Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 05.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Нали?нови [re: Mopфиyc] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 20:38



Благодаря за единственото адекватно мнение. Това е съществено - съединител, спирачка и газ се ползват плавно, за да не се усеща дискомфорт при пътуващите.



Тема Re: Нали?нови [re: aqvamarin] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 20:43



Я стига - бързото износване на колата... Съединителят не е колата. Както писах вече аз ползвам често и полусъединител. На нито една от колите си не съм могла да го скапя. Само на Ферозата и то защото я карам off road и най-вече защото е на почти 20 години.

Мъжът трябва да работи, а не да хленчи, че жена му износвала съединителя. Пък и проблемът е в това как се отпуска педалът. Ако е плавно с една идея задържане за да не придърпва конфортът на возията не се нарушава.



Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.11.10 21:26



Това, което правиш със съединителя прилича на нервен навик, или просто навик от скука. Нещо като да дръпнеш ръчната спирачка на сфетофар



Пак не хаби спирачката, но не знам дали е нужно


А за мъжете: аз взех изпитите за шоф. книжка на 17 и като станах на 18 ми дадоха книжката. На 3тия ден след рождения ми ден ме спряха защото карах забързано (но без да ме блицват) и минах на оранжево. Видяха че книжката ми е чисто нова и са ми я дали преди 3 дни и решиха да напишат някаква измислена глоба, че баща ми не ме е вписал в застраховката на колата)

2 седмици след това изкривих джанта на колата и гумата спадаше.
На следващата седмица гледам, задния фар на колата счупен. Баща ми каза че той е взимал колата и да не гледам така...
Накрая като продаде колата ми искаше резервния ключ, а аз бях го сложила в ученическата си раницца и не можах да го намеря измежду боклуците Но след време го намерих

И за всичко това не ми се скара нито веднъж. Но това не значи че съм се чувствала комфортно. Така че не знам защо една жена трябва да очаква мъжът й да се занимава и с нещата скапани от самата нея. Така че май е най-добре да извадиш пари от касичката си за маникюр и да платиш ремонта в Карглас.


by himbeer

Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано27.11.10 21:33



Мъжът трябва да работи, а не да хленчи
Е, това беше върхът на простотията ти.



Тема Re: Нали?нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 21:49



Имам над 25 години стаж като шофьор. Няколко дълги прехода в пустиня и кавказките републики. Няма да споменавам маршрутите извън пътя в България.

Много ми е смешно когато започне някой да ми обяснява как да карам кола. И най-вече как да пазя съединителя или кой да плаща...

Най - рисковото нещо, което човек всекидневно прави е шофирането. Рискът да скапеш съединителя е най-малкият проблем.

Да правиш забележка и да се дразниш, че жена ти не те вози достатъчно комфортно е малоумно. Човекът зад волана трябва да е спокоен и най-малко да мисли как да удължи живота на колата.

По добре Ники да има самочувствие въпреки, че като кара колата придърпва, отколкото да се чувства виновна, че скапва съединителя ...

Това за лаковете и кутията от мама ли го помниш... Забра ви го, току виж си го изтърсил/а пред децата си, когато ги проимаш и ще ти се смеят на ум.



Тема Re: Нали?нови [re: aqvamarin] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 21:51



Ок за теб и само за теб:

Мъжът трябва да хленчи, а не само да работи





Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано27.11.10 22:01



Да правиш забележка и да се дразниш, че жена ти не те вози достатъчно комфортно е малоумно. Човекът зад волана трябва да е спокоен и най-малко да мисли как да удължи живота на колата.

Значи нито комфортно, нито съобразено с колата?! Какво тогава е това возене?


Аз например не мога да се возя при хора, които карат рязко, защото ми става зле

Това за лаковете и кутията от мама ли го помниш... Забра ви го, току виж си го изтърсил/а пред децата си, когато ги проимаш и ще ти се смеят на ум.

Не, макар че майка ми беше в колата, когато писаха глобата заради застраховката. Но нищо не каза, нито на мен, нито на полицаите.

А мията дъщеря иска да има като нещата, които съм си купила аз - забележи, това не са нейни неща, а тя иска да си купи такива също като мен Както аз съм плащала бензина от моите джобни за да ходя на училище с кола И както една жена трябва да си плати ремонта на колата, ако мъжът й не е фен на поправянето на коли.


by himbeer

Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор aqvamarin (син кит)
Публикувано27.11.10 22:10



Не мислиш ли, че твоето виждане/разбиране е твърде еманципантско?
Нали сте еманципантки, плащайте си.



Тема Re: Нали?нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор Sluggish ()
Публикувано27.11.10 22:12



На който му става лошо в кола - кара велосипед примерно.

Ники не те вози теб...
Що се отнася до финансовите въпроси в твоето семейство - струва ми се не това е същността на темата.
Когато Ники гледа децата на въпросния мъж, би било естествено той да се грижи за финансите в семейството.

Не е зле да помниш, че придърпването на колата не е опасно за твоето здраве. Ако те вози обаче изнервен шофьор, който мисли повече за колата си отколкото за ситуацията на пътя това вече е заплаха.

Както писах по-горе имаше едно адекватно мнение в темата.



Тема Re: Нали?нови [re: Sluggish] Отговор на мнението
Автор Mopфиyc (Матричар)
Публикувано27.11.10 22:29



С изключение на натискането на съединителя, тогава се прави рязко до долу... всичко останало с волана и педалите - плавно и с усет.

Welcome to the real world!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.