Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:25 27.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Milley ()
Публикувано21.09.10 20:58



Холдън, съчувствам ти! Аз не мисля, че лъжеш. Вече на нищо не се учудвам в тоя живот, така че ти вярвам. Пожелавам ти да намериш най-правилния начин, за да се справиш с проблемите. Като за начало защо не поговориш със сина си? Разбрах, че не искаш да си "лош", така че можеш да опиташ да разговаряш с него по нормалния начин. Хайде, никой не е умрял и никой не е неизлечимо болен, така че с другите неща все ще се справим някак.

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Sick Boy (коварен)
Публикувано21.09.10 21:34



Добре, вече е време за въпросът КОГА ЩЕ СЕ СТЕГНЕШ?
Защо изобщо се е стигнало до там, синът ти да разполага с пенсията ти? Този човек няма ли си работа и заплата? Не е ли ясно, че взимайки пенсията ти, той краде от теб? Ти зашо не го попиташ:
-Ти крадец ли си?
Хайде взимай мерки докато не е късно.



Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Milley] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.10 21:37



С него разговарям нормално,приятелски.Нито се заяждам,нито му давам съвети в живота,освен,ако поиска.Не е малък,за да го поучавам.
И за какво да лъжа тук?Да си губя времето пред компа,за да става сеир.Това никога не ми е допадало.
Когато се опитам да споделя нещо с него, той винаги е на противоположно мнение.Аз търпя.Не се конфронтирам.И винаги аз съм виновен, според него за всичко.
Излиза,че съм най калпавия баща.
Не говоря за материалните неща,а за духовните.Всеки родител иска да има деца ,с които да се разбира.Но не на всеки се случва.
Да не би аз да съм съгласен с всичко,което прави майка ми?Но аз проявявам разбиране и при удобен момент коментираме.Но никога не си налагам мнението.Тя има правото на собствен живот и разбирания и аз ги уважавам,дори и да не съм съгласен.
Сложни са отношенията родители-деца.Генното наследство според мен играе много голяма роля.Проблема е стар колкото света.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Sick Boy] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано21.09.10 21:53



Абсолютно си прав.Май трябва да сменя курса и да не ми пука.Все едно.Вече няма какво да губя.Скапания си живот го подарявам.
Но както писах, сърцето на един баща не ми позволява да го направя.
В общи линии много беди са породени от бащина и майчина сляпа обич.
Когато гледаш отстрани даваш най добрия съвет.Но когато трябва да го приложиш за себе си не намираш сили.
Но не винаги е било така.На времето,когато баща ми и майка ми се оженили, дядо ми ги е изгонил,понеже майка ми била от беден род.И са живяли при сестра и до смъртта му.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Aяpa (същата)
Публикувано22.09.10 10:10



Не ме дразниш. На себе си вредиш и се навиваш, това е жалкото.
Но няма значение - животът си е твой, аз съвети няма да ти давам.



Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор 7karina ()
Публикувано22.09.10 11:10



Благодаря за пожеланията. Ще е смешно да кажа в отговор - и на теб!

.
Съжалявам, но не ми звучиш сериозно. Трудно ми е да повярвам, че не можеш да направиш нещо разумно, с което да промениш ситуацията, още повече, че ти се предложиха различни варианти. Както и да е, остани си със здраве!

Единствената италианска дума, която знам, е Bvlgari.



Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Aяpa] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано22.09.10 11:40



Знам,че е така,но не виждам светлинка в тунела.
Май ми трябва коренна промяна.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор Aяpa (същата)
Публикувано22.09.10 12:54



Знам, че можеш да се оправиш. Действай, но спокойно.
Очаквам до месец всичко да е наред, че на 24.10 има концерта на ДДТ и ако ги харесваш - само кажи и те завлачвам директно за разнообразяване на пейзажа - аз и без това ще ходя.





Тема Бай Холдъненови [re: Aяpa] Отговор на мнението
Автор Lady_Xaxa (новак)
Публикувано22.09.10 16:25



как е депресийката, върви ли





Тема Re: Чудя се значи за лапотопченови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор инaт (скромничка)
Публикувано23.09.10 01:39



Холдъне,вземи се в ръце,за 10те години тук никога не съм допускала,че може да си мекушав,но в тази ситуация определено СИ.Набий канчето на сина си и го тури на място докато още е възможно.

Той си е направо нагъл до безобразие...аз да го кажа на висок глас,щото ти само пред себе си го признаваш.Недай си боже да изпадна в подобна ситуация /макар че от мен с трън да влачат няма кво да вземат/ ебана им е в гъз,война ще има ама и моите си ме познават,дам ли нещо доброволно няма проблеми да правят с него квото си искат,ама да ми изчисляват живота...леле мале
На такива ситуации като твоята скачам на нокти веднага,че и аз имам един брат,който живее с баща ми и се държи в пъти по-ужасно от твоя син,брат ми би изхвърлил баща ми като мръсно коте на бунището ако зависеше от него,но го спира мисълта,че не би се отървал жив след подобно деяние...ще го усмъртя собственоръчно,добре поне,че живея на 5 мин. от тях,та все съм нащрек и "наглеждам" кво става там..И само да спомена...брателата живее там,както ти каза в другата тема не си вади ръцете от гъза един пирон да закове, хем апартамента отдавна е на негово име ,баща ми даде скоро сума пари за дограми,климатици и кво ли не мъжа ми,сина ми и най-вече аз отнесохме целия ремонт та да не се дават пари за майстори и кво да ти кажа...онова лайно не си оцапа върха на нокътя за две стинки и половина работа да свърши /изобщо не ми е съвестно да се изказвам така по адрес на брат ми,аз знам какво си имаме в къщата/

Така е,майна,никой не избира родителите си и не може да програмира децата си,едно искаш -друго се получава,уж възпитаваш,говориш,съветваш ненатрапчиво и честичко се случва да си казват " Абе,мамка му,аз на кво ги учих,а то кво стана..." Добре,че моите не ми вкарват такива мисли.
Извинявай,че се поувлякох и дългичко стана,но ти нали сега имаш време да четеш?
Рядко пиша тук,повечко чета,но за толкова години имам впечатления от "старите" клубари
А светлинката в тунела просто трябва да я видиш,винаги я има.Ти в момента си в една перфектна финансова и здравословна възможност /ако не беше сина ти или по-точно това,което е направил/ да си гледаш кефа или както му викаме тук да бичиш айляк
Я ми дай телефона на синковеца да видиш ефект още утре
Ей,не унивай така,няма място за отчаяние,стани сутринта,отвори си широко прозорците ,удари един душ,обръсни се,излез на кафе на непознато място,прави се че четеш вестник,но...гледай хората рано сутринта,повечето забързани,но на всеки по изражението си личи какъв е живота им,сам ще видиш колко е интересно.А може и ново женско присъствие да има,никой незнае зад кой ъгъл е приятната изненада,абсолютно те разбирам колко е гадно като го няма стимула, а и роднините осират пейзажа.
Мога да ти пратя ножче за бръснене,но...да се обръснеш , ако искаш въже и сапун също няма проблеми...измий се и си направи хамак на най-близките дървета /ако не можеш ще ти издам тайната как се прави "леглашка люлка"-така му виках като бях на 5 / И на високо мога да те заведа,но така ще онемееш от гледката,че няма да се сетиш да скачаш оттам...
Айде стига съм предлагала идеи,че не се знае утре кво ще се пише тук
Пък аз съм десетдневна баба и нямам много време за нета,просто ми се отвори прозорец и се отдадох на словесна диария




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.