Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 17.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Женските комплексинови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано26.04.10 18:41



Спорни са за теб. За мен са абсолютно верни и правилни - това е западният модел на обществото.
Разбира се има и общества, които не са засегнати от този модел. В такива общества никоя българка не би искала да живее. Мой познат ми разказа една случак с него, докато е бил в Родопите преди време. Среща едно семейство - мъж и жена. Мъжът върви напред яздейки магаре, а жената след него с наръч дърва на гръб. Обяснението на мъж било, че жена му е болна и я води на лекар в града, а за да не ходи празна я е натоварил с малко дърва, които да продаде. Семейна идилия, както се казва:)))
Колкото до равнопоставеността на половете, да сте чували някой мъж да е осъдил жена за сексуален тормоз? А такива случаи има колкото искаш. Само че никой няма да осъди такава жена.



Тема Re: Женските комплексинови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Maзниcлaв (ентусиаст)
Публикувано26.04.10 18:56



Колкото до равнопоставеността на половете, да сте чували някой мъж да е осъдил жена за сексуален тормоз? А такива случаи има колкото искаш. Само че никой няма да осъди такава жена.

Щото мъжете са путки и ще ги бъде срам, ако това излезне наяве, че и съдилища бъдат намесени. Представи си само - мамин лигоч не може със съученичка да се оправи и тича при каките от по-горните паралелки за помощ.



Тема Re: Женските комплексинови [re: barry] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано26.04.10 19:27



Случката, която ти е разказал твоят познат, отдавна ми е позната пък на мен. Но какво искаш да докажеш с нея, не можах съвсем да разбера.
Колкото до сексуалния тормоз, на който са подложени мъжете в годините на войнстващия феминизъм

, не вярвам да са толкова често явление, а и даже да биха били такова, са явление, което може да се срещне единствено в държави от типа на западните демокрации. А нали се сещаш, че векове наред за такъв сексуален тормоз от страна на жените към мъже даже и хипотетично не би могло да иде реч. Е, сигурно в годините на матриархата мъжете са били поголовно насилвани да се сношават с властните си господарки, ама от този период няма много свидетелства на изстрадали и употребени сексуално мъже.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.

Тема Re: Женските комплексинови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано26.04.10 21:16



Нищо не ти разбрах. Успокой се, поизчисти си ума и дай пак, и малко по-спокойно:))



Тема Re: Женските комплексинови [re: barry] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija ((+))
Публикувано26.04.10 21:35



Бари, бях изключително спокойна. Друг път ще давам, защото по това време на денонощието ме обхващат леко несериозни настроения.



Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.