Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:40 25.04.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кое е по-хубаво? Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 17:11



... маструбацията или секса? Според мен сексът си е хамалска работа. защо трябва да чистиш кюнците на някоя пача от сажди? Виж чекиите са си друго - няма да я водиш на заведение и да й кимаш с глава и да казваш "Да, да" на малоумните й простотии, няма да й плащаш сметката, няма да харчиш пари за такси, няма да й чуваш поредната дивотия като "Аз в гъза не го правя" или "Орална любов правя на мъжа само, ако много го обичам", няма да й отговаряш на малоумни въпроси след секса като "Обичаш ли ме?", "Защо ми обръщаш гръб?", "Ти само заради секса ли си с мен?", "Ще спиш ли при мен тази нощ?" и т.н. Вие за други доводи сещате ли се?





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 17:17



Я да взема да си отговоря сам, да не си правите труда вие, пък и да видя дали съм станал "интелигентен" като вас и да предвидя отговорите ви:)

Хей, пий си хапчетата редовно.
Как са те пуснали от психиатрията?
Имал си проблеми в смейството като малък!
Жегата май те е ударила!

Добре ли се справих, мои "умни и оригинални дами"? Не бих ви казал "дами", ако ви знаех имената





Тема Предлагамнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано25.06.10 18:04



да се направи клуб barry - в него ще си пишеш само ти и всички останали ще имат доживотен бан. Там ще си твориш на воля безценните философии и ще дадеш свободно воля на мислите си и никой няма да ти прави забележки и да ти се присмива. Ние всички ще четем и ще цъкаме с език. Удоволствието ще ти е по-голямо, че няма да можем да отговаряме на най-големия и със сигурност ще препрочитаме по стотина пъти темите ти, независимо от количеството им.
Със сигурност ще живееш в един по-добър свят.



Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано25.06.10 18:51



Мисля, че си се ориентирал невероятно точно!Само мога да те поздравя!

Индивиди като теб е хубаво да мастурбират и това което изхвърлят (дори и да няма нито един жизнен сперматозоид!) да заминава в канала! Така опасността да се размножиш и твоите гени да тежат в генотипа на някое невинно същество, ще се сведе до 0! Ще направиш голямо добро!



Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 19:53



При условие, че ти ще умреш, децата ти ще умрат, техните деца ще умрат, техните деца ще умра и т.н. и накрая целият живот на земята ще изчезне, това, което констатираш е без значение за никого, но в глупостта си просто искаш да ме обидиш, защото нищо умно не можеш да измислиш. Типично за жена





Тема Re: Предлагамнови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 19:54



При условие, че вие нищо смислено не можете да напишете, все някой трябва да свърши и тази работа.



Тема Тематична група във Фейсбукнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 19:54





Редактирано от barry на 25.06.10 20:35.



Тема Абсолютно си правнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано25.06.10 20:01



само спокойно - всичко ще се оправи



Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано25.06.10 20:06



а ти защо си мислиш, че имаш значение за някого? (просто ми е любопитно)



Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано25.06.10 20:09



Аз не мога да разбера защо се заяждате така? Оставете Бари да си пише каквото иска, явно мрази жените, нека си излива омразата някъде. По-добро място от интернет форум не се сещам!

all the lovers


Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 20:16



Я! какви гении имало! Ти откри топлата вода! Сигурно ти първи си разбрал, че Слънцето изгрява сутрин?





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано25.06.10 20:23



Защо да се заяждам?!Насърчавам го





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано25.06.10 20:30



Ти като един познавач на женската психика и предвестител на загиването на човешкия род, можеш да си убеден, че имаш сбъркана хромозона- не е типично да си мъж и да си такъв бърборко


И ако монасите в средновековието са мислили,че мастурбацията освен, че е грях и води до слепота, аз се чудя, дали "струпването" на кръвта в долната глава и цикличната й липса в горната, не води до излишна бъбривост, момко

Ако искаш да постнеш активен линк, натисни и на празното място сложи линка.



Тема Никой не моженови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано25.06.10 20:31



да си позволи да се заяжда с бари. Не искаме да си изпатиме от неговото остроумие все пак





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 20:35



"Монасите в Средновековието си мислели..." пък то не било вярно. То и ти в 21 век си мислиш, че си умна, пък не си:)



Тема Re: Никой не моженови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано25.06.10 20:37



То и с вас не може никой да се заяжда, както виждам, но аз го правя. Обичам да се заяждам с тъпаци, които се смятат за значими:)



Тема Re: Никой не моженови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано25.06.10 20:48



Така или иначе модератора ще му сложи бан!



all the lovers

Тема Re: Никой не моженови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано25.06.10 22:13



Честно казано човека си е баннат, ама не го разбира





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.06.10 17:00



Сексът е за престиж, чекията за удоволствие.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано26.06.10 17:18





all the lovers

Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано26.06.10 23:42



Не се смей, една приятелка казва, че няма жена, която да не "скречира".



Заб.: Знаеш ли какво е скреч?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано27.06.10 12:15



Много диджейско и купонджийско звучи





Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор he_who (странник)
Публикувано27.06.10 21:22



Значи първо смятам, че темата ти не е точно за този клуб. Но въпреки всичко ще отговоря - смятам за некоректно сравнението. Мастурбацията и секса с партньор не са алтернативи (взаимноизключващи се), а по скоро са две компоненти на онова, което обикновено разбираме под понятието секс. С риск малко да ти разваля еуфорията по повод мастурбирането, ще ти напомня, че освен ако не си хомосексуален (аз се отнасям отрицателно към хомосексуалните, за което може да ми наложат даже бан - за неполиткоректност) по време на мастурбация ти си представяш секс именно с жена, тъй като това задейства на психосоматично ниво подходящите механизми в организма и заедно с физическите въздействия, които упражняваш, ти помага да постигнеш сексуална възбуда и удовлетворение. Както виждаш, дори на ниво въображение има нужда от сексуален обект, който да допълни твоето аз до двойка, без която секса би бил невъзможен - гени, какво да направиш!
ПП Виждам, че са те изнервили. Нормално. И за съжаление си прав, в интернет трудно ще срещнеш умни и даже нормални хора. А има и такъв момент, че тези, които в реала са нормални и умни и доброжелателни, в интернет изведнъж се ... разкриват.


Харесват ми провокациите ти, и ако успееш да ги биеш спазвайки добрия тон, ще спечелиш фен в мое лице.

В никакъв случай не ти се меся, приеми като информация: 1. Virgo е една от най-интелигентните момичета в клубовете, би било грозно да я обиждаш плоско(тя не се нуждае от защитата ми, ти виждаш); 2. Не е здравословно да епитетстваш (особено по отношение на модератор), защото колкото и тъп да е един човек, той винаги разбира и не му е приятно да чуе истината за себе си, а има някои хора (като мен например) които като не им харесва нещо, вземат мерки ...



Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано28.06.10 15:32



аз ако искам да си легна с някой ще му плащам сметките.
А ако не искам някой, ако ще да се разори покрай мен пак няма да го ощастливя.
Не знам кви са тия продажни пачаври с които общуваш




Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано28.06.10 15:35



прав си в разсъжденията. Но хората правят и раждат деца защото това е повика на природата. А после се чудят що са ги раждали и кво да ги правят. Човещинка бих казала






Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: he_who] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано29.06.10 08:50



В отговор на:

по време на мастурбация ти си представяш секс именно с жена




относно това при персоната barry имам много голямо съмнение

---------


Тема Re: Кое е по-хубаво?нови [re: Фиш] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.06.10 21:08



Волумето на мах

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.