Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:50 04.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ааа, до дупка!нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.09.10 16:13



Бе честно, не разбрах а кво ми говори, той малко има проблем с обясненията, аз на него му разбирам само като ми демонстрира практически.
Иначе аз ако е възможно по светофари си изключвам от скорост, но не беше това, което ми каза




Тема и азнови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Lady_Xaxa (новак)
Публикувано04.09.10 09:04



имах този навик, и мен така са ме обучавали, че когато предстои пълно спиране се натиска и съединител и спирачка , то логично , ама ми остана навик да си държа крака на съединителя, естествено без да го натискам за щяло и нещяло. Обаче един път на село подминах някаква лелка , която беше закъсала на един баир и се изхилих злобно-бях още ново шофьорче, а мъжа ми ми се развика- Смей се смей се , скъсала е жило на съединител, като тебе ако само го натиска и оттогава много внимавам кога и как го натискам , мисля за него като за нещо което трябва да се щади



Тема Re: Натискате ли съединителянови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Mr.N (The real)
Публикувано05.09.10 12:04



Ела при бачо ти Моди хем на почивка, хем да ти дам некой урок как се кара

. Моя съединител ( на предишната кола ) беше на над 300 000 км и си работеше като нов. Като те науча как да караш, ще може да спестяваш паРИ ОТ РЕМОНТИ НА КОЛАТА и да имаш за екскурзийки насам-натам
А като се научиш да караш правилно кат бачо си Моди ( за съединителя ства въпрос ) , ще те науча и как да караш с комплект гуми около 120 000 км без да ги износваш.



Тема Африкансканови [re: Mr.N] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано09.09.10 10:58



икономия хахахаха



Чиче, с гуми на 120 000 км е готова да се претрепе... в Европа човешкия живот се цени.



Тема Re: Африкансканови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Mr.N (The real)
Публикувано09.09.10 11:29



за да споря с теб, трябва да сме в едно и също положение - т.е. да си тука при мене. Но тъй като ти караш в Бг по разбитите пътища, не смятам че има някаква основа за спор.



Тема Хехехехе,нови [re: Mr.N] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано10.09.10 01:40





Тоя път тука щото не е разбит, ха ма то няма и асфалт май

Чичка, понеже съм по-грамотен от теб - имам идея как изглежда качествена гума на 120 000 км, дори карана само по свестен асфалт. Не лъжи жената, ще вземе да повярва на глупостите ти

Аз при тебе не искам да идвам - в страна в челото по брой на престъпленията И хич не споря с дървеняк като тебе - установявам елементарни факти а именно че живота на средно качество гума е максимум 70 000км примерно по Щатската пътна мрежа. Има КОНКРЕТНА гума която може да устиска 120 000 но на специализиран полигон - а нито ти караш с подобна, нито в подобни условия. Боклуците които най-вероятно използвате в Африка я изкарат 30-40 000 я не, особено ако стъпват чат-пат на пътища като тия от линка по-горе. Ах дааа, сигурно си допуснал печатна грешка и вместо 120 000 си искал да напишеш 20 000 ?



Тема Re: Хехехехе,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор Mr.N (The real)
Публикувано10.09.10 08:46



за пореден път доказваш че нищо не знаеш и само плямпаш простотии. Ма то така де, като едва ли си излизал от София да видиш че и навън има свят и е по-различен от това дето виждаш от терасата на панелката си .
За сведение - аз карам само с Континентал.



Тема Мда,нови [re: Mr.N] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано10.09.10 17:27



точно както и написах по-горе - общо взето с боклуци...


Толкова ли не спести някой лев - нали спря да пращаш на роднини?

Ми така де, аз ходкам по Европа - ти киснеш на черния континент ... кой какво е видял ли ще си мерим?



Тема да си ползвам тематанови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.11.10 11:09



да попитам оше нещо.
Когато е натиснат съединителя и колата така се движи дава ли се някаква газ или просто по инерция се търкаля?




Тема Зависинови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано17.11.10 13:12



дали те кефи звука






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.