Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 22.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Абе да ви питам, тия дришлета,нови Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 19:38



наречени ученици, каква стачка са застачкували, че нещо не проследих развитието.
Искам да кажа - те така и така не ходят на училище, а ако ходят, то е съвсем формално. От какво толкова са се уморили, та искат удължена ваканция?
Нещо явно пропускам, щото чак такова масово умствено пропадане не мога да си представя.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.12.10 19:46



От стачката ще загубят те самите,а даскалите са на далавера.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 20:40



Нищо няма да загубят, Холдъне. Нима си мислиш, че знанието за тех е ценност? Или времето, прекарано в училище, ги бърка?
Не, за знанието не им пука, за времето (поради удължен срок, например) ще си намерят начини да си компенсират. Или вече са си го компенсирали.
Би ги бъркало хлапетиите от няколкото по-солидни училища в София и по едно-две в останалите градове, в които се конценрират малкото дечурлига, искащи да имат бъдеще.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано15.12.10 20:52



ajde, айде, ти кат си бил на 16 не си ли искал само путки около тебе, леко алкохольец и мноу свободно време. не съди толкоз строго. аз бех същия, даже по-зле от тия. щше станат хора, споко. нормално е.
то аз още не съм станал хор де.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 21:28



ами днешните родители такива деца си отглеждат - разглезени лайненца




Тема То се вижданови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано15.12.10 21:31



от правописа ти.
Без коментар.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано15.12.10 21:54



Абе, зарежи го формалното ходене. Като гледам щерката ми колко учи, аз толкова ако се бях напиняла, академик щях да стана. Честно. Не си спомням да съм учила повече от половин час по всичко вкъщи, а тя учи по 2-3 часа. Не е нормална тая работа. Много часове, а резултатът е никакъв.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 23:13



Ще станат хора ли? Нали ги виждам - имам преки наблюдения. Нямат елементарни знания. Понякога се чудя дали и за елементарни бачкатори стават. Нямат вкус към знанието. Но имат претнции за слава и богатство...
Не ми се говори.
Кой не е искал на 16 путки и пиячка и мнооооооого свободно време. Но поне имаше некви механизми, с които да ни натиснат нещо да правим в това училище по същество, освен да си чоплим носовете.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 23:15



Не, почвам да си мисля, че самите родители са лайненца - нема начин да нямат принос в личностното прозиводство на собствените си отрочета.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 23:19



Може би си права - учат децата. Просто на мене ми се набиват в очите лошите примери. Преди дни засякох по новините некъф пикльо, дето се вживяваше каква грешка било, че "целили" от разстояние, трябвало да влезнат вътре и тогава да им покажат (явно на учителите)...

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.