Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 18.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: ок, значи...нови [re: Пътyвaщия] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.08.10 12:30



да, и понякога акълът и може да се окаже полезен. Защото ти за колкото и умен да се имаш не си безгрешен и 2 глави мислят по добре от една. Та не е чак толкова лошо да ти се бърка и заедно да обсъждате проблематиките. Ние с мъжа ми така правим и въпреки че по пътя към вземане на решение минаваме често през по леки или по сериозни скандали в крайна сметка заедно вземаме най правилните решения.
Аз не се имам за върха на интелекта ама имам нещо като интуиция за неща от които не разбирам и не познавам. От друга страна съм лесна за убеждаване, защото съм отворена да мисля и да гледам нещата от всички гледни точки и да променям намеренията си в името на общото благо. Това е добре за мъжа ми, но не и за децата, защото те имат много силна воля и инат и винаги ме побеждават.




Тема Re: а, и тук няма...нови [re: gentlemann] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.08.10 12:34



а може да е някоя покорна в смисъл, че се навива на щурите ти идеи и същевременно достатъчно лудичка за да се навие и да им се наслаждава и оценява.
Щото ако принципно е лудичка и непредвидима освен че ще бъде забавна трябва непрекъснато да си нащрек с нея, да не кажа в стрес защото наред със забавното може да свърши и неприятна глупост. Такава жена е перфектна за мимолетна връзка ама да градиш семейство с нея ... бая ще изпотиш. Трябва да си по луд от нея за да я изтърпиш, а като гледам не си от тоя тип хора.






Тема Re: а стига бе!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор gentlemann (непознат )
Публикувано17.08.10 12:52



вече ми определи и типа човек!

стУашна си

не знам точно какъв тип ти се виждам, но май бъркаш, честно

по същество - за да се навива на (моите) щури идеи, определено трябва да е щура и лудичка и тя, мда , насладата е гарантирана и задължителна, естествено , нащрек да, но стрес не, поне при мен, аз съм такъв просто



Тема Re: ок, значи...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Пътyвaщия (ще се върна)
Публикувано17.08.10 13:02



Имаше един виц "Ако не можеш да вземеш някакво решение, питай жена си и когато ти отговори, направи точно обратното!" или май беше тост, не помня точно.



Не става въпрос за семейните прроблеми (там няма как да не се бъркате - нали засягат и вас) - врете си носа където не ви е работа и обърквате положението...

Най-лошо е, да имаш тъпа жена която не знае, че е тъпа и се мисли за голямата работа. Най-често, това са кукли на които никой не смее да им посочи грешките за да не ги обиди и те си мислят, че винаги са прави и не може да им се противоречи...
Пр.: Веднъж някаква ме пита "Защо искаш да работиш?". Аз й казвам "Няма такъв въпрос.", а тя ми се кара "Щом аз го задавам, значи има!"...

Или една която се готви да дава рецепта за "гюведжета" по телевизията. Никой не смее да й каже, че се пише "гювече", а не "гюведже" щот беше готино маце, и си се издъни - така го каза...

А на децата ви им са малко шамарите!



Тема Re: ами да речем...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор gentlemann (непознат )
Публикувано17.08.10 13:38



няма натрапване, нито на тъпотия, нито на много акъл
има упорство, за твоите си неща и разбирания, не за инат
има си собствено мнение, отстоявано, което поне на мен винаги ми импонира
има много усет и финес, принципно, и в отношенията

иначе тъпи и упорито познаваме бол, и вярвай, често преуспяват, и не са сами



Тема Re: ами да речем...нови [re: gentlemann] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано17.08.10 14:13



Да се разбирате е най-важното, нито тъпа, нито много умна, а да не говорим за скучна! Аз си падам по мъже, които ми правят компания докато си пийвам, гледам филм или мач.

love is ...


Тема Re: о, да!нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор gentlemann (новак)
Публикувано17.08.10 14:49



това е ясно, всички сме съгласни



е, за мач мен лично не ме търси, за другото може

но се сетих, че познавам девойки, за които интелекта е мноооо, ама мноооо важно нещо. и самите те също се пънат, къде явно, къде не, да са мноооо ЕнтелЕгентни и като решат, че някой също им е мноооо ЕнтелЕгентен са готови да го спукат от духане, яздене и каквото-още-си-поиска (попадал съм на такива, ако се чудиш), което винаги ми се е струвало откровено тъпо. а вече, с времето, само все повече се убеждавам, че тези прехласвания и предубеждения за много умните... са си пълни глупости



Тема Re: о, да!нови [re: gentlemann] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано17.08.10 15:32



С ума си парадират тия, на които им се иска да изглеждат много умни. Те всъщност съзнават, че не са кой знае кво, но демонстрират максимално това, което могат и наистина често заблуждават околните.
Най умните жени, които познавам или се правят на непукистки, държат се като малоумни и простачки, говорят простотии, НИКОГА няма да изтъкнат ума си, постиженията си, че работят на високи и важни позиции и вземат камара пари.... много са скромни на тема акъл, като че ли приемат това, което са за нещо съвсем нормално и като че ли не осъзнават, че са много повече от другите. Но дори да го осъзнават са прекалено скромни и никога не парадират с него. Докато тия дето много приказват високопарно обикновено говорят клишета са си им толкова възможностите и на дела ги нема никакви.




Тема Re: да ти кажа честно...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор gentlemann (новак)
Публикувано17.08.10 16:06



аз по-скоро познавам много жени, които са стигнали добри позиции и получават добри доходи, но са автентични селянки и простакели, а иначе ако ги заговориш за книги, география, история и тн - пълна дупка (казвам конкретно, за да се изясни какво ще рече "умна" или "интелигентна" жена). може би не съм попадал още, но не познавам някоя особено умна и преуспяла същевременно, чудно защо ли...





Тема Re: умни или не толкова жени?нови [re: gentlemann] Отговор на мнението
Автор Ubuntu Man ((у)Човечен)
Публикувано17.08.10 23:14



Великодушна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.