Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 03.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Дали ще ме гръмнат?нови Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано16.04.10 20:36



Като гледам нашите ченгета се правят на американци.
Представям си следния сценарий:
Разбиват ми вратата и ми заповядат да легна на пода.Ама аз отказвам.Ченгетата трябва да ме застрелят,понеже са насочили пушки и пищови.
И като ме гръмнат има да изпишат по кофа мастило и да лежат в пандиза по 15-20 г. като за оня бандит Чората.
И ся кво?


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дали ще ме гръмнат?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано16.04.10 22:26



няма да те гръмнат, споко



Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!


Тема По-интересен е другият казус: [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано17.04.10 00:13



Маскирани влизат без да се представят, с качулки, аз(или Холдън) вадим законно притежаван пищов или полуавтоматично ловно оръжие и ги гръмваме до един. Нали не вярваш, че от най-добрите и обучени стрелци, никога няма да се намери някой по-добър и обучен? Чисто теоретично?


Та какво правим? Влизаме в затвора, щото сме ликвидирали любимите ти "момченца"? Аз съм си у дома, а някакви маскирани имбецили са ми разбили вратата.

ас дусига никуи ни ми е ударил шимар---усвен тува моя сапрук е силин,храбар и магествин

Тема Re: По-интересен е другият казус:нови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано17.04.10 03:28



влизаш в затвора защото си държал пушката заредена и в ръцете, според закона тя трябва да е в каса завинтена към стената, пълнителя да е отделно и да е без патроните. С други думи, ако ти разбиват вратата, ти трябва време да отвориш каса, да заредиш пълнителя и да го сложиш, след това да извикаш, че имаш оръжие и ще стреляш (и то така, че да те чуе някой комшия дет ще му липсва акъла да ти стане свидетел), да гръмнеш предупредителен във въздух в прозореца, защото покрай бетон е забранено да се стреля и след това можеш да йнасочиш пищова към някой който влиза и не дай боже не си чул както и още 50 човека с него, че преди половин час той е викнал, че е полицай.

милиционери в действие в една типична европейска милиционерска държава, свиквайте.

---------

Редактирано от Bълk на 17.04.10 03:31.



Тема Re: Дали ще ме гръмнат?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор BълkМодератор (Практик)
Публикувано17.04.10 03:33



па беше спестил стотина милиона ДДС за да се откупиш, виж, че ги хващат тези с под 10 ... значи 10 милиона или 10% си е пропуск.

---------



Тема Re: По-интересен е другият казус:нови [re: Bълk] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано17.04.10 09:06



Бе мани я касата.Тя е като пощенска ламаринена кутия.Пази само от деца и пияни гости.И аз имам такава в къщи.Пазя си сметките за тока и парното.


На синковеца му откраднаха касата барабар с единия от законно притежаваните пищови.
Изкъртиха я с щанга и готово.Добре,че пищова се намери.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дали ще ме гръмнат?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор тиxичko (Медиум)
Публикувано17.04.10 11:43



Кой ще се занимава с теб? Ще те натупат здраво и никой няма да разбере, освен ти самия ...



Тема Re: Дали ще ме гръмнат?нови [re: тиxичko] Отговор на мнението
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано17.04.10 12:38



Къде се затри бе пиле шарено?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Дали ще ме гръмнат?нови [re: Xoлдън] Отговор на мнението
Автор тиxичko (Медиум)
Публикувано17.04.10 13:16



Аз съм си затрита от малка





Тема Re: По-интересен е другият казус:нови [re: Kиpo] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано17.04.10 14:47



Знаеш ли, закона за самозащита е много шибан, освен ако наскоро не са го променили, помня че беше абсурден, едва ли не и да те утрепат нямаш право да ползваш законния си пистолет

Искам гласовете в главата ми да спрат или поне да се изчакват един друг!





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.