Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.12.10 18:03



Човек,който прави разлика в обличане,поддържане на лична хигиена,начин на хранене и др. в зависимост от това дали е в къщи,дали му идват гости,или ходи на гости ,или в ресторант е най обикновен мърльо(а).
Аз живея сам.Почти не излизам никъде, освен до кварталния магазин. Естествено не съм в къщи с костюм и вратовръзка,но с домашното си облекло без да се преобличм винаги мога да отида на гости,на ресторант.
Една жена трябва да я видиш веднага след като стане от сън.Тогава е най естествена.Иначе след това следва макиаж и замазване.
Но в общи линии мърльовците се събират и не им прави впечатление.Имах едни съседи (млади хора около 25 г.).И двамата си бяха мъльовци и се разбираха.В къщата им беше кочина и смърдеше на мръсотия,а за обличане не говоря.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.12.10 19:02



аз абсолютно си имам домашни дрехи удобни за въргаляне по пода с деца и за които няма да ми е жал ако ме опикат или омажат с храна. Няма шанс в къщи да си седя с дрехите с които излизам. Еле пък сутиен да сложа - това ме побърква. За мен е мърлящина в къщи и навън да си с едни същи дрехи. Иначе аз с моите домашни ходя до магазина, водя децата на детска.... но чак за ресторант не са. С грим и прическа изглеждам определено по добре, но в къщи не си слагам. Не мога да си представя да се показвам пред мъжа ми все нагримирана и накипрена, това ще е голям стрес за мен




Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано10.12.10 19:11



никой не е естествен веднага след сън...



Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано10.12.10 19:39



Аз без грим изглеждам по-добре, иначе съм си маниачка на тема лична хигиена, винаги имам добре направен маникюр и педикюр, няма значение от сезона.

good lover


Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: yetti] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.12.10 19:44



защото е леко подпухнал и особено ако не е доспал очите изглеждат странно




Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано10.12.10 20:16



Аз пък не бих отишла на ресторант с домашните си дрехи. Вкъщи ми е много по-удобно да си ходя с памучен клин и тениска. Не мисля, че съм раздърпана с тях, но просто не са за навън. Ако ходиш вкъщи с домашен халат, ще отидеш ли с него на ресторант? А защо халатът непременно се приема, че е мърляв?

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано10.12.10 21:56



Не мога да си представя да се показвам пред мъжа ми все нагримирана и накипрена, това ще е голям стрес за мен



но не й за него, мъжът винаги иска да вижда женствена жена до себе си, така моята навремето-грим само за колегите, вкъщи-без, та се наложи да се изясняваме.



Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на... [re: aqvamarin] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано10.12.10 21:57



стига де, една жена не може ли да е женствена без грим.




Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на... [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано10.12.10 21:59



има си домашни дрехи, топли и удобни, има си дрехи за навън. никога не излизам навън с домашните дрехи.



Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на... [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано10.12.10 22:36



може, ама с грим ми е по-добре, а не само да си слага за другите мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.