Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 21.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Ти гонови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.12.10 22:28



Не съм видяла дъжд, който да вали отдолу нагоре. Ти?



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Всъщност да,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.12.10 23:22



аз с крем едва търпя да се мажа камо ли с фон дьо тен примерно. Ама се налага тук таме по малко коректор. Ако уцелиш точния цвят има голям ефект без да се налага да слагаш много, а само малко на петното колкото да не личи. Запушва порите ама за мен е по важно самочувствието




Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано14.12.10 23:27



Говорим за чула, не за кожата.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Хааа ха ха,нови [re: PipilotaV.] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано14.12.10 23:58



ся Никифин ще иска и това да обясняваш. Ще можеш ли ?





Тема Re: Хааа ха ха,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор PipilotaV. ( онази)
Публикувано15.12.10 09:40



Сори, на нея нищо не мога да обясня. Не че и съм длъжна, де.




Тема Re: Ти си добре,нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано15.12.10 10:41



Най-напред възприемаме хората според външния им вид, затова не трябва да е запуснат. Не казвам, че това трябва да е най-решаващото, или че за мен е, но има хора, които така и не минават това ниво.



Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.12.10 19:40



ту язък. ОК де, ами ако природно си хубав ама си изкарал примерно тежка варицела на дърти години и кожата ти е на кратери... Убав ли си или си грозен, а.
Или пък си природно хубав ама си с еполял с гореща вода и си се обезобразил




Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано15.12.10 19:50




Задаваш извечния философски въпрос за красотата.
Един приятел казваше - не ме интересува, може ееей такъв гъз да има, важното е да е човек.
Когато обичаш някого, общо вето ставаш сляп за външната му красота.
Така или иначе, тя съществува. Или не. И, разбира се, по-добре е, да я има, отколкото да я няма.
Как беше - по-добре здрав и богат, отколкото болен и беден.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Мъже, доколко са важни за вас облеклото на...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор yetti (lame ass)
Публикувано15.12.10 20:55



za syvaleniе не си хубав, щото никой не може да ти види гена.
както и обратното - нима грима, пластичните опреации, дори дрехите не са вид маска да си прикриеш гена?





Тема Re: Бе я ги заеби!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано21.12.10 13:16



Полуидиотката е много разумна жена, което се вижда и от мненията и тук. Познавам я на живо, макар и бегло, и нямам впечатления за свръхдози.
Джейми е претенциозен смешник, на всичкото отгоре злобен, което също се вижда от мненията му. Него не го познавам и не държа (да, бе, знам, че и той не държи да ме познава

).

Редактирано от Mиpa_M на 21.12.10 13:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.