Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Ghanima (Мис Моралистка)
Публикувано19.12.10 22:36



Ей-такива все още могат да им се свият малко перките, че много пръскат. След 2-3 години ще стане наистина страшно.

Иначе и аз съм за 10 дни ваканция. Работни. Това прави 2 седмици. Защото, знаеш ли какво става сега? 10 дена, обаче календарни. И като сложиш 3 дена празници, когато, да ме прощаваш, ама момиченцата помагат на мама най-малкото, а и момченцата все намират занимание, после какво да правят?
Ваканцията почва от 24ти доколкото разрах. Ако това е вярно, е егати чудото. Моите ваканции винаги са почвали от 23ти. Нямам спомен за такова светотатство първият ден на ваканцията да е първият празник. Все едно пролетната ваканция да почне на Разпети петък и в понеделник след Възкресение веднага си на даскало - и що? Защото празникът е само един и, за жалост, се пада все в уикендите.

***
пол - Ж

*Подпис*


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 23:30



gitleру сказал гимлеру - гагага у тебя ниет гуя.
тва леко украинско.





Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 23:31



брой до 10, 20...



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Ghanima] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 23:33



абе ти сигурно по-миналия век си имала ваканции, ама аз също съм имал спомени моите да почват на 24ти. зависи кога се пада...
аре стига пищели. квот било/е - тва е.



Редактирано от yetti на 19.12.10 23:34.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 23:36



усмивки от старите ленти. военно нема.
атомните бомби и снимките от радиациятга и аз ги помня (като супер малки хлапета ни плашеха от лошите и нипшоказваха "последиците"). са ако стане "военно" ти нема с е справиш, аз донекъде, щото съм арал второ "военно".


оставете децатга бе. живеем вече в други времена, 21 годишен "пишльо" направи 24 милиарда от фейсбук. ти кво направи?

ааа нищо... ми ше траеш тогава. стига кастрили.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.10 01:47




Нееееее, каквото и да са правили вчера, различно от учене, е било най-доброто, което са могли да правят. Съботите и неделите са именно за това - да дадеш воля на свободната си воля. Но от понеделник до петък - учене. Това им е работа на тая възраст. Като пораснат, мое да работат, а мое и да не работат.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.10 01:50




Понякога и до сто се налага - особено като ти е свързано с работата и се оказва, че трябва да си изкарат при тебе не само казармата, а явно и училището.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Ghanima] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.10 01:54



Ок, 10 работни, 10 работни. Те за това ли стачкуват или щото тая година им се оказала малко ваканцията. Има огромна разлика - едното е за принципни положения, другото - щото така ни е кефнало.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Ghanima] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.10 01:57



Между другото как не се сетиха да се вдигнат на бунт против нееднаквите стандарти за оценяване, против калпавите учители или против непридобиването на знания в училище?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.12.10 02:01



Дай да прибавим "руския" вариант:

Гитлер сказал Гимлеру: Гимлер, тъй гуй. Га-га-га.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.