Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 05.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.11.10 22:30



Мисля че си много крайна. Както за колата, така и за задълженията. Не мисля че е редно мъжът на някоя жена да й поправя колата, която е лично нейна, или да плаща за щети, които са направени от нея. Дори това да е в семейство, в което работи само мъжът.

Тук става дума за това дали някой усеща какво става с колата докато шофира. Не става дума дори за износване или комфорт.

Ако някой не регистрира форсация на колата или други странности, то той е склонен като цяло да игнорира неизправности по колата и това вече е опасно.


by himbeer

Тема Re: А можеш линови [re: АВе] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.11.10 22:35



Междинна газ и изравняване на намаляващи обороти/скорост?
Е това колко хора изобщо го могат... май само професионалните шофьори


Не, че не съм пробвал на една Лада, става ама ако се объркаш...

Welcome to the real world!



Тема Re: Нали?нови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 22:59



Да така е, прав си.



Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.11.10 02:04



Извинявай, аз... като изляох и се замислих, че се оказах неочаквано краен и груб. Съжалих, и знаех, че като се върна, ще поднеса извинение.
Просто - мразя използвачите, независимо от пола. И някак си твърде безусловно възприех думите ти по тоя начин. Без да те познавам, без да съм те чел в други мнения, без да имам дори и бегла представа за тебе.
За това - извинявай. Пък ако наистина си използвач (казах, че използвачеството няма пол) - недей.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: А можеш линови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.11.10 02:05



Колко хора ли - всички, които са на трийсе и нагоре и са карали руски коли.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано28.11.10 02:18



Виж, абсолютно съм съгласен с тебе, но тезата ти е в друга плоскост. Това, за което говорим, е вредният, на всичкото отгоре АБСОЛЮТНО безсмислен навик (навици). И упоритият отказ да се усвояват полезни такива. Има точно определени случаи, в които полусъединителят е необходим. Извън тях, полусъединителят е, образно казано, като проходилката за детето - докато се научи да ходи.
В конкретния случай абсолютно правдивата ти теза подкрепя отказа на Ники да се учи да ходи без проходилка, дори отказа й да проумее смисълт от това. Това не приемам аз.

Моите почитания за шоферлъка - възхищавам се на жени, които могат наистина да карат.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Нали?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано28.11.10 10:33



Няма проблем, не съм обидчива. Пък не съм важна аз. Важна е Ники.

Ако често ползва съединител, дори излишно на първо време би могла да се старае да го прави незабележимо за возещите се в автомобила. Много трудно се променят автоматизирани навици.

Достатъчно е да се старае да позадържи миг в момента на отлепянето. Дори гледането на оборотомерът може да е разсее. Звукът на мотора, усещането на колата с това, което е на седалката ми се струват по подходящи знаци.
Старанието да кара плавно, все едно че вози чупливи неща.
Когато стане по-сигурна и спокойна, лека по-лека сама ще усети моментите, в които излишно натиска съединител.

Вярно е, че жените шофират по друг начин. В края на краищата важно е за всеки да си знае възможностите и да шофира безопасно.



Тема Аминови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.11.10 14:27



аз така си карах, сега карам автоматик.



Тема Кукууууу?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.11.10 15:15



Мъжът хич не е длъжен да работи за сметка на некадърността на някоя си



Вижда се колко и можеш да караш - при натиснат съединител в движение контрола над колата е много по-слаб. Сигурно не го вдяна това, не ме учудва де



Тема Хахаха,нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано28.11.10 15:20



че кой да плаща го обясняваш ТИ


Сигурна ли си че всичките ти велики преходи не са били на задната седалка? Или в някой автобус?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.