Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Точно така,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.09.10 22:06



понеже скоростта пада бързо при рязко спиране (както и съм писал - при ниска скорост) и предавката ти е неподходяща.



Тема С мааалко грешки:нови [re: Kumiko Yanaka] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано02.09.10 22:11



"Хващаш и с чисто и просто физическа сила вкарваш съединителя в 1-ва "

Може би искаше да пишеш "скоростния лост" а не "съединителя"?
Обаче като цяло споделям написаното от тебе, макар че за кеф карам и с двойно амбриране примерно и това помага при авария да се кара и без съединител/синхронизатори, развива се умение.

ПП: Плавно се отпуска съединител само на задна/първа предавки. После няма смисъл - става и бързичко.



Тема Re: Човеканови [re: ПOЛУидиoтчeтo] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.09.10 23:23



Ами ти го каза - кога точно. Не просто като ще натискаш спирачката.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Натискате ли съединителянови [re: Kumiko Yanaka] Отговор на мнението
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано02.09.10 23:30



бравос!
и е вярно, че предварително се обаждаше съединителя, но аз все се надявах да ме изчака да имам време да отида до монтьора


уж се обичаме, а що номера си правим една на друга...



Тема Re: Натискате ли съединителянови [re: Kumiko Yanaka] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано02.09.10 23:46



Мъжът ми приказваше кога се износвал съединителя ама така и не разбрах добре, говореше като спирам на светофар ама не натискан съединител до края а само лекичко и не знам си кво си.... Аз така никога не правя, винаги до дупка натискам и според него това не е толкова фатално, но било просто лош стил.
Освен това знам как се кара без да се ползва съединител, просто по навик създаден от инструктора го натискам. Но почнах вече да се упражнявам де, да си сменям стила




Тема Re: С мааалко грешки:нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.09.10 00:20



Я дай пак - двойно амбриране? Стана ми интересно.
А иначе - и при по-високите скорости пак придърпва. То и от бързо до бързо има разлика.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Натискате ли съединителянови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.09.10 00:22



представи си емотикончето вдигнатия палец.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Точно така,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.09.10 09:41



Знам, че е така. Но точно това е, че при такова рязко падане на скоростта, ако не натиснеш съединителя, колата ти може да угасне и рискът да те надъни някой отзад хич не е малък. Та, инструкторите го обясняват това, защото така е по-безопасно да се кара (както и някой друг по-горе спомена). Е, трябва по-често да се сменя някой и друг чарк, ама безопасността си е по-важна, поне за мен.
"При ниска скорост" не е точно написано. Ако карам с ниска скорост- 20 км.ч., но на втора, изобщо не ми трябва да натискам съединител.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 03.09.10 09:43.



Тема Ако трябва - ще превеждам:нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.09.10 15:56





Може и за Heel-toe да потърсиш описание също.



Тема Ааа, до дупка!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано03.09.10 15:59



Винаги САМО до дупка се натиска!
Мъжът ти е обяснил да изключваш на неутрална вместо да държиш съединителя на светофарите - което е различно. И езика ли не успя да научиш...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.