Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:34 30.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: бившата?нови [re: crazyone] Отговор на мнението
Автор Щe видя... (ще видя...)
Публикувано20.07.10 18:22



Мога да ти вкарам още фитили, че зад женския ник в скайпа на твоя приятел, всъщност стои мъж



Извинявай, но не приемам на сериозно твоя пост, затова се шегувам



Тема Re: бившата? [re: crazyone] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано20.07.10 20:04



Един мъж може да е с една жена и пак да изпитва страст към други. Това не значи нищо, докато иска да бъде точно с тая жена. Споко, това ни е в природата. А вашата роля е да ни убеждавате непрекъснато, че си заслужава отказа от другите.


Аз също съм привърженик на откровеността, но ако ще водиш разговор, не го води от позицията на обвинител. Поне при мене това винаги има отрицателен ефект.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: бившата?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано20.07.10 21:02





love is ...

Тема Re: бившата?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор crazyone ()
Публикувано20.07.10 21:49



благодаря ви...
и не, не е мъж...

А в това да съм обвинител- не! Аз съм уравновесена личност.. Честно казано, ако минути след като прочетах всичко ми бе пред погледащах да обезумея! Вече минаха 3 дни и имах време да мисля!
Толкова съм не заслужено наранена и обидена.
Мисля да поговоря с него в подходящия момент.. Трябва да знам.. по-добре да умра от мъка сега от колкото по -късно...



Тема Re: бившата?нови [re: crazyone] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещерица)
Публикувано21.07.10 13:27



Нахрани го с горски гъби и като започне да забелва очите му покажи противоотровата и го накарай да си признае всичко.





Тема Re: бившата?нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор crazyone ()
Публикувано21.07.10 14:38



хахааххахах



Тема Re: бившата?нови [re: crazyone] Отговор на мнението
Автор he_who (странник)
Публикувано21.07.10 15:21



Детко, на колко годинки си, щастливке?
Гледам си задала въпросчетата и оттатък в лисичарника на Берьозка и Надежда.
И както винаги са ти наотговаряли ...


Моят отговор на въпроса ти
В отговор на:

как да подходя??


е: ами по-добре му вдигни един луд скандал и се изнеси веднага, като повече никога не му се обаждаш! По този начин цял живот ще можеш да се гордееш, че поне веднъж си постъпила правилно ... отървавайки, явно приятния млад човек, от себе си.
Ако все още ме четеш:
1. Ти не си наясно със себе си: от една страна "луда обич", "доказвал", "общи планове", от друга страна "направо съм като разбита", "от него не очаквах". От една страна "никога не ровя", "не ревМувам", "все пак сме големи хора", "доверието ми", от друга "от женско любопитство" (то всичко оправдава, нали), "и прочетох", "история в хистърито от четири години"(тука бая поглед ще да е бил, такъв един дъъълъг ) ...
Та как да бъде? Да си има ли той и други познати (особено от женски пол, пази Боже!) освен теб, или плътно там за полата? Ти ревнивка ли ще си или не? Не на последно място: ти обичаш ли го, и, ако твърдиш това, знаеш ли значението на думичката? (за това питам на колко си, опитай да не се цупиш сега!) Не знам на другите, ама на мен ми прави впечатление: (първи, както казваш) проблем и ти бягаш да разкажеш на каките в кафето, да ти кажат как да постъпиш ...
2. Ти (да не казвам по-вярната думичка) извърташ. Оттатък си писала, че всъщност в периода след началото на вашата връзка, в разговорите им няма нищо сексуално. Тогава какъв всъщност е проблемът? Или може би той е първият мъж в твоя живот?
Отговорът ми към теб е по-горе. А правилният отговор е: "избий си това от главата и повече ама никога! не рови в чужди хисторита!"
И напоследък една малка подсказка: Доверието задължава. (и двете са сложни думи, знам.)

Редактирано от he_who на 21.07.10 15:26.



Тема Re: бившата?нови [re: he_who] Отговор на мнението
Автор crazyone ()
Публикувано21.07.10 15:52



Всеки има мнение по въпроса! За това аз просто чета кой какво мисли. от 100 човека 100 мнения.
на 30 съм и не съм се ровила... то изкочи! Ако съм искала да ровя съм щяла а го направя преди.
И да, обича ме. Неговата версия е, че е искал да се раздели окончателно с нея като стане постепенно защото не искал да я наранява ( та в случая аз съм наранена). А не си събирам партакешите, защото това е по-лесния вариянт! По- трудно е да останеш и да се бориш КОГАТО си заслужава разбира се!
Аз избирам да се боря, а ако съм ненужна си отивам. В случая си отива тя. Радвам се, че разяснихме. Как ще го преживея за себе си аз си знам. Знам и че повече няма да споменавам момата... миналото да си стои в миналото. Той ясно ми каза и показа, че иска да има семейство с мен.
Благодаря все пак за мненията. Човек е хуваво да се вслушва какво искат да кажат другите. И не ,не се обиждам. Ти дори не ме познаваш.



Тема Re: бившата?нови [re: crazyone] Отговор на мнението
Автор he_who (странник)
Публикувано21.07.10 16:04



В отговор на:

и не съм се ровила... то изкочи!



Хисторито за четири години? С коя версия на скайпа си?
В отговор на:

Аз избирам да се боря...



Чудесно! А бъдещият ти мъж наясно ли е, че от сега нататък му предстои да се "бори"?
Шегувам се!
Не отговаряй на мен, не ти пиша за да се заяждам, а за да си отговориш ти на тези въпроси, за себе си. А ще постъпиш, разбира се, както сама си решиш (за което сама ще носиш и отговорността).

ПП [добавено след дълга вътрешна борба, загубена]
Сложните думички все пак не си ги разбрала:
А сигурна ли си, че той не си е оставил нарочно скайпа логнат, за да можеш да го видиш?
Добре, добре, няма повече!

Редактирано от he_who на 21.07.10 16:14.



Тема Re: бившата?нови [re: he_who] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (не онази)
Публикувано21.07.10 16:33



За хисторитата съм напълно съгласна. И по принцип ровенето в личните кореспонденции е навлизане в едно пространство, което си е чужда територия, ако и да предполагам колко изкушаващо може да бъде да го направиш, ако имаш някакви съмнения.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.