Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 02.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Жените в САЩ и в БГ... Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано31.03.10 22:22



един приятел се прибра пт САЩ след 7-годишен престой с твърдото намерение да си намери българка за съпруга. След около година опити човекът беше шокиран от българките. Според неговите впечатления в САЩ жените поне директно заявяват какво искат - семейство, деца, пари, кола, яхта и т.н. А тук само се хилят като пачи и гледат умно, разиграват го, правят се на важни и дори не казват какво искат.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 10:43



Това и аз съм го забелязала, точно така се държат много българки с мъжете. Като ги питам защо го правят и те отговарят нещо от сорта Защото мъжете са смотаняци и трябва да бъдат разигравани.

А защо твоят приятел си е внушил, че трябва да се ожени за българка?




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 10:49



А тук само се хилят като пачи
-------------------
може ли нагледно да ми покажеш как се хили една пача... ама пача в истинския смисъл на думата....





Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 10:54



примерно имах една бавачка, младо момиче, доста харесвано от мъжете. Непрекъснато всички я ухажват и се избиват за нея. Даже на улицата я спират да се запознават с нея.
Така се беше запознала с един и той и дал телефона си. И тя понеже е зле с английския и трябваше да и помагам да пише смс-и. Пускаше им аванси, даже среши си уреждаше с тях и през цялото време ги разиграваше. Каза че и кеф да ги ебава щото били глупави и смотани и си го заслужавали.
Te очевидно са наивни, но това нейното поведение е "кучкенско" по моите разбирания, аз никога не бих пускала яванси на мъже, от които не се интересувам




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 11:03



Защото предполагам си пораснала.. и знаеш какво искаш.. едно 20-25 годишно момиче не знае какво иска.. то е пълно със суета, романтика и т.н.
А колкото до авансите.. хайде стига.. на един мъж само да му се усмихнеш.. и той вече решава, че си в леглото му... има мъже и мъже..



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 11:15



да де, тя точно това правеше. Ама не само усмивки ами ги и подбазикваше, показваше несъществуваш интерес и т.н. за собствен кеф. Те може да са глупаци ама и това неиното не е правилно, абсолютно пуберско поведение




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 11:37



абсолютно пуберско поведение
---------------------------
точно това се опитвах да ти кажа..
възрастта при жените е много важна... знам, аз как разсъждавах на 20... знам сега как разсъждавам... разликата е огромна.. на 20-25 те друса хормона и е трудно да разбереш какво точно искаш...



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:22



Питай него. Аз само споделих. Българките са смотанячки. Аз с такива не се занимавам.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:23



А на 40 се държат като на 20. Пълна липса на умствено развитие.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:25



Имам една такава колежка. Няколко месеца се правех, че й се връзвам на номерата, докато накрая не я отрязах здраво. Направо побесня. Освен това една колежка на 30 години се изучи на нейните номера и започна да се опитва да ги прилага, при все че преди това не беше такава.

Редактирано от barry на 01.04.10 13:30.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано01.04.10 13:51



Арви, ти нямаш ли друга работа освен да задаваш тъпи въпроси и да подхвърляш детински реплики? Въпросът ми е реторичен, отговорът ми е ясен. А ако искаш да видиш как се хили пача, погледни в огледалото и се усмихни.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор alkorinina (проклета)
Публикувано01.04.10 14:42



Странно съвпадение. Аз пък имам приятелка, която е от 12 години в Щатите. Миналото лято тя каза почти същото за мъжете в България.



Тема Така,нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано01.04.10 15:01



разбрахме,как българските жени се забавляват с някакъв американизиран лумпен

Ти всъщност какво питаш?

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 15:04



бе и мен ме друсал хормона, ама никога не съм се подигравала с хората, дори и с мъжете.




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 15:05



Те на 40 вече са тръгнали да деградират и започват да се вдетиняват. Мани ги тия, те едва ли са ти в списъка за женене




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: alkorinina] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано01.04.10 15:07



мъже жени българинът си е българин.




Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 15:52



Бари, а ти поне веднъж можеш ли да отговориш като зрял разумен човек.. а не като глезено хлапе...
Като се погледна в огледалото, виждам човек... представата за пача е просто различна с човешкия облик....
Ако ти като се погледнеш в огледалото и виждаш пача... значи повредата е или в огледалото или в теб....





Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор apви (ледена)
Публикувано01.04.10 15:54



ама никога не съм се подигравала с хората, дори и с мъжете.
------------------------
правилно разграничи хората от мъжете...





Тема нали знаеш приказката....нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.04.10 22:28



... че всеки вижда това, което иска...? Тоест ако твоя приятел е грозен и не може да заинтересува една жена с нищо друго освен с това че ще я води в щатите е нормално да попада на меркантилни тъпачки...
Тоест ако иска нормална жена да се цели в такива... а че те не мо обръщат внимание е негов проблем... :) Тук има достатъчно жени, които знаят какво искат и си го казват... ама не на всеки му стиска да се забърква с тях...



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.04.10 22:29



... правилно.. :) Остави тези девойки на нас... а ти си оправяй чужденките...



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Тема много странно е и съвпадението...нови [re: alkorinina] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.04.10 22:34



че твоята приятелка и неговия приятел са се върнали в БГ за да си търсят половинка, което ме навежда на мисълта, че за нея и него няма добри половинки и там в щатите, което пък ме навежда на мисълта че те самите за нищо не стават и никой не им обръща внимание освен тъпаците.. Я кажи за твоята приятелка повече...? Как е с килограмите... ръста... целулита и т.н...? Питам защото тук е пълно с такива, които никой не иска... и ако тръгнат да си търсят зад граница съм сигурен че пак нищо няма да намерят... Освен себеподобни.. :)



....оххх как ухаят само някои женичкиииии

Редактирано от Apxaнreл на 01.04.10 22:34.



Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор alkorinina (проклета)
Публикувано02.04.10 00:25



Приятелката е перфектна, хубава и поддържана фигура, спортува, има добър ген - това с външните белези е първично, умните жени нямат проблем с външността си, много добра професия, мостов инженер в Щатите. Направи голямата глупост, че се заплесна по галфон от сайт за запознанства в БГ. След три месеца виртуално познанство и един визуално тук, категорично реши, че е по-добре да "бега" от мъжете в "БГ".



Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор doji (новак)
Публикувано02.04.10 09:11



// Питам защото тук е пълно с такива, ...... килограми,целоид,които никой не иска.........и ако тръгнат да си търсят на запад съм сигурен че пак нищо няма да намерят......... освен себеподобни. // От 5 западняка 4 са с наднормено тегло,целоид------------до 40 год,на запад от Германия. Болшинството от тях не мислят за нищо друго освен да напълнят количките в магазините,да се наплюскат ..............събота и неделя да си набутат дебелите задници по колите и пак да плюскат,но то това и нас ни чака. В България мисля че са от 5 - 2 . За структура,чар............определено пак е в наша полза,но в тази мизерия и този стандарт егати и чара майна.............. Така че шанса им на запад определено е доста голям .





Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: doji] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано02.04.10 15:07








Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор WiseManCAx (I-Love-You...)
Публикувано02.04.10 22:02



Не са никак малко Бг-жените които са наясно с какво ли не... но в никакъв случай не биха тръгнали просто ей-тъй до америка и назад заради няколко красиви думи.

За кой щат ти е извадката?



Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: doji] Отговор на мнението
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано02.04.10 22:34



..сигурен съм че и там както и тук има различни хора... Има такива, които се грижат за себе си и телата си и от другите, които се стремят да имат най-големия гъз на планетата... Просто все още не сме ги стигнали... но като гледам напоследък как е пълно с деца в тъпата закусвалня "МакДоналдс"... след някое друго поколение ще сме и тук с над 50% наднормено тегло... Добре че жените, които харесвам като възрастова група са доста добре от към визия и акъл.. :) Просто съдба и късмет че не съм се родил доста по-късно....

....оххх как ухаят само някои женичкиииии


Тема Жените не знаят...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано03.04.10 14:03



...какво искат, но го искат СЕГА!



Може в щатите просто да са по-добре програмирани и без да се замислят, да казват какво обществото иска те да искат.

Тукашните се прехласнаха по неомутризма и объркаха обществените очаквания с духовно неясния живот и визия на фолк-примадони. Сложна работа!

Кажи на твоя приятел, докато е тука, да не си търси жена, а да се забавлява. Поне за тва няма да има проблем с нашите цветарки, чиито лейки са кухи!

___________



Тема пресен пример с българканови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.04.10 18:11



живее в Дания ама това явно не и променило БГ манталитета. Новото е, че българките се държат неадекватно не само с мъжете, но и с жените.
Една моя дългогодишна позната, с която на живо сме се виждали само веднъж защото с нея се стига само до направата мъгляв план за среща. Всеки път историята се развива по един и същ начин. Половин месец преди да идва насам се обажда и казва че идва, че иска да се видим ама не е сигурно щото не знае плановете на мъжа си. За 2 седмици неясно защо неуспява да ги научи, не успява да планува до денят преди предполагаемата среща когато думите и продължават да са Ще трябва да видя мъжът ми какво е решил, ще ти звънна. Я звънне, я не звънне та аз звънна и всеки път едно и също: Ами то май и сега няма да стане защото... почва да изрежда дълга програма... Ама ние не знам си кога пак ще идваме и тогава ще се видим.
Тази история се повтаря не знам вече колко пъти. Аз всеки път уреждам с мъжа ми, настройвам го да има предвид тази среща, човекът си прави плановете според нея и накрая - кур. Днес каза че повече не желае да си планира времето спрямо тази жена. И други са ни правили не веднъж номера от сорта и мъжът ми вече не иска да чуе за българи, направо като кажа за среща с бълагри му се изправя косата.
Жена съм ама въпреки всичко и на мен не ми е ясно тази госпожа иска ли изобщо да се виждаме и защо като не иска предага и ме разиграва. Мъжът и ли не дава тя да се среща с приятели кво е нямам никакво обяснение на това поведение. Но е факт, че широко разпространено. Българите нямат ужажение към ближния, не им пука, не изпитват угризения ако прецакат човек... Даже си мисля, че може би изпитват удоволствие да го правят. Да не кажа, че съм сигурна. Някои хора ползват извратени методи за повдигане важността и тежестта си в собствените си очи.




Тема Re: пресен пример с българканови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор indepcon/s (Take it easy!)
Публикувано03.04.10 22:46



ааа, това за определянето на среща с българи извън България си е таралеж в гащите. Може би защото в нашата татковина, човек "никога не знае " и го кара "както му дойде" или "ще видим" или "ще ти се обадя другата седмица "
Даването на празни обещания без намерение да се изпълняват,са много изнервящи. Тук по работа трябваше известно време да посрещам едни наши сънародници, скъсах си нервите - ще дойда , няма да дойда, идвам до пет минути /минават два часа/ -било ги хванало задръстването и незнам какви други лъготини ...изобщо, хич и не се надявай това да се промени.

Изкопай кладенеца, преди да си ожаднял !



Тема Re: пресен пример с българканови [re: indepcon/s] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано03.04.10 23:03



А, не съм толкова тъпа да се надявам на подобна промяна. Това не е до как си свикнал в БГ, защото аз никога не съм била така примерно, нищо че покрай мен всички са така. Явно си е генетично, лош генетичен материал. Датчаните са доста по сериозни и отговорни. И сред тях има издънки, но далеч не е правило. А и тук ако си ненадежден и всички те изолират и заклеймяват та... нямаш много избор ако държиш да си социален. Бе... добри хора са датчаните, българите са боклучак, гадно ама, това ми е личният опит и мнение изграждано с години. Въпреки че тук никой няма да си признае, че е същия боклучак положението е ясно. На думи са най свестните и дъ бест, а на дела не струват




Тема Как сладко си гукате!нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 00:51



Направо, да ви прати човек в един друг клуб, и яко да ви попържи, по три пъти за щастие!!!

Ти не си ми много ясен, с тия цици, дето те гледат в очите, май си вече само цвят лилав, Никито - ясно - хванала един бозав датчанин, и вече е нъмбър уан, ама пък писача на темата хич не го разбирам - явно някоя женица го е отрязала, и сега не мож го преглътна - втора тема за лошите женки на първа страница пуска!! Ама, поне се покефих с вас! Жалко, че не можах да прочета мнението на Лошото влечуго, сигурно си заслужаваше!!!



Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано04.04.10 00:56



Фаща ме жал за тез изродиши,пък и то,колкото ги тъпчеш,по хубаво им става.....нема сми

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Както казва Сиромахов -нови [re: The bad reptile] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 01:00



да ти е жал, да ти е жал, колко пък да ти е жал? ... сега чета последната му книга, и доста се кефя точно по повод снобизма - ама, все едно чета нашите герои...

Иначе си прав - няма смисъл човек да се нЕрви с глупости! А честит Великден!

Редактирано от _parvaty_ на 04.04.10 01:01.



Тема Re: Както казва Сиромахов -нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано04.04.10 01:11



Честит празник и на теб



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.04.10 11:11



Знаеш ли колко българи са ми минали през ръцете преди да се отчаям тотално от тях и да си потърся партия навън.




Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано04.04.10 11:41



Извинявайте моля, ще извинявате, да ме прощавате!!!



Всяко обобщение е невярно априори, както и това обобщение.

Няма да се извинявам обаче, че съм цицоман и се наслаждавам на тия прекрасни женски форми. Когато видя, че някоя с хубави цици има какво да каже и си заслужава, тогава си вдигам погледа по-нагоре. Винаги има време за Цицерон и Шабан Шаулич.

___________

Редактирано от mo32 на 04.04.10 11:42.



Тема Сигурнонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано04.04.10 12:20



не знае,но е любопитно да ни кажете,колко българи са ви минали,преди да намерите това хермафродит, с което сте направили партия



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Сигурнонови [re: The bad reptile] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.04.10 14:25



Ако той е хермафродит значи и ти си същото. Освен ако не ти липсват някои от неговите половите белези или пък да имаш в повече






Тема а любопитството тинови [re: The bad reptile] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.04.10 14:26



за бройката няма да задоволя щото ми е приятно да си стоиш любопитен






Тема Притчата за кладенеца гласи:нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 21:19



"Не плюй в стария кладенец, когато намериш нов, защото не се знае кога втория ще пресъхне, а ти ще почувстваш жажда!"





Тема Ахааа!нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 21:23



Априори е невярно, апостеори те вълнуват само циците!

Е, няма лошо, поне си наясно със себе си!



Тема Re: Притчата за кладенеца гласи:нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано04.04.10 22:24



В кладенци никога не плюя и още по малко ако пък съм пила от там.




Тема Ами, цялото ти поведениенови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:00



в нета - не само в този, но и в други клубове - говори точно за обратното - не пропускаш повод да плювнеш в стария кладенец!!!





Тема Re: Ахааа!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано04.04.10 23:05



Да кажеш, че мъж се вълнува САМО от цици е все едно да кажеш, че чревоугодник се интересува САМО от предястието.

Може често да не гледам над врата на жените (рядко си заслужава, но като си си заслужава- заслужава си!), но пък пропускаш момента с това под бюста.

Човещинка!

___________



Тема Ъъъ...нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:11



... имаш предвид пъпа, предполагам?

Защо дисквалифицираш жената по подобен начин? Пък и, не говорех за МЪЖА, говорех за ТЕБ, конкретно!



Тема Re: Ами, цялото ти поведениенови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано04.04.10 23:41



Парвати, вероятно е време да уточните смисъла зад метафората "кладенец", защото имам усещането, че иначе Ни сЪ получава чуваемост.
Пардон, тутакси се изнасям от дискусията.





Тема Пипи,нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:43



кАжи честно!

Смятах, че няма нужда... ама, дали пък не си права?...



Тема Re: Пипи,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано04.04.10 23:49



Права съм, я.





Тема Сигурнонови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:54



е от студа - в Дания перманентно е студено...





Тема Re: Сигурнонови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор PipilotaViktualija (Бяла Тигрица)
Публикувано04.04.10 23:57



По принцип на студено хората ставали по- креативни по ред логични причини, ама де да знам...





Тема Смятай,нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:59



значи, по принцип как е положението!





Тема Re: Ъъъ...нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 00:00



Щом за пъпчето се сети, лошо няма. Горкият, толкова е натоварен с езотерични очаквания, а откъм еротични 'ич го няма, та чак се налага разни дрънкулки да играят в случая за компенсация.

Не "дисквалифицирам" никого, особено по полов белег. Просто влизам в хармония със събеседника и общувам на нивото, на което се намират личните му приоритети.

___________



Тема Е, да бе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 00:09



това са оправдания - не можеш да гадаеш по едни цици за коефициента на интелигентност на притежателката им... но пък е вярно, че не съм чела темата ти - просто се подкачих! ... пък и, огледалното поведение е приложимо там, където искаш да се откопчиш от индивида, и/или да му демонстрираш слабостите, с цел да го ползваш в последствие, а ти не твърдиш подобно... пък, за пъпчетата и украшенията - не съм съгласна... ти би ли си пробил корема доброволно...

ама, аз съм старомодна... аз дори бижута не нося... защото биха ме лимитирали, след като свикна с някое от тях... по същият повод спрях да пуша...



Тема Re: Е, да бе,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 10:55



не можеш да гадаеш по едни цици за коефициента на интелигентност на притежателката им...

Щом може да се гледа на боб или на кокали, защо да не може да се гледа на цици?

Вярно, че ще е разсейващо, но пък е по-добре от бобови задължения или части от мъртво животно.

Това, че не си склонна да направиш нещо по модата в момента, не значи, че си консервативна. Помисли така: след години ще има много баби с татуировки и пробити пъпове.

___________



Тема Значи,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 17:12



казваш, не стига, че като млада съм задръстена, ами и като бабе няма да имам увиснали портрети по тялото, ако стигна до старите години

! Дааа, тъжно! А за гадаенето... не съм се замисляла от тази гледна точка... ако тръгнеш по този път, може да откриеш и други интересни пророкувания и опции - гадаене по метода на Роршарх върху вида на сутрешния еякулат, ароматотерапия от задните чувства... цял набор от възможности!



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:29



Отдавна съм ви ги оставил. Оправяйте се вие с тях:))



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:30



Аз мога да ти задам същия въпрос на теб и ти го зададох няколко пъти под различни форми. Това, че трудно разбираш, си е твой проблем и на семейството ти.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:32



Определено сентенцията ти е лишена от мисъл, но не се учудвам. Ако те "друса хормона" си доста хрисим с противоположния пол, защото целта ти е да "намажеш". Още обяснения нужни ли са ти?



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:33



не съм тръгнал да се женя:) Но съм съгласен с теб:)))



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:34



Правилно. тези мъже твърде дълго са общували с българки. Доста българки женени за чужденци са изритани накрая.



Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: doji] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:38



Тук е същото. Излезте в петък или събота вечер и ще видите какво става по кръчмите - ще се спукат по шевовете. Плюскат какви ли не боклуци, пият алкохол, говорят глупости в големи компании и т.н. Наричат това "клубна култура". След някоя и друга годинка започват да хленчат защо са тлъсти, с целулит, защо имат здравословни проблеми и защо мъжете ги избягват и т.н. Най-лошото при нас е, че това не е само в петък и събота, а всеки ден от седмицата.



Тема Re: Жените не знаят...нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:42



Мо32, искам само да отбележа, че всяко тове изречение е "удар в десятката". С няколко думи обхващаш съвсем точно и коректно основни процеси в обществото. Казвам това напълно сериозно, а не се опитвам да се подигравам. Чета твоите мнения в този форум от известно време. Поздравления.



Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:44



Айде стига с тази глупост, за жената която била зарязала всеки, който дръзне да покаже колко глупави са жените! Банална си. Всеки мъж през живота е бил зарязван от някоя жена. Много лесно е да уцелиш по този начин, но това не е обяснение. Изтъркано е това.



Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:46



Е ти сигурно си образец за праведност, коректност, перфектност, ум, красота и т.н.:) Съечтание от Майка Тереза и Наоми Кемпбъл да кажем:)))



Тема Re: Е, да бе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:56



Баба с татуировка е много модерно и стилно. Как не съм се сетил, колко са далновидни тези женички? Абе какво да ви кажа, много дефицитно е това човешко качество - да се татуираш, да се пробиеш къде ли не. Много малко хора го могат и е от особено важно значение за човечеството.



Тема Re: Жените не знаят...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 19:34



barry,

"Истинските слова не са красиви.
Красивите слова не са истински."


Благодаря, но не ми се връзвай много-много.



___________



Тема Re: Значи,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 19:38



Психологията е твърде скучна, за да се смесва със секса, пък било то и като метрика.
Ще се върна на простото наблюдение с последващо удовлетворение.

Животът е твърде кратък за да го усложнявам. Предложи ли ми куха лейка, ще я напълня и ще поливам....



___________



Тема Абе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 19:44



ти си лесен - Живота е пълен с кухи лейки!

Макар, някои да твърдят, че Вселената не търпяла пустоти, ама не ща да повдигам философски тематики, че вземеш да ме вземеш за ентелектуалка! Много се отдалечихме от темата, така или иначе, и въпреки това, не смятам, че харесвам твоята философия... липсва борбата!



Тема Re: Абе,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 20:21



Единствен и универсален принцип на БорбЪтЪ: Плуваш ли срещу течението, ще се удавиш; по-добре използвай течението за да отидеш на някое готино място!



Китайците казват: сблъскаш ли се с по-голяма сила - отстъпи. 10 грама са достатъчни за да преобърнат 1000 килограма, стига да се приложат правилно.

"Не подценявайте човек, който отстъпва, може да се засилва"

И за да завърша подобаващо тия толкова мъдри, мъдри мисли, ще допълня с една пиянска на Бат' Дънди: "И по-грозни сме ебали и на по-красиви не сме прощавали!"

Чувствай се спокойна, да започнеш с дървената и класическа философия!

___________



Тема Оха, аз май съм имала късметнови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.04.10 22:40



но не мога да кажа, че броят на българите в моя случай е голям.

Но при мен почти винаги се задейства един друг механизъм. Когато комуникирам с българи, понякога смисълът потъва в многото думи и ми се налага да слагам разговора в по-тясни рамки, т.е. да започна аз да водя.
До сега нещата винаги са били в нормите за точност




by himbeer

Тема Re: Сигурнонови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано06.04.10 09:01



Аз не приличам на Баба Яга



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: а любопитството тинови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано06.04.10 09:01



Боли ма Уя



Говори ми....Умирам за глупости

Тема И аз така мислех, но...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано06.04.10 09:31



И аз така мислех, но един ден от нямане какво да правя си направих женски профил в сайт за запознанства...

Сложих няколко снимки на една девойка, която изглежда съвсем нормално, но има нещо загатнато ... хм ... закачливо. Леко предизвикателен текст и ... глей к`во става!!!
Все си знаех, че мъжете сме наивни, предвидими и залюхани, но реалността направо ме шокира! Толкова трагични напъни, че не може да не те избие на агресия, най-малкото много от тях се държат агресивно...
Голямо забавление падаше... отчаяни слабоумници, празноглави мачовци, смотаняци пробващи се да минат за интелигентни, откровенни простаци, инфантилни чекиджии и всичките надути като пуяци, без капка самоирония, ... жалка картина...

Най-гадното беше когато реших да се изгъбаркам с познати, които си бяха направили профили... същата работа...

Вече не мисля, че подигравките със смотаняците са грях. Те са си виновни, че са такива!!!



Тема Re: И аз така мислех, но...нови [re: ЛAMБИ] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано06.04.10 10:02



Ламби, прав си за това. Не защитавам мъжете. Пълно е със смотаняци и това са преобладаващата част от мъжкото съсловие. Само ги виж по улиците и заведенията - надути пуяци и комплексари. Повечето са грозни тюфлеци с недоразвит мозък. Абе измет със самочувствие, какво да ти кажа?



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано06.04.10 12:39



каквито мъжете, каива и жените



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: milalena] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 12:40



Абсолщтно вярно. Но идва въпросът за яйцето и кокошката:)



Тема Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.04.10 14:47



по намиране на българка за жена на твоя приятел на какво горе-долу ниво на социална принадлежност и годишен доход се развиват? Ясно е, че са се провалили и не са дали резултат, на който научната общественост в клуба да има доверие.
Затова, отговори на следните въпроси, които да ограничат сферата на търсене на отговори за неговия провал:

1. Професия
2. Завършена степен на образование + титли в областта
3. Годишен доход
4. Град/село на произход (кой град/кое село) на кандидата за бракуване
5. Град/село на провеждане на пазарното проучване и офериране на... кура му като ключ за рая и генетично неизбежните криви крака и лошо възпитание на наследниците му
5А. Той доказано потентен ли е?
6. Гаранции за бъдещото му добруване, дадени там, в САЩ, или тук поне - да има къде да се върне, като се провали, и да има някой роднина в общинската, областната или държавната управа да му даде работа, да не пукне от глад
7. В къщата на родителите му имало ли е по време на неговото раждане баня и вътрешна тоалетна?

Редактирано от ABe на 06.04.10 14:55.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 17:06



Моят приятел завърши магистърска степен в университета в Мемфис, щата Тенеси. Работеше в престижна международна финансова компания. Строен, мускулест и красив мъж, спортист. Безкрайно възпитан и учтив. Мисля, че всички тези качества са му изиграли много лоша шега в БГ.



Тема Върни се къмнови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.04.10 18:26



въпросника ми в миналото ми мнение.

Ако те мързи за отговориш на всички въпроси, попълни поне точка 7.

П.П. За биде не смея и да питам...

Редактирано от ABe на 06.04.10 18:28.



Тема Re: Върни се къмнови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 18:29



И що? Да не си решила, че съм експерт?



Тема Експерт?! В никъф...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.04.10 18:36



случай!

Не случайно съм задал въпросите си по-горе.

По времето, в което ти си се родил, имало ли е вътрешни баня и тоалетна в къщата на родителите ти?

Баща ти и майка ти имат ли образование по-високо от основно?

Редактирано от ABe на 06.04.10 18:39.



Тема Re: Експерт?! В никъф...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 18:52



Питай, питай. Може и да ти отговоря... някога


Явно за теб културата на човек се определя от местоположението на банята му. Моите искрени съболезнования за пълната ти липса на разсъдък.



Тема Re: Експерт?! В никъф...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.04.10 19:03





Селската баня, оф кеф!



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:13



Каза едно многу ограничено феодално старче



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:15



Кажи нещо умно. Тъпите ти подхвърляния са жалки. Но се радвам, че ме мислите за старец. Защо, вие се сетете, ако можете.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано06.04.10 19:16



защото си много мъдър,може би?



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: milalena] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:18



нямаш ум за да прецениш това.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:19



за умнитте нища

вземам пари....приятелю/приятелко/

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:28



Парите преди или след това? Понеже предварително не бих ти дал пари точно на теб





Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:32



Нема нуждъ да даваш....аз ше ги взема......в твояй полза е с по-малку бой



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:33



Аааа, опитай да ме биеш. Може и двама да дойдете.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:38



Теб, Всевишния ,достатъчно те е очукал

грехота е и аз да те начукам

Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:40



Няма да можеш. това се опитвам да ти кажа, но явно не загряваш.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:40



А ти не се радвай на чуждото нещастие, за да не те постигне теб същото. Нали знаеш?



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:49



Знам,знам приятелю и с удоволствие бих ти помогнал,ако мога



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 19:51





Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 19:55



Я, чалгаджия. Не знам защо са ти побелели. Аз нямам бели коси все още.



Тема Re: Тези експерименти...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор Cheny_Lucky (Крокодил)
Публикувано06.04.10 20:11



имаш по-сериоз проблем-побелял ти е мозъка



Говори ми....Умирам за глупости

Тема Re: Тези експерименти...нови [re: Cheny_Lucky] Отговор на мнението
Автор barry (ентусиаст)
Публикувано06.04.10 20:14



Какво означава това? някое отстроумие на тъпанар?



Тема Доказателства...нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано06.04.10 20:22



5А. Той доказано потентен ли е?

Ако се появи с доказателствата, примерно на 3 и 5 години, останалите въпроси стават излишни, не мислиш ли?



___________



Тема Трябваше...нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор ABe (речникаря)
Публикувано06.04.10 20:35



да има и закачка, все пак.



Тема Задължително!нови [re: ABe] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано06.04.10 22:54





___________



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор moreol ()
Публикувано07.04.10 15:35



Може да сме глупави мъжете, но накрая пак жените остават на*б*н*

. Ще си намери майстора и твоята бавачка, споко .



Тема Не така!нови [re: moreol] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано07.04.10 16:20



Може да ги ебем няколко пъти в седмицата, ама накрая кой е прекарания?



Живеят повече от нас, командорят ни, трепем се заради тях, харчат ни парите...

П.П. Те като си хванат любовник, още един ги ебе и на още един харчат парите; а ние като си хванем любовница, още една с претенции и още една ни харчи парите...

___________

Редактирано от mo32 на 07.04.10 16:23.



Тема Re: Ами, цялото ти поведениенови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.04.10 15:45



не знам защо ти се привиждат такива неща, но определено са само в твоето въображение и никъде другаде




Тема Re: Сигурнонови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.04.10 15:46



да, дори когато е горещо






Тема Re: Смятай,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.04.10 15:47



смятате ли, смятате ли. И кеф ли ви е.


Ох мамините злобничките .... ще ви папкам.....




Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.04.10 15:48



така е, но се искат специални очи за да го прозрят






Тема Re: Сигурнонови [re: The bad reptile] Отговор на мнението
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано08.04.10 15:50



дай снимка и ще ти кажа аз на какво приличаш.







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.