Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 30.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема В климактерума ли са жените в този клуб? Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 20:32



Четейки безумните и безсмислени писания на жените тук, не мога да не се запитам дали не са пострадали от климактериума? Толкова ли е трагично това физиологично състояние на жената? Толкова ли са стари жените в този клуб или ненормалния начин на живот, който са водели е предизвикал преждевременно настъпване на климактериума? Въпроси, въпроси...





Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано30.06.10 13:33



Като ти чета простотиите в темите дето сам си пускаш и вероятно самостоятелно отговаряш се питам-тебе майка не те ли е раждала и не си ли и ти от "парче месо" отраснал такъв инфантиляга??? И комплексите дето ги имаш са притеснителни,абе изобщо си сбъркал мястото дето трябва да се подвизаваш-ама то и там няма свободни места за такива като тебе!



Луд умора няма!

Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: svobodna2] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано30.06.10 14:19



Има бан момакът, не се напрагай да водиш диалог с него



Хубав ден



Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор svobodna2 (неспасяема)
Публикувано30.06.10 14:52



Благодаря!Ама не се напрягам,аз с него диалог не мога да водя,та той на монолог го е обърнал доживот!



Луд умора няма!

Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.07.10 17:59



не бих се изненадала ако преждевременно съм влязла в климактериума. Мензиса още си ми тече де и не ме обливат вълни. Ама др признаци са налице






Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: svobodna2] Отговор на мнението
Автор Chasa (непознат )
Публикувано03.07.10 21:13



Той пък сигурно може да те попита дали ти нямаш баща, че си толкова тъпа? Но предполагам и да го направи, защото пак ще си останеш тъпа и комплексирана кифла. Като ви чета глупостите, които сте му отговаряли, не мога да не се отчая от интелектуалното ви ниво, драги "сънародници". С такива като вас България е обречена да загине. Вие сте на си останали на нивото на развитие на селски комплексирани тарикати. Срам ме е е се нарека българин, при наличието на такива българи като вас.



Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: svobodna2] Отговор на мнението
Автор Chasa (непознат )
Публикувано03.07.10 21:14



Между другото не виждам да пишат мъже в този клуб или поне, ако ги има, то не си личи да са мъже. Явно жените в цялата си простотия и комплексарщина не търпят някой да им каже истината за тяхната безполезност.



Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: svobodna2] Отговор на мнението
Автор Chasa (непознат )
Публикувано03.07.10 21:26



... и като ви гледам колко сте единодушни в простотията си и самодоволни от чувството за многото единомишленици срещу някой, който се е осмелил да се усъмни в "правотата" ви, не мога да не ви цитирам една сентенция:"Слепите и глухите се събират с подобните на тях." Това на 100 % се отнася за вас, "българи".



Тема Re: В климактерума ли са жените в този клуб?нови [re: svobodna2] Отговор на мнението
Автор Chasa (непознат )
Публикувано03.07.10 22:20



Ето ви и още нещо, което се отнася за вас, "българи":"Plus potest negare asinus, quam probare philosophus (лат) - Глупакът може повече да отрече, отколкото философът да докаже."



Тема Re: Бари, новият ти аватар не струва,нови [re: Chasa] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано04.07.10 06:56



чеСно.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема аз пък..нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор Lady_Xaxa (новак)
Публикувано07.07.10 17:01



не съм безполезна. Боядисах си коридора и кухнята с латекс, междувременно зареждам акумулатора , че нямам грам ток, обаче зарядното май е за мотор, та се питам колко дена да зареждам и докога да чакам да забълбука течността в отворите, как да разбера дали съвсем е изпърдял акумулатора и мога ли да го пробвам некакси без да го влача до колата всеки път.
Айде отговаряйте да си бъдем полезни , а не само безполезни , и между другото мъжа дето ми помага с боядисването за цялото време успя само тавана да мине




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.