Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 10.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема предложение за брак от жена?нови Отговор на мнението
Автор Kreiziinlove (oTka4a^ka)
Публикувано08.06.10 15:59



Какво мислите за това момчета? Как бихте реагирали на това (ако разбира се се обичате с полочинката си)...





Тема Re: предложение за брак от жена?нови [re: Kreiziinlove] Отговор на мнението
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано08.06.10 21:24



Ако говорим за това в скобите, просто не мога да си го представя като предложение. Единственото, което си представям е простичко въпросче от ранга на кво да хпнем за вечеря - искаш ли да се оженим. И най-вероятния и за двата въпроса отговор - все ми е едно.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: предложение за брак от жена?нови [re: StefanPan] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано08.06.10 21:28



Аз още се чудя как се стига до брак!?



all the lovers

Тема Не видя ли веченови [re: loverrock] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано08.06.10 22:47



и в Женския - понякога случайно, понякога заради нравите, някои пък не можаха изобщо да ти обяснят защо чакат мъжа да прави всичко ...



Брака не е естествена формация, трябва да се разровиш в историята (че и влиянието на църквата). Но си работи много добре, бих казал

ПП: Към авторката - обикновено жените действате по-полека в стил "Мили, какво ще кажеш да заживеем заедно?" и намеци как други се оженили например и вече чакат деца. Обаче ако един мъж е поне малко опитен и е уверен във връзката си - няма да се стресне и от директно "Мили, какво ще кажеш да се оженим?". Ако не е тайна - в коя възрастова група сте двамата и някой от вас живее ли при родителите си?



Тема Re: Не видя ли веченови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор loverrock ()
Публикувано08.06.10 22:57



Живеем в такива времена и нрави, че църквата няма влияние никъде, в днешно време май е заради самият ден и празненството!

all the lovers


Тема Като написа да разрови в историятанови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано09.06.10 00:01



Не мога да намеря постинга в Българи в чужбина, в който ти предложих да се оженим и да живеем в Гърция



Постинга беше " А ти искаш ли / да се оженим и да живеем в германска провинция Гърция с БВП колкото неголямата провинция хессен"

Мисля че това са думите 1:1

Бях леко ядосана на гърците, но явно на теб не


by himbeer

Тема При едно условие:нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано09.06.10 00:06



да спреш да смяташ крайбрежните им вили за лукс



Стана тя каквато стана, сега авторката си има и жив пример под носа



Тема Re:нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано09.06.10 00:14



Вилата сама по себе си е лукс. Може да не е луксозна, но е 2ра къща. А и да не е, вилата като тип е нещо хм...своенравно.

Сега да не ми кажеш, че искаш всяка година да си в Гърция?

Престави си че науча гръцки и конфликтите с гърците ми станат наистина реални в комуникация?




by himbeer

Редактирано от himbeer на 09.06.10 00:17.



Тема Точно така,нови [re: himbeer] Отговор на мнението
Автор jamie (добре познат)
Публикувано09.06.10 00:19



фриволно, своенравно, не-сковаващо


Ух, размечтах се. Че и лодката на брега пред нея изглежда допълва чудесно картината ...
Хайде да спим?



Тема Re: Точно така,нови [re: jamie] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано09.06.10 00:20



Хайде да спим?

Това предложение за брак ли е?



Хайде да ходим на море другия месец


by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.