Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 27.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема бихте ли се развели само защото....нови Отговор на мнението
Автор NikiFinReal (непознат)
Публикувано18.06.11 11:34



жена ви ви е омръзнала в кревата? Иначе всичко си като преди, просто вече ви е безразлична сексуално, усещате, че почвате да се заглеждате по др жени със сексуални мисли и т.н.
Това че ви е омръзнала достатъчно ли е за развод или просто че си намерите друга и ще се развличате с нея чат пат, разбира се без жена ви да разбере и заподозре.
Освен това бихте ли продължили да спите с жена си, ако ви е омръзнала, което значи че ще е един вид насила, само за да не я засегнете, да не се почувства пренебрегната и да не се притесни, че си имате друга или че планувтае да си намерите.



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: NikiFinReal] Отговор на мнението
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано18.06.11 22:40



...за някои е повод... а за други не.... Нали знаеш, че има хора дето живеят в брак а секса го взимат нейде другаде... по различни причини или без.... :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: NikiFinReal] Отговор на мнението
Автор miazmatik (oldboy)
Публикувано19.06.11 09:40



Сексът с постоянният партньор си е вид чекия,сега заради това да тръгне човек да се развежда....кой ще му глади и готви....а дори и една жена да не е омръзнала на даден мъж,той винаги ще заглежда другите със сексуални помисли...няма как....



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: NikiFinReal] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано25.06.11 19:15



НикиФин, като преди време прочетох, че мъжът ти е посегнал, разбрах, че с вашият брак е свършено.

съпругът ти ще се разведе с теб, ще ти вземе децата и ще те изрита от дома.

а, ти, както не знаеш добре датски, нямаш и добра професия, ще трябва да се прибереш във видин, с всичките му последствия.



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: NikiFinReal] Отговор на мнението
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано26.06.11 10:35



Секса между двама души е свързан с техните взаимоотношения. Не може да не са си интересни в леглото а отношенията им да са същите.



Тема мда :)нови [re: aqvamarin] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.06.11 23:28



това ми го пожелават зли хора от как се ожених, около 7 години демек. Повечето вече се отказаха да се надяват да ми се случат тези хубави нещица и още повече се озлобиха срещу мен, дори взеха явно да ме проклинат демострирайки слабостта си да ми навредят по друг начин, но явно има и много големи оптимисти, които напук на всичко проължават да се надат да ми стане зле.
Напук пък на мен ми става все по добре

,
Сори скъпи или скъпа, че не мога да възрадвам жалката ти душица с лоши новини (за теб добри).




Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: *Paл*] Отговор на мнението
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано26.06.11 23:29



въпросът беше към мъжете.
А сексът с един и същ рано или късно омръзва, ако ще и Брад Пит да е той






Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор Doctor Who (позитрон)
Публикувано27.06.11 00:03



Това, че сексът е с един и същ човек не значи, че самият секс трябва да е един и същ.

..rude & not ginger...



Тема Re: мда :)нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано27.06.11 00:46



личните ти нападки ще са на бележки за да няма поредното ти триене и бан

---------



Тема Re: бихте ли се развели само защото....нови [re: jensen-110062] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано27.06.11 00:49



сменяй

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.