Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 20.09.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.12.10 21:19




Край, ти ме размекна окончателно. Предавам се. Не съм и искал да воювам де.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.10 21:34



И това е вярно, но щерката има и съученички, които учат до 3-4 нощем. Не може никоя от тях да не е съсредоточена. Според мен или ги тъпчат с ненужна информация, или не умеят да обяснят същественото. За съжаление, нямам време да проверя кое от двете е.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано17.12.10 21:35



Е, тогава ще почерпиш, че звучиш младежки



Училището като институция в момента се поднася на тепсия.Няма стремеж, някаква досадна даденост е. Ако образованието е задължително до 7.клас (да се дава основно образование= на някаква грамотност и възможност за шоф.книжка напр.) и средните училища да бъдат с по-висок бюджет, с учители с високи заплатии т.н.
Но в интерес на истината има някакво помръдване напред. И това ме радва. Сегашните деца са си много готини, но може би разликата в поколенията се усеща ярко. Да са здрави, а който има акъл и ще се оправи в живота.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Doctor Who] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.10 21:42



Знаеш ли кое е идиотското? Отивам на родителска среща и се редят едни даскали и всеки обяснява колко много трябва да се учи. И ние ги питаме- добре, ама кога да стане това, като всеки от вас иска по час-два учене само по неговия предмет. Отговорът:
- Ами, в събота и неделя какво правят?

Какво да им отговориш? То, моята девойка и в събота е на волейбол, пък в неделя е на танци, но дори и никъде да не ходеше, няма ли право на глъгка въздух, мама му стара...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано17.12.10 23:06



Няма как да видиш примерите за обратното, защото те учат здраво))))

Едностранчива е темата, но с риск да мина в отбора на дришльовците, подкрепям искането за повече ваканция

.Ако въобще още е актуално.

Редактирано от Cвoбoднa вoля на 17.12.10 23:07.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.12.10 13:10




Права си - май негативите винаги се набиват повече на очи от позитивите.
Сега, аз доколкото си спомням, нашите ваканции бяха по 10 дни - зиманта вече не си спомням кога, пролетната - 1-10 април. Няма съботи, няма недели.
Нямам усещането на нас да ни е било по-леко, като изключим това, че не ни се налагше да ходим на допълнителни уроци, щото не се налагаше, нали се сещаш.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.12.10 13:21





А аз доколкото си спомням, уроци нямаше, ама вечно ме натискаха по всички възможни хорове и други музикални мероприятия, включая тук уроцив музикална школа, училищния оркестър и политическа група, отделно по мое желание спортове какви ли не, обаче все пак- някакъв баланс, сега се учи на поразия, само учене, тъй че.. ваканцията- свещено време. Деца са това ейй, после цял живот - възрастни.



Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: Cвoбoднa вoля] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.12.10 13:54



Така е, ваканции, празници и уикенди са свещени. Никой няма право да им ги бара. Някой каза дето на родителската даскалите питали ами кво правят децата събота и неделя. Как не съм бил аз, да има кажа - това просто не е тяхна работа. Тяхна работа е какво правят децата докао ходят на училище. За съжаление, не съм сигурен дали самите деца осъзнават какво трябва да правят, докато са на училище.
По колко часа имат, впрочем. Ние имахме по 6. 2-3-4 часа след (преди) това за учене и домашни (те домашните понякога оставаха за междучасието, ама нейсе) и лайф ис лайф. Извън учебните мероприятия не ги броим, те са към свободното време и всекиму според възможностите да носи.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.12.10 13:55



Пяла си в хора - нали не си късогледа и си от тука.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Абе да ви питам, тия дришлета,нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Cвoбoднa вoля ()
Публикувано18.12.10 14:12



Писах нещо дълго, което не знам къде отиде.



Бе както и да е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.