Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:27 19.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Чудя се значи за лапотопченови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.09.10 12:14



Ще ходя на село да видя мама.
И се чудя дали да си взема преносимия комп.Иначе "въшката" (15 инча) е по-мощна от настолния ми комп,ама доста по-лекичка.Детенце ми я донесе от хамерика.Реално на село "въшката" не ми трябва,освен да се изфукам пред племенниците си и кокошките ,че чичо им (на 60 г.) е в крак с компите.
Тук я ползвам рядко,понеже си имам настолен комп с голям хубав монитор.Най много като си пия бирата на балкона ,или в кухнята я вземам,за да гледам някой видеоклип и да слушам музика.
Та думайте какво мислите.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема аз мислянови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Lady_Xaxa (новак)
Публикувано19.09.10 15:57



че човек като остане без работа и пощурява. Вземи вади картофи на село, вари/печи ракия, събирай плодовете на златната есен да имате какво да ядете с прислужницата зимата :) Опечи чушки , обели ги и ги сложи във фризера , или ги попари за пълнене и ги сложи в буркани с винтови капачки
Аз пък имам една клавиатура с usb накрайник и не ми върви, сега й свалих драйвер , инсталирах го и пак к.р



Тема Re: аз мислянови [re: Lady_Xaxa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано19.09.10 16:51



Ти ме разби тотално.И като как да слагам буркани и да пека ракия в София Люлин.Освен това от селската ракия получавам киселини,а и от доста време не пия концентрат.
А за идеята да зареждам фризера и да храня прислужницата-благодаря.
Имам си по-приятни занимания.Както писах прислужницата не става за сексуални занимания.
Колкото до клавиатурата в интерес на истината отдавна не съм се занимавал с инсталиране на нов хардуер.Сменял съм клавиатури ,монитори,твърди дискове и винаги са тръгвали,дори не си спомням сегашната дали е с USB,но USB портовете са отпред на кутията и значи не е..Ама не ми се рови да и гледам жака.Най добре питай в клуб "Хардуер".Стига да не е някое китайско менте,че ги има много.
Освен това една клавиатура е 15 лв.стига да не някоя маркова и скъпа.Купи си нова.Аз съм сменил няколко за по 15 лв.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано19.09.10 18:58



вземи си лаптопа и си направи малкото удоволствие, което предчустваш
заслужил си си го!
нали малките удоволствия ни подслаждат живота, нека ти е кеф поне за малко





Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: тpънчeтo] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.10 09:12



Не предчуствам никакво удоволствие.Тежи ми това пътуване.
Тежи ми вече и живота.Омръзна ми.
Не виждам никакъв смисъл в моя живот.Няма светлинка в тунела.Няма приятни емоции.
Рано се амортизирах.Изпаднах в апатия.Виждаш,че нищо не можеш да промениш.Единствения изход е към отвъдното.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано21.09.10 12:46



"Отвъдното" не е изход- то е гарантирано и никого няма да пропусне. Какво си се разбързал толкова

? Просто имаш проблем да откриеш или да си припомниш простичките удоволствия в живота.




Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Aяpa (същата)
Публикувано21.09.10 16:48



Холдън, извинявай, не те познавам, но от това което пишеш май ще се съглася със сина ти, че си "капризно старче" и аз ако ти бях дете щях да ти го кажа и щях да ти отрежа интернета за 1 месец - да вземеш да излезеш малко навън и да се видиш с живи хора и други живи неща... Познавате се с доста от хората тук - звънни им един телефон вижте се, говорете... Не е мястото на всичко това тук. Стана ми мъчно и жалко, че правиш това.



Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Aяpa] Отговор на мнението
Автор 7karina ()
Публикувано21.09.10 18:09



Нека се забавлява човека, така намира за добре - мисли си, че ни лъже, а ние се правим, че му вярваме



Единствената италианска дума, която знам, е Bvlgari.



Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Aяpa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.10 19:55



Нека да се разберем Двата апартамента в София (неговия-тристаен и моя-гарсониера) са купени и обзаведени с мои честно изкарани пари.Заедно с моя труд и разходи за ремонти.
Пенсията (която не виждам) ми е достатъчна и нямам нужда някой да ме спонсорира.Плащам си всички сметки,дори и за прислужницата-мърла,която той е наел,от която нямам нужда.
А ако клубовете са само за секс и забавления, съжалявам ,че съм тук.
Нека да ми отреже интернета ,да ми прибере компютрите,да ми продаде жилището,да ми открадне спестяванията и пенсията (което вече е направил) и накрая да ме застреля.
Ако мислите,че това е нормално ще се самоубия.Не е толкова сложно.Един по-силен замах на ръката с бръснарко ножче е достатъчен.Все ще намеря пари за едно бръснарко ножче.
Колкото да се видя с живи хора трябват малко пари.За билети за градския транспорт,за по едно кафе.И като имаш 5 лв. в джоба се чудиш дали да си купиш хляб,или билетче за гр.транспорт при пенсия на тавана (700 лв.),която както казах не виждам.
Жалка история .Никога не съм предполагал,че ще живея в такъв филм.
Като бях ученик (на квартира) ,за да заглуша глада лягах да спя.Но родителите ми нямаха пари и не съм им искал.
Сега пробвам да правя същото,за да заглуша обидата и неблагодарноста,но вече не става.
Съжалявам ,че съм раздразнил "Аяра" и други хора.
Доколкото разбрах клубовете са само да споделяме оптимизъм в американски стил.Вечно ухилени и доволни.Явно съм много тъп и не съм разбрал тези изисквания.Няма да ги спазвам.А и никой не е длъжен да чете моите глупости.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: 7karina] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.10 19:58



Кълна се в майка си и в гроба на баща си,че не съм излъгал с нищо.


Пожелавам ви да ви се случи същото.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.