Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 07.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Жените", "Денят е прекрасен"нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано03.09.10 11:12



Тъпи са, и дъвчат банални неща, поне малкото предавания, които съм гледала. Не е нужно аз да правя предаване, аз си имам друга професия, но тия двенките определено не стават. Не знам какво ви е местното ниво, надявам се ти да ли лошо изключение, не представителна извадка.





Тема Re: "Жените", "Денят е прекрасен"нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 11:46



местното ми ниво е те това, тука, клубното, с него сравнявам, написах го ясно.


Случват се и не особено интересни за мен теми, но това не значи, че никой не го вълнуват. Те правят предаване за всички вкусове и типове жени, за да се гледат по масово. Не забелязваш ли, че Ива примерно, въпреки че е много тактична с всички ако и падне случай да си каже мнението не крие, че нейното е друго. Аз говоря за самата Ива като човек и интелект, а не за гостите и. Боги също е голяма сладурана, различна от Ива, но перфектно нейно допълнение - типична жена от народа, трогателно естествена и много приятна. Марта пък има страхотен подход, винаги намира начин да каже нещата така, че да не засегне никой. Възхищавам и се за това. Ако има нещо грозно в нея, то аз просто не го виждам и не ме интересува. Харесват ми и трите като хора.
И Гала ми е много симпатична (На кафе). Сигурно и нея не можеш да я понасяш.
Кажи ти кои са ти на нивото и кои водещи харесваш че ми е любопитно




Тема Re: И това...нови [re: АВе] Отговор на мнението
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано03.09.10 11:54



Бре, тоз` Аве. Хем естет, хем съвършен. Цъцъцъцъ...

А предаванията са кокоши, да. Но щом има кой да ги гледа...





Тема Re: "Жените", "Денят е прекрасен"нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.09.10 12:06



Нямам силите за това.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: "Жените", "Денят е прекрасен"нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано03.09.10 13:34



И двете са ми антипатични, а лигнята на Гала ми идва малко в повече.

Ако си говорим за жени водещи, по принцип като екранно присъствие и като мнение ми харесва Нана, която се изявяваше в Сблъсък, а след това и в Станция Нова.
Не става въпрос кои са ми на нивото, аз не съм болна от звездомания и не се имам за нищо повече от другите, недей измества темата. Всеки има право на лично мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.