Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.12.10 18:06



Не, напротив. Не ме разбираш. Нека и 15 дни да е. Въпросът е за спазване на правила и склонност към спазване на правила.
Ако ваканцията е 10 дена, значи е десет дена.
Ако е 15, значи е 15.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.12.10 18:31



Да не бачкаш в мон'стерството?

Из техните отговори четох някакви такива



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 19:33



naj-прогресивните личности (както и претъпниците де, зависи от методите) и тия дето движат прогреса са реално тези, които нямат склонност да спазват правилата. най-добре за статуквото на едно общество е всичките му членове да са овци. но това реално не води до никакъв прогрес... не режете крилата им още толкоз малки, демек. (нали човек трябвало да има хем корени хем крила)
тука сме свикнали май предимно корени от малки и подкастряне на крилата... така ще създаваме само бъдещи неудачници, като нас. нема нужда...

Редактирано от yetti на 19.12.10 19:35.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.12.10 19:39



Не, бачкам селянин и работата ми е в такава среда - нали се сещаш - еманация на ортодоксалния български тарикатлък и несклонност към спазване на правила. Като прибавиш и младежкия елемент, притежаващ диплома за средно образование, но не знаещ какво е файл или че заглавията вероятно се пишат с главна буква... или кой е Хитлер, понеже Хитлер "не бил включен в учебната програма" (това последното от завършил по-сносното училище в градчето... И всичко това гарнирано с претенции и себеусещане за превъзходство и голяма работа...
Аре стига, че в момента се усещам как се подигам на стола... Пак спря да ми е смешно и снизходително.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.12.10 19:49



Върви обясни онова за прогреса на немците - вероятно след две съкрушителни катастрофи и с 80 милиона население, некви извънземни са се спуснали да ги направят трета икономика в света и първа външнотърговска сила. Само едно пояснение - Германия изнася като абсолютна стойност повече от САЩ, чиято икономика е четири пъти по-голяма.

Ето това е проблемът - неспособноста да се направи разлика между склонност към спаване на правила и овчедушие. Те и циганите са бунтари. И, ако ги питаш, са именно бунтари, а не цигани.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.12.10 20:00



Ами сори пич, моите деца днес учиха 5 часа плътно. Съжалявам , че ти развалям насторението. Омитам се.





Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано19.12.10 20:05




Напротив - ти си тая дето ми го вдига насторението.
Почитания към теб и децата ти, и семейството ти.
Аз вече си го казах - отчитам икривяването на впечатленията и погрешното пренасяне на харакеристиките на отдени елементи върху цялата съвкупност.
Не ми забелязвай бесуваниците, понякога ми се понасъбира и... Ми минава.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано19.12.10 21:00



Шол маст голон?



Тогаз няма ти разправям кво правиха вчера, щото ще ти се прииска да им орежеш съботите

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 19.12.10 21:05.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.12.10 21:14



Десет беше априлската. Януарската си беше 2 седмици. И до 30 юни се учеше само в един клас (май десети), но тогава имаше две седмици военно обучение, а сега май цялата гимназия са до 30-ти. Пък имахме и бригади и по време на бригадите не се учеше.


Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 19.12.10 21:15.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано19.12.10 22:14



икономиката след всв си я изнесоха с помощта на разни планове маршалски и пр. простотии...

после и с гастарбайтерите от турция... стига просотии.

след първата световна видехме кви ги натвориха.

стига плямпали глупости. :)

пп нямам предвид да се заобикялт неща като морал. както и преди казах - трябва да се нацели златната среда между бунтарство и тотално покорство. крайностите са по принцип просоттия.

Редактирано от yetti на 19.12.10 22:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.