Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 28.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 15:50



Ако ти представя документ, че съм психично здрава.. ще ми обърнеш ли внимание...


не си се променил.. все същия перко си... лошото е, че не ти идва нищо в главата...напротив с всеки изминат ден още повече изперкваш...


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:00



ще се усъмня в достоверността на този документ. В нашата прогнила държава лудите могат да се снабдят с документ за нормални, нормалните ги считат за луди, престъпниците са с бели кички, четните хора са наврени в миша дупка, ако не са избягали от абсурдната ни държава, в които високо самочувствие имат малоумни като теб. Няма да ми промениш мнението. Аз умен брокер не съм виждал.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 16:12



Аз умен брокер не съм виждал.
-------------------
Правилно, не си ме виждал...



Няма да ми промениш мнението.
Ти ако си промениш мнението за мен..бих се притеснила.. честно...умственият ти капацитет не достига, за да оценяваш хората... бягай пий една студена вода и мирясай..


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано22.06.10 16:16



Бари, бил ли си в Англия?

all the lovers


Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:18



Не смятам, че те засяга къде съм бил.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 16:19



Брей, как аргументирано отговаряш:) Който не става за нищо, става брокер.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано22.06.10 16:28



Който не става за нищо, става брокер.
------------------------


развесели ме....
намери се кой да ми го каже...
ти какво... нещо се притесни и взе на професия да обиждаш, а?
Не ти ли достига сивото вещество, за ми намериш някой друг кусур... ми чак на брокер взе да обиждаш... хи хи хи... сладур си


Аз виждам всичко....

Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано22.06.10 17:36



Нещо не си разбрала - аз не обиждам, а казвам истини. Ти сама си се обидила като си станала брокер.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: Вълк] Отговор на мнението
Автор Refine (усмихната)
Публикувано22.06.10 23:28



Ами пак са го пуснали от психото и е седнал да пълни форума с това, което е в главата му


Що му се нервиш - ми той не прави разлика между илюзии и реалност. Ще му се това, дето го мисли, то да е. Ако е друго, не може да го понесе без упойка
Зарежи.



Тема Re: бит и душевност на жената в Българиянови [re: Refine] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано23.06.10 00:04



Я, колко си ми била умна:) Как ги различаваш само реалност и илюзия!!!:) Сигурно си успяла и преуспяла като някоя циганка

Да не се видя случайно в описаните типове "дами"?

Редактирано от barry на 23.06.10 00:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.