Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 21.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Въпрос от жена към "мъж/е" Отговор на мнението
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано22.10.11 15:04



Ама първо ми кажете нещо - някой тук поддържал ли е наистина сериозна едногодишна връзка от разстояние?

***
Па я сам неграмотна. Пиши ти!


Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Nerv (/dreaming on\)
Публикувано22.10.11 17:55



Какво точно значи от "разстояние"?
Епизодични срещи: един ден (без нощите) на (да кажем) месец или два, с понякога само секс дисквалифицират ли "кандидата"за отговор "да"?



Прав или изправян.

Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано22.10.11 18:21



... такова понятие няма.... Поне за мен няма ли физически контакт.. връзката е само виртуална... Тоест правите се на луди в нет-а... а после се обаждаш на доброто гадже на повикване за един безметежен секс.... Тоест това връзка ли е ? На мен тези виртуални неща са ми в повече...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Apxaнгeл] Отговор на мнението
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано22.10.11 21:02



Включва се виждане 2-3 пъти месечно, ако имате късмет - и всеки уикенд.

Тая връзка е минало нали, обаче търся причина и обяснение за следните неща. Искам да уточня, че всичко, което изреждам, вече става само виртуално, защото за мой късмет наживо не съм го виждала от доста време, но виртуалното натякване не мога да избегна.

Старае се постоянно да ми е пред очите - пише веднага след мен, слага някакви безумни подписи, ходи ми по петите в чатовете.
Постоянно говори против мен или ми прави намеци, но винаги публично и по такъв начин, че само аз да разбера, че става дума за мен.
Постоянно показва колко е добре в момента. Един вид, когато спра да се надувам и видя какъв готин човек е, ще ме приеме, защото предлага най-якото приятелство на земята.
И това, което най-много ме изумява: каквото направя, копира го - пиша, че живея в друг град - веднага го пише и той; пиша, че съм обвързана - веднага и той; пиша, че уча - и той някъде наоколо; пиша за шофьорска книжка - той също.

Или поне да ми кажете какъв човек би го правил това. Питам за статистиката и заради леко залитане към психологията



***
Па я сам неграмотна. Пиши ти!

Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.10.11 00:20



...нещо на обсебване ми мирише.... Аз на таквоз чудо бия шута и бягам далеч.... Лично за това дето си описала нещо не ми прилича на мъж... Мъжете не се държат така.. та дали не е някой скрит гей ?


Мъжа знае какво иска и го заявява а не се шушумигосва.... Също така не се страхува да го получи, или пък да изпита последиците от това.... А тоя нещо.... и психоложки погледнато е кръстоска между пубер и педераст...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор veceлyшka ()
Публикувано23.10.11 08:16



Ами, това ми мирише на бъдещи проблеми. Инфантилност, нестабилност, его, психологически тормоз... Ако ти се занимава, провокирай го още, но според мен човекът е ясен. Лично аз не бих се задълбочила с него.



Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Nerv (/dreaming on\)
Публикувано23.10.11 10:07



Питам за статистиката и заради леко залитане към психологията

Демек - интереса ти е чисто "научен". Искаш да се домогнеш до дебрите на човешката (в случая) мъжката глупост в период на разгонване или нещо такова.

Кофти звучи от страни. Поне на мен така ми се струва...Не те познавам. Не познавам и него. Но не виждам смисъл да го унизяваш по този начин. Макар и не знам дали чете какво си писала по горе за него каква лепка е - че чак да дава повод твоето писане да го анализираме тук каква кръстоска е бил...

Нямам какво да кажа. Логичното е ти да го познаваш по добре от нас. В това число на какво е способен и колко обсебен от идеята за теб или да не остане сам (примерно) е... И все пак (предполагам си му дала да разбере), че за теб живота продължава - без него. - Мисля си, че можеш да го игнорираш и без да доунищожаваш достойнството на човека, който според описаното от теб:

- или винаги е бил плазмодий, а ти не си знаела;
- или се е превърнал в такъв след раздялата ви.

Обратимо или не бъдещето ще покаже...

Дано сте щастливи. Или поне умерено индиферентни...

Прав или изправян.


Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Nerv] Отговор на мнението
Автор Дeтpитyc (Всичкотрошачка)
Публикувано23.10.11 13:17



Притеснява ме да не направи нещо, от което да пострадам аз или семейството ми, или "доброто ни име". За първи път срещам такова чудо и не знам дали би дошъл да строши прозорците на къщата ми с камъни... защото изглежда достатъчно изперкал, за да го направи. Освен другото, започнал е да попийва след раздялата, доколкото разбрах. Абе много работи разбрах, но повечето се свеждат до гореописаните "категории". Та питам, ако вие сте виждали такова нещо по-често, а и понеже тук уж е мъжки клуб...
Не искам да го унижавам или предизвиквам, действията му говорят за него. Само ако ми поискат фактите, ги давам, а това го докарва до истерия, защото никак не са в негова полза, а той се побърква, когато му липсва хорското одобрение. Пак казвам, не знам докъде ще го докара това и дали няма аз да пострадам или някой близък. За него всеки, който му каже, че бърка в нещо, е интригант или "незнаещ къде се намира".
Докара ми проблеми с първия човек, с когото имах някаква връзка след него и накрая се разделихме заради ревност.

***
Па я сам неграмотна. Пиши ти!


Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Nerv (/dreaming on\)
Публикувано23.10.11 17:30



Та питам, ако вие сте виждали такова нещо по-често, а и понеже тук уж е мъжки клуб...

Такова нещо и то както си го описала само в гаден филм може да се види.

Средностатистическият форум-ник не е патология. Според мен.

От друга страна когато някой загуби нещо, най естественото нещо е да страда малко или много. Колкото по дълбоки са му били чувствата - повече. Обикновено. Също смятам за съвсем нормално ако търсим чуждото одобрение и ни пък е малко кофти ако никой не ни оценява (положително.) А понякога на всички ни може да се отключат болните амбиции.

Еле днес на домашния ми пес. Водих го на лозе. Там пък имам и едно бездомно куче, което стана мое и му носех цял чувал с кучешка храничка. Възможно най ефтините гранули от карфур...
Моя оядения такива никога не поглежда. Освен това правих скара и го гощавах с ребра. Обаче като видя, че храня бездомния му събрат така му досвидя, че и той се присламчи. Уж са приятели иначе, но за материални облаги (храна) и жени мъжете и кучетата сме кажи речи еднакви Загърбваме приятелството. Но в случая не бе гладен. Искаше внимание. ЗНе че не му давам. Ама ревност. И тъпите гранули се превърнаха в идея фикс...загубил бе нещо, което на практика никога не е имал или ако му е предлагано - сам го е отказвал високомерно... загубил бе нещо, което никога не бе искал да има.

Не знаем да губим с чест и достойнсъво. Та имаше бой, разтърваване и възпитание.

То ясно, че всеки случай си е уникален обаче.

Бих препоръчал да опиташ още веднъж да се изясните F2F - като му дадеш ясно (още преди да се срещнете) да разбере, че вече не е част от живота ти и така. Да го помолиш да не разрушава хубавото което може би ти предстои с идеята си фикс и да опита да продължи напред и в общи линии да опиташ някак си да го заглавикаш да бъде кавалер, да покаже доброто от себе си към теб за един послед път и прочие. (Не съм имал точно такъв опит и сигурно говоря ала бала, но си мисля, че колкот и да съм се вманиачил може би точно тази схема би проработила ако аз съм в този филм примерно...

)

... А пък ако съвсем е превъртял човечецът - не знам какво да кажа. Всичко може да се очаква. Ако имаш друг мъж до себе си според мен в такъв случай сподели с него. Той би могъл да ти помогне, а ние от тук - едва ли...

Дали ще се разберат по мъжки, дали другояче, но не бива да живееш в страх. Ако това не може да проработи - още по трудно ми е да давам акъл. Може би трябва да се потърси помощ от полицията или съда ако наистина е опасен за семейството...

Не помагам много. (Още малко ще те посъветвам да си носиш газов пистолет и вземеш ризеншнауцер...)

Драсни два три реда как са се развили нещата по късно ако се нормализират. Че взе да ни притесняваш. Успех и на двама Ви. Все нещо хубаво трябва да имало у него щом някога ти е харесвал. Заложи на това (Едно си "баба" знае - едно си баба бае моята работа)

Прав или изправян.

Редактирано от Nerv на 23.10.11 17:37.



Тема Re: Въпрос от жена към "мъж/е"нови [re: Дeтpитyc] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано24.10.11 13:32



айде обясни какво имаш точно предвид

аз поддържах брак от разстояние две години (пътуваше с кораб), а и съм израснала в такова семейство (баща ми е бил на рейс 1,7 месеца малко след като съм се родила) - няма проблем

За нещо такова ли иде реч?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.