Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 10.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано05.10.10 23:57



Първо - ти не си коня. А човека. И то Холдъна. Ако се сещаш какво искам да кажа. Нямаш право на умора, хеле пък на смърт. Не и сега.


Второ - синът ти е твое творение. Няма начин да си сътворил чудовище. Убеден съм. Никога не забравяй тоя факт. И когато се случват неща, които изглеждат чудовищни, си го припоняй. Със сигурност в действията си синът ти се ръководи от добронамерени подбуди. Това също никога не го забравяй. Което значи само едно - нещо куца в комуникацията.
Затова ти казвам - стегни се и прояви милост. Към недодяланите опити на сина ти да ти бъде полезен. Запиши си го на един лист (образно казано) и никога не го забравяй - да ти е все пред очите - синът ти е добронамерен, но не намира адекватния начин. И ти си този, който трябва да прояви търпение. Безгранично търпение. Защото става дума за сина ти. Не за Сульо, нито за Пульо.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.10.10 10:39



Колкото до творението си прав.Той е взел отрицателните черти на бащиния ми род.
Няма да забравя ,след развода, като купих гарсониерата.Прозорците бяха изпочупени.Носих ги на ръка при стъкларя.Но имаше две големи,които не можех сам да нося.На отиване до него нямах проблем.Леки са,понеже бях махнал остатъците от стъкла.Но със стъклата стават доста тежки и не може да се носят и монтират от сам човек.
Помолих го да дойде да ми помогне.Оказа се,че бил много зает и не можел да дойде.Не познавах никого в квартала.
Доплака ми се.При жив син да няма кой да ти помогне.
Дадох 5 лв. на случайно момче да ми помогне.
Гарсониерата,която купих след развода бе в трагично състояние.Имаше нужда от сериозен ремонт. Почти всичко правих сам.Идваха веднъж колеги да ми помагат.Той не се заинтересува дали имам нужда от помощ.
Когато му се обадя, усещам досадата в гласа му.Няма някаква загриженост.
Вече се моля на Бог да ме прибере.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Курвенски номера пак за домашнатанови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано06.10.10 11:44



Пак ти казвам - немаш право. Нито на умора, нито на смърт. Аре наздраве. С Бекс.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.