Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 18.05.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Жените в САЩ и в БГ... Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано31.03.10 22:22



един приятел се прибра пт САЩ след 7-годишен престой с твърдото намерение да си намери българка за съпруга. След около година опити човекът беше шокиран от българките. Според неговите впечатления в САЩ жените поне директно заявяват какво искат - семейство, деца, пари, кола, яхта и т.н. А тук само се хилят като пачи и гледат умно, разиграват го, правят се на важни и дори не казват какво искат.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 10:43



Това и аз съм го забелязала, точно така се държат много българки с мъжете. Като ги питам защо го правят и те отговарят нещо от сорта Защото мъжете са смотаняци и трябва да бъдат разигравани.

А защо твоят приятел си е внушил, че трябва да се ожени за българка?




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 10:49



А тук само се хилят като пачи
-------------------
може ли нагледно да ми покажеш как се хили една пача... ама пача в истинския смисъл на думата....





Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 10:54



примерно имах една бавачка, младо момиче, доста харесвано от мъжете. Непрекъснато всички я ухажват и се избиват за нея. Даже на улицата я спират да се запознават с нея.
Така се беше запознала с един и той и дал телефона си. И тя понеже е зле с английския и трябваше да и помагам да пише смс-и. Пускаше им аванси, даже среши си уреждаше с тях и през цялото време ги разиграваше. Каза че и кеф да ги ебава щото били глупави и смотани и си го заслужавали.
Te очевидно са наивни, но това нейното поведение е "кучкенско" по моите разбирания, аз никога не бих пускала яванси на мъже, от които не се интересувам




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 11:03



Защото предполагам си пораснала.. и знаеш какво искаш.. едно 20-25 годишно момиче не знае какво иска.. то е пълно със суета, романтика и т.н.
А колкото до авансите.. хайде стига.. на един мъж само да му се усмихнеш.. и той вече решава, че си в леглото му... има мъже и мъже..



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: apви] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 11:15



да де, тя точно това правеше. Ама не само усмивки ами ги и подбазикваше, показваше несъществуваш интерес и т.н. за собствен кеф. Те може да са глупаци ама и това неиното не е правилно, абсолютно пуберско поведение




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ... [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 11:37



абсолютно пуберско поведение
---------------------------
точно това се опитвах да ти кажа..
възрастта при жените е много важна... знам, аз как разсъждавах на 20... знам сега как разсъждавам... разликата е огромна.. на 20-25 те друса хормона и е трудно да разбереш какво точно искаш...



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:22



Питай него. Аз само споделих. Българките са смотанячки. Аз с такива не се занимавам.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:23



А на 40 се държат като на 20. Пълна липса на умствено развитие.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:25



Имам една такава колежка. Няколко месеца се правех, че й се връзвам на номерата, докато накрая не я отрязах здраво. Направо побесня. Освен това една колежка на 30 години се изучи на нейните номера и започна да се опитва да ги прилага, при все че преди това не беше такава.

Редактирано от barry на 01.04.10 13:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.