Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 27.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема бит и душевност на жената в България Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано18.06.10 23:08



http://www.otkacheno.info/1720/Durzhavata-na-kurvite-bit-i-dushevnost-na-zhenata-v-Bulgariia.html



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано18.06.10 23:31



защо го пускаш този линк?

---------



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано19.06.10 10:35



Защо изгрява слънцето винаги сутрин?



Тема Защонови [re: barry] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано19.06.10 12:05



все още нямаш бан?



Тема Re: Защонови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано19.06.10 15:25



защо да имам? нямаме ли свобода на словото в България?



Тема Re: Защонови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.06.10 15:30



поведението Ви е като на типичен трол - пуска се нещо и след това се гледа сеир. Искам обоснованието Ви за пускане и мнението Ви относто този линк.

То баси все едно сме в новините където ни снасят филтрираното инфо, а не във форума където се споделят мнения.

---------



Тема Re: Защонови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано19.06.10 15:38



Сеирът не го правя аз, а сеирджиите. Мисля, че пускам 100% мнения относно поведението на половете. Тук 90% от темите нямат нищо общо с клуба, в който сме. Я ми кажи какво общо с половете има темата за видовете метъл? Освен това, мнението ми за жените отговаря на инфото в линка. Затова съм го пуснал. Нали имаме право на мнение? Или нямаме?
Мога да кажа и доста по-неприятни истини за вас, но ще си ги спестя засега.

Редактирано от barry на 19.06.10 15:39.



Тема Re: Защонови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ВълкМодератор (Практик)
Публикувано19.06.10 15:41



кротко като за начало, баси мамата - личи, че от 100 години не съм банвал и трил в този клуб.

---------



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано21.06.10 14:55



ти да не би да позна себе си в някой от изброените профили?





Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: neverojatna] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано21.06.10 17:48



Подигравателните ти подхвърялния са признак за много нисък интелект и пълна липса на мозъчна дейност.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 13:47



Охооо, Бари....
Къде си, бе момче.. взе да ми липсваш в клуба..
Няма те теб.. няма простотии.. егати и скуката..




Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 13:52



Я, лудата се появи:) Модератора, я виж какви обиди пише тази! Защо не я предупредиш, както правиш с мен, а?



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано22.06.10 14:14



Бари ти какво обичаш да пиеш?

all the lovers


Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 14:15



Минерална вода. А ти предполагам, че пиеш абсенс?



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано22.06.10 14:20



И аз пия много вода, по 4-5 литра. Иначе и скоч обичам.
Абсент ли имаш предвид?
all the lovers

Редактирано от loverrock на 22.06.10 14:21.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 14:33



Аз алкохол не обичам. Може и да е абсент. Не съм го пил. Само съм го чувал. Но ти си голям експерт. По-добре ги знаеш тези неща:)



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано22.06.10 14:46



Нямаш пороци значи?



all the lovers

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 14:51



Аз ти се радвам.. а ти бан искаш...


И ме обиждаш даже... егати.. това не съм очаквала от теб...


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 15:21



Дай ми дефиниция на "порок".

Редактирано от barry на 22.06.10 15:21.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 15:22



Не ти знам очакванията и не ме интересуват. Лудите не можеш да предивиш какви очаквания имат





Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 15:50



Ако ти представя документ, че съм психично здрава.. ще ми обърнеш ли внимание...


не си се променил.. все същия перко си... лошото е, че не ти идва нищо в главата...напротив с всеки изминат ден още повече изперкваш...


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:00



ще се усъмня в достоверността на този документ. В нашата прогнила държава лудите могат да се снабдят с документ за нормални, нормалните ги считат за луди, престъпниците са с бели кички, четните хора са наврени в миша дупка, ако не са избягали от абсурдната ни държава, в които високо самочувствие имат малоумни като теб. Няма да ми промениш мнението. Аз умен брокер не съм виждал.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 16:12



Аз умен брокер не съм виждал.
-------------------
Правилно, не си ме виждал...



Няма да ми промениш мнението.
Ти ако си промениш мнението за мен..бих се притеснила.. честно...умственият ти капацитет не достига, за да оценяваш хората... бягай пий една студена вода и мирясай..


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано22.06.10 16:16



Бари, бил ли си в Англия?

all the lovers


Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:18



Не смятам, че те засяга къде съм бил.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:19



Брей, как аргументирано отговаряш:) Който не става за нищо, става брокер.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 16:28



Който не става за нищо, става брокер.
------------------------


развесели ме....
намери се кой да ми го каже...
ти какво... нещо се притесни и взе на професия да обиждаш, а?
Не ти ли достига сивото вещество, за ми намериш някой друг кусур... ми чак на брокер взе да обиждаш... хи хи хи... сладур си


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 17:36



Нещо не си разбрала - аз не обиждам, а казвам истини. Ти сама си се обидила като си станала брокер.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано22.06.10 23:28



Ами пак са го пуснали от психото и е седнал да пълни форума с това, което е в главата му


Що му се нервиш - ми той не прави разлика между илюзии и реалност. Ще му се това, дето го мисли, то да е. Ако е друго, не може да го понесе без упойка
Зарежи.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано23.06.10 00:04



Я, колко си ми била умна:) Как ги различаваш само реалност и илюзия!!!:) Сигурно си успяла и преуспяла като някоя циганка

Да не се видя случайно в описаните типове "дами"?

Редактирано от barry на 23.06.10 00:05.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано23.06.10 11:08



о, нямам намерение да чета каквото и да е, поствано тук от лунатик.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано23.06.10 11:30



Бари,
поне се научи да пускаш активни линкове.Не е сложно, все пак си се научил да отваряш браузър

Може би и имейли пишеш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.