Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 19.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Курвенски номера пак за домашнатанови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано25.09.10 22:56



помощница.
Тая вечер се сетих,че имам цифров фотоапарат "Кодак".Отдавна не бях го ползвал.Има карта памет 512 kB (може да бъде и по-голяма,но на мен ми стига).Записва и видеоклипове със звук.Прави много качествени снимки.Има светкавица,режими за нощни снимки,снимки на документи от малко разстояние и разни други екстри.Видеоклиповете не са много качествени, като на камера.Зависи от осветлението,защото тогава светкавицата естествено е изключена.
Автоматично се настройва според осветлението.
Освен това записва в долния десен ъгъл на кадъра дата и час,както всички цифрови камери.
Като ги пусна на компа са брилянтни снимки на 19" TFT монитор.
Та ще започна да правя досие на прислужницата.
А фотоапарата е малък.Събира се спокойно в джоба на ризата,в изключено състояние.Иначе ,като е включен, обектива е изскочил напред.
Правил съм с него курвенски номера на разни чиновници.Закачам го на врата си и го включвам.Човека отсреща не подозира,че го снимат и записват.Мисли си,че съм някой отвеян любител фотограф.А апаратчето по нищо не показва,че записва.Само на монитора се вижда какво става.Ама монитора не се вижда от обекта.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано26.09.10 18:03



Холдъне, нищо не си чул - стегни се и престани с тая домашна помощница. Предложихме ти няколко решения, задействай се моля те и не се дръж като препил тийнейджър!

Значи - с тия 512 МВ не можеш почти нищо да запишеш, трябва ти допълнителна карта-памет. Ама по-напред ти трябва изобщо друга стратегия - за.би шпионските подходи, вземи положението в ръце и оправи тая какафония.

Дааа, мъж като остане без работа, само с глупости се занимава!



Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано27.09.10 08:31



Бе 512 МБ за снимки са предостатъчни.Толкова ми е картата памет,а няма да купувам нова,заради една мърла.Ако мина на по-малка резолюция стават много повече снимки,но това е достатъчно,понеже заснетото прехвърлям в компа и я изтривам.На максимална резолюция са над 500 снимки.Виж за видео са малко(около 10 мин.).Но не ми трябва видео,за да снимам какво има в хладилника.
Това по скоро го правя за себе си,понеже забравям,за да избегна излишни нерви и съмнения.
В казармата ни учеха,че трябва да създаваме на бойниците работа,за да не мислят за глупости.
А Дзержински беше казал: "Проверката е висша форма на доверие".
Апропо,а жена като остане без работа с какво се занимава?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано27.09.10 15:02



досега не ми се е падало да остана без работа....ноооо, все пак, заета или не, време намирам да
- изчета нещата, които съм изоставила поради заетост
- да се разходя в чужбина, че в тая скапана държава ме стяга шапката
- да подредя снимките в албуми - ползвам Picasa и разни други програми
- да сготвя нещо по-фантазе за домочадието
- да овършея Главната - "точно това ми трябваше сега" и си купувам някоя щуротия за обличане или обуване
- да се срещна с приятели, дето също са заети, но се намира пролука
- да си дрънкам с часове с мама по телефона, татко и той се обажда от време на време и е забавно.

Вземи нещо от моята програма, все е по-добре отколкото да се дрънкате с някаква помощница и да си правите тайни снимки.
Или пък - дай да ти направя програма! Ама да я изпълниш, ей!

PS. Дзержински и компания са си параноици от класа, не е имало кой да им постави диагнозата. Недей да живееш в миналия век...не е здравословно.

Редактирано от Refine на 27.09.10 15:10.



Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано27.09.10 15:07



Е, ама това е, щото си имаш Главна...






Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано27.09.10 15:10



Хей, ще я споделя с всеки Главната, само настроение да имате





Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано28.09.10 12:25



Мисля само в провинцията има главна улица.В София няма.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курвенски номера пак за домашната [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано28.09.10 13:42



В София няма много други неща. Например, няма кореняк софиянци. Изпадаш в конкретика.

Или харесваш мястото, в което живееш, или отиваш на друго място. Или харесваш живота, който живееш, или правиш нещо да го промениш.
Ти си от третата група - мрънкаш и не правиш нищо по въпроса. Еее, няма да ти пречим повечееееее



Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано28.09.10 18:23



Абсолютно си права!
Само мрънкам,вместо да се стегна.
Генезиса ми е заложен още в детството.Баща ми беше в затвора 5 г.(за финансов начет-беше счетоводител .Помня съзнателно баща си за пръв път ,когато бях на 7 г.Посрещнахме го като го освободиха от затвора на едно дунавско пристанище.Майка ми му носеше дрехи,да се преоблече ,защото не знаеше с какви дрехи ще дойде от затвора.Все нещо са им плащали в затвора та са му останали малко пари и досега помня какво ни донесе.Беше кутийка топено сирене.За пръв път опитах това нещо.
Живяхме в бедност изгонени от богатия род на баща ми и от тяхните къщи.След това като ученик и студент се водех за неблагонадежден, понеже баща ми е бил в затвора.Постоянно имах проблеми със заплаха за изключване от института.
Майка ми и баща ми се лишаваха от най необходимото,за да ни издържат със сестра ми.
Богатия род на баща ми, ни разреши да живеем 4 души в една сутеренна (подземна) стая (3х4 м) с каменен под в една от техните къщи.Водата беше от селския кладенец,от където се носеше с кофи .Дори прасетата живееха по-добре.
Комунистите не разрешаваха на баща ми да работи професията си и стана тухлар в местната тухларна.Тежък труд в прах и горещина.Накрая си отиде на 58 г. от рак.Тогава бях студент 1 курс.
Още по-голям глад и мизерия.Разполагах с един лев на ден. За всичко (храна,учебници,дрехи) без квартирата 15 лв..
Запознах се с едно момиче от курса.Родителите и бяха лекари.Тя имаше неврастения.Родителите и не обръщаха внимание на болестта и.Брак от съжаление,понеже всяка вечер изпадаше в безсъзнание и започваше да чупи всичко наоколо, включително и чаши в ръката си.Трябваше някой да е винаги до нея и да и помага,понеже гълташе езика си и се задушаваше.
Всяка вечер правеше скандал.И то с наслагване.Тоест всеки скандал включваше и предишните.
Когато почина баща ми тя не ме пускаше да отида на погребението му.
Тогава ми падна пердето и я зарязах.Живях няколко месеца като клошар където ми падне.Накрая си намерих квартира.
Защо ли разказвам тая история.Все едно никой няма да я прочете докрай.
Доста тривиална.Тя има и продължение с втория ми брак,също неуспешен,но по други причини.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курвенски номера пак за домашната [re: Refine] Отговор на мнението
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано29.09.10 09:57



Ха-хааа, да не си възпитаното ми, учено и учтива Аз?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.