Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 20.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кои не стават женомразци.нови Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано23.06.10 00:20



Женомразци не стават само мъже, които нямат достатъчно жени през живота си и освен това винаги е трябвало да полагат много усилия за да получат някоя жена. Такива си остават путкопоклонници. Вие какви сте, пишещите тук? Аз лично съм женомразец. Гади ми се вече от женското внимание, с което винаги съм бил обграден, за яд на жените, които четат този форум:)



Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано23.06.10 00:37



Гади ми се вече от женското внимание

Добре бе пич, зЕми най-сетне обърни резбата официално. На всички тук вече ни е ясно, че мразиш жените, нЕмаш нужда от повече оправдания.... тъй де, ний сме цивилизовани все пак - може да си падаме по жени, ама не налитаме да бийм обратните.





Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано23.06.10 01:02



Гади ми се вече от женското внимание
-----------------------
женско внимание ли???? Има ли поне една жена, която да прояви към теб..поне някакво внимание... ТЦ.. не ми се вярва


Ти си от типа мъже... които си дрънкат по форумите .. но в живота гледаш жените в очичките и дума не смееш да кажеш...
Ха ха .. ти ме развесели.. определено ми липсваше във форума.. честно..


Аз виждам всичко....

Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано23.06.10 09:16



Защо бе Бари, аз пък много обичам жени и женско внимание!

all the lovers


Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано23.06.10 10:37



Говори си, не ни пречиш.



Гади ми се вече от женското внимание - Абе да ти кажа, не съм забелязала някоя клубарка да проявява жив интерес към тебе, май само те съветват да спреш да ни натрапваш психариите си.

Ява ли някоя тук я е яд, че изпуска расов мъжага като тебе.
Пий си хапчетата редовно и си почивай повече.




Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано23.06.10 10:39



Женомразството има много по-дълбоки корени и ключа за палатката е в ранно детство. За тези неща семейството играе най-голяма роля, а не случки през живота.



Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: Virgo] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано23.06.10 10:45



Не е смешно, ако майка му го е пренебрегвала като малък или го е удряла е нормално да развие омраза към жените. Някои подобни хора живеят за да търсят отмъщение по различни начини.

all the lovers


Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано23.06.10 10:48



Май много го е била по главата...





Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано23.06.10 11:06



по принцип социалния модел за общуване се формира още в най-ранно детство. Децата имитират поведението на родителите си от съвсем съвсем малки и отношенията си с тях и между тях....

От личните си наблюдения знам, че мъжете, които имат проблеми с жените имат и сериозни проблеми в общуването с майките си.

Да не забравяме и ролята на бащата при отглеждане на един истински мъж. Едва ли липсата на баща или бащата, който само спи и яде вкъши може да формира един истински мачо





Тема Re: Кои не стават женомразци.нови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор Virgo (кобра)
Публикувано23.06.10 11:08



незнам, но аз лично си мисля по начина по който се държи, че по-скоро са били прекалено близки






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.