Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:53 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.06.10 21:44



Точно след като го направих, дълбоко се усъмних в достоверността на тия тестове.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано30.06.10 21:49



Като цяло май няма значение, но е повод човек да се хвали, ако няма с какво друго!



inside all the people

Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.06.10 21:53



Ами аз ти казах - откакто направих 132-ката, всеки, който ми се захвали с цифра по Менса, по-скоро буди в мен усмивка, отколкото възхищение.


В смисъл, все едно да се похваля, че местната селска идиотка е влюбена в мен, тоест, виж са къф голем хубавец съм.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано30.06.10 22:08



Е, всеки се хвали когато някой е влюбен в него, егото е страшно нещо!



inside all the people

Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано30.06.10 22:31



Виж са, с моите колеги често си разказваме случки, в които сме получавали доказателства за влюбеност. Обикновено раговорите ни започват така:
- Вчера ми звъни телефона, гледам - Анджелина... Да бе, Джоли. Щяла да лети за Китай, да си осинови нещо ново, та да се отбиела да се видим. За малко, вика, много ми лиспваш... Пък аз й викам - не мога сега, много съм зает, нека го оставим за друг път... Опитвам се да я разкарам, но тя не разбира от дума...
- Пък аз... Преди малко, като ми звъня телефона...

Интересно е, че в никой от нас не се е влюбвала грозна жена. Всички сме много горди със себе си. Но не се хвалим излишно, обичаме да бъдем скромни и сдържани...



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано02.07.10 01:36



Един мъж трябва да знае кога да спре да пие по време на един купон. Рецептата е:
1. В началото на купона си избираш най-грозната мацка от компанията
2. Щом започва са те кефи и става за ебане - значи си се напил.

---------



Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано02.07.10 06:18



и
3. Да има добре обмислен план за скоростно изнасяне от купона, с цел да се избегне
4. Самонамразване за цял живот, събуждайки се на другата сутрин.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.07.10 15:22



Крива сметка си си направил.
Трите деца, които съм му родила няма да ги сметаме колко струват, щото с пари не се оценяват, а ако се оценяват потърси по нета ква е тарифата да ти родят дете. Мен не ме интересува и няма да издребнявам на този фронт.
Ама от любопитство си направих сметка колко ще му излиза, ако вместо мен ползва жена, на която си и плаща за всичко това, което аз правя за него. И ОПРЕДЕЛЕНО ще му излезе доста по скъпо. Дори да не плаща на час, а вземе възможно най евтиното, оперка от филипините, пак ще му излезе в пъти по скъпо, защото хем ще и плаща заплата (на мен не плаща нищо), хем тя няма да му е на разположение 24/7 а 5 часа на ден с почивни събота и неделя където сам ще си гледа децата. Хем ще и плаща на училище да ходи да уи езика. Хем ще му живее в къщата беплатно и ще му яде яденето точно като мен само дето аз му го готвя, а тяняма да му го готви щото тези момиченца са прекалено млади и не могат да готвят. Та той на нея ще и готви на всичкото отгоре, ще се съобразява с училището и ще я ползва когато я може,а не когато той има нужда. За секс разбира се отделно ще си плаща. И дори няма да си спести от детска градина на децата, защото те пак ще си ходят, понеже трябва да учат датски, а не филипински. Сметай как ще се озъби като си тегли накрая чертата.

Ама понеже го познавам той ще си спести детегледачка и дом помощница и сам ще се нагърби с всичко. Да, ама понеже не иска работата му да пострада ако трябва да си остане в къщи заради децата, ще ги заведе болни в офиса както не веднъж до сега го е правил, когато примерно някое е болно и аз трябва да закарам другите на детска, той вместо да остане с детето в къщи за 20 мин докато се върна го взема и го води в офиса, прави му един чай, слага на едно бюро на един корав стол и детето требе така да седи и да умира. Та ако мен ме няма децата много яко ще си го отнесат ако изобщо оцелеят в което искрено се съмнявам при този начин на гледане.
Та... пак той няма да плати а децата. Просто е от хората, които винаги се измъкват от какъвто и да било вид плащане, без значение дали става дума за отделяне на пари, време или квото и да било, нема шанс той да се мине просто.
Сигурна съм че прекрасно си е направил сметката каква полза има от мен. А ти изобщо не ме познаваш, за което съдя по думите ти. Ако опитът ти с жени се състои само от такива, които харчат като бесни за всякакви глупости мога само да кажа съжалявам. Защото аз лично не спадам в тази категория




Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.07.10 15:30



защо се съмняваш, показват способността на човек да мисли.
Но има и друго нещо. Може да си много интелигентен и въппреки всичко да правиш глупости просто защото те мързи да мислиш или не ти пука поради сбъркани приоритети




Тема Re: За бременните и майките с деца.нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано03.07.10 15:43



Казах ти - именно заради това, което се получи при мен - с две думи доста съмнителен резултат.



------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.