?нови [re: Deern] Отговор на мнението
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.11.11 00:42



Кога пика прав.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.