Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:40 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: много странно е и съвпадението...нови [re: doji] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:38



Тук е същото. Излезте в петък или събота вечер и ще видите какво става по кръчмите - ще се спукат по шевовете. Плюскат какви ли не боклуци, пият алкохол, говорят глупости в големи компании и т.н. Наричат това "клубна култура". След някоя и друга годинка започват да хленчат защо са тлъсти, с целулит, защо имат здравословни проблеми и защо мъжете ги избягват и т.н. Най-лошото при нас е, че това не е само в петък и събота, а всеки ден от седмицата.



Тема Re: Жените не знаят...нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:42



Мо32, искам само да отбележа, че всяко тове изречение е "удар в десятката". С няколко думи обхващаш съвсем точно и коректно основни процеси в обществото. Казвам това напълно сериозно, а не се опитвам да се подигравам. Чета твоите мнения в този форум от известно време. Поздравления.



Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:44



Айде стига с тази глупост, за жената която била зарязала всеки, който дръзне да покаже колко глупави са жените! Банална си. Всеки мъж през живота е бил зарязван от някоя жена. Много лесно е да уцелиш по този начин, но това не е обяснение. Изтъркано е това.



Тема Re: Как сладко си гукате!нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:46



Е ти сигурно си образец за праведност, коректност, перфектност, ум, красота и т.н.:) Съечтание от Майка Тереза и Наоми Кемпбъл да кажем:)))



Тема Re: Е, да бе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:56



Баба с татуировка е много модерно и стилно. Как не съм се сетил, колко са далновидни тези женички? Абе какво да ви кажа, много дефицитно е това човешко качество - да се татуираш, да се пробиеш къде ли не. Много малко хора го могат и е от особено важно значение за човечеството.



Тема Re: Жените не знаят...нови [re: barry] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 19:34



barry,

"Истинските слова не са красиви.
Красивите слова не са истински."


Благодаря, но не ми се връзвай много-много.



___________



Тема Re: Значи,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 19:38



Психологията е твърде скучна, за да се смесва със секса, пък било то и като метрика.
Ще се върна на простото наблюдение с последващо удовлетворение.

Животът е твърде кратък за да го усложнявам. Предложи ли ми куха лейка, ще я напълня и ще поливам....



___________



Тема Абе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 19:44



ти си лесен - Живота е пълен с кухи лейки!

Макар, някои да твърдят, че Вселената не търпяла пустоти, ама не ща да повдигам философски тематики, че вземеш да ме вземеш за ентелектуалка! Много се отдалечихме от темата, така или иначе, и въпреки това, не смятам, че харесвам твоята философия... липсва борбата!



Тема Re: Абе,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 20:21



Единствен и универсален принцип на БорбЪтЪ: Плуваш ли срещу течението, ще се удавиш; по-добре използвай течението за да отидеш на някое готино място!



Китайците казват: сблъскаш ли се с по-голяма сила - отстъпи. 10 грама са достатъчни за да преобърнат 1000 килограма, стига да се приложат правилно.

"Не подценявайте човек, който отстъпва, може да се засилва"

И за да завърша подобаващо тия толкова мъдри, мъдри мисли, ще допълня с една пиянска на Бат' Дънди: "И по-грозни сме ебали и на по-красиви не сме прощавали!"

Чувствай се спокойна, да започнеш с дървената и класическа философия!

___________



Тема Оха, аз май съм имала късметнови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.04.10 22:40



но не мога да кажа, че броят на българите в моя случай е голям.

Но при мен почти винаги се задейства един друг механизъм. Когато комуникирам с българи, понякога смисълът потъва в многото думи и ми се налага да слагам разговора в по-тясни рамки, т.е. да започна аз да водя.
До сега нещата винаги са били в нормите за точност




by himbeer


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.