Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 11.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Естествена, ...нови [re: Kaleroya] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.04.10 14:32



естествено!

Изкуствените са кич.

Но пък можеш да купиш шест такива за левче, а не една истинска за 6 лв.

Редактирано от ABe на 06.04.10 14:34.



Тема Re: питамнови [re: kikimor] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 17:17



Предполагам, че ти си създала живота на земята и сега не се наемаш да го обясниш на нас невежите низши същества.



Тема Re: питамнови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 17:18



Алооо, какво правиш в мъжкия клуб? Я марш при фустите в противоположния клуб за да си хленчите на воля. да не съм те бил по главата да четеш тука? Нямаш ум за да разбереш как мислят мъжете.



Тема Re: питамнови [re: Kaleroya] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 17:18



Абе що не се лекуваш?



Тема Re: питамнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано06.04.10 17:23



аре да не ми даваш наклон на факлата къде да пиша и какво да правя,а? Казах ти, иди да олабиш малко че ше се пръснеш от нерви, ебаси нещастника си.
Ти си досадно старче което не може да ебе, разбрахме ти проблема, но пак ти казвам, не е нужно да си избиваш комплексите върху непознати хора, гледай по позитивно на живота де, ти кат не можеш да ебеш, теб могат да те ебът



Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето.

Тема Re: млъкни - foreverнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Kaleroya (нов)
Публикувано06.04.10 17:41



целия пост си ми наспамил с твоите тъпи апокрифи, остави хората да ми дадат смислен съвет...толкова ли е сложно да си затраеш...моля ти се стига вече...човек не може да се изкаже от тебе...ай сиктир вече...

Сичко е от дявола, да го еВа...

Редактирано от Kaleroya на 06.04.10 17:42.



Тема Re: млъкни - foreverнови [re: Kaleroya] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 18:17



Смислен съвет за тъп въпрос? Как очакваш да стане? Ще ти дам съвет - помисли с тъпата си глава, седни на целулитения си задник и се откажи от тъпата идея за цветя.



Тема Re: питамнови [re: !!Фakличka!!] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 18:19



Факличка, ти си върха на женската простотия. По-ниско не знам може ли да падне една селянка. Не говори като не ме познаваш. Да не се окаже, че не съм старче, което не може да ебе. Ти си една от многото прости жени в Бг, нищо повече.



Тема Re: млъкни - foreverнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Kaleroya (нов)
Публикувано06.04.10 18:36



на мен ми дават любов и цветя - ти заслужаваш ритник по завистливия задник...междувпрочем хапчетата са за теб тревоман такъв,цял ден не те пусна дрогата...май тва ти е натуралното състояние - неадекватен - FOREVER



Тема Re: млъкни - foreverнови [re: Kaleroya] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:10



ами ела да ме ритнеш:))) Много злобееш нещо? Защо си такава негативистка? Такава агресия се е насъбрала в теб. Бъди позитивна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.