Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 16.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стар Mercedes или нова коланови Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 09:58



Какво бихте си взели - 9-10 годишен запазен Mercedes или чисто нова кола от по непретенциозна марка за същите пари и горе долу със същите размери и функции

.
Аз определено бих взела новото




Тема Re: Стар Mercedes или нова коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.10 11:11



И аз. Виж, ако бях любител-монтьор и обичах да се забавлявам като търся части по автоморгите и после си поправям колата сама, щях да си взема стария Мерцедес. Казвам го без грам ирония. Возили са ме на един такъв от 70 и някоя година. Голям кеф. Ама собственикът му беше шофьор и монтьор и си го отглеждаше подобаващо.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Стар Mercedes или нова коланови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 11:27



ееее тук става дума за макс 10 годишен, а те са си съвсем порядъчни и с доста електроника вътре.

е това е от 2000 година примерно



а това от 2001

Редактирано от NikiFin на 03.09.10 11:30.



Тема Re: Стар Mercedes или нова коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано03.09.10 13:22



избирам мерцедеса



Тема За същите паринови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.09.10 15:04



няма как да стане - сметките ти са менте.
Българите имаме тъпия маниер да оценяваме стойността на колата по годините. Едната ми колица е "стар" Форд '97, беше на 69 000 км това лято - вече е на 75 000.

ПП: Мерцедес не ти отговаря на социалната прослойка - и на възможностите. Ще е грешка.



Тема Re: Стар Mercedes или нова коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор *mila* (член)
Публикувано03.09.10 15:07



Мерцедес!





Тема Re: Стар Mercedes или нова коланови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.10 15:59



И като почне да се скапва доста-та електроника, гледай какъв кеф! Каквато ще марка да е, след пет години започва да се разваля по нещо. А частите и ремонтът на Мерцедес едва ли са без пари.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: За същите пари [re: jamie] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 16:15



Напротив, спокойно може са де купи 9-10 годишен Мерцедес за цената на нова Хонда Акорд. Може и по евтино да се намери дори (Мерцедеса)




Тема не каза ти каквонови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 16:21



би предпочел. Аз кола няма да купувам, просто се зачудих, защото мъжът ми продаде Волвото си, което е купувал чисто ново преди почти 10 години и го е поддържал доста добре през цялото време и изобщо беше много доволен от него за никакви пари и все нова кола от скапана марка и то за двойно пари. От как китайците купиха Волво повече не ще да си взема от тази марка, иначе до сега почти цял живот само Волво е карал.
А аз лично Мерцедес не харесвам щото всички цигани вече Мерцедеси карат






Тема Re: не каза ти каквонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.10 22:44



Ха-ха! Ако не беше казала "Мерцедес", а "Волво" щях да дам съвсем друг отговор. Където има чувства, практичността остава на заден план.



Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.