Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 09.06.24 
Полове
   >> Мъжки клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Смятай,нови [re: PipilotaViktualija] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано04.04.10 23:59



значи, по принцип как е положението!





Тема Re: Ъъъ...нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 00:00



Щом за пъпчето се сети, лошо няма. Горкият, толкова е натоварен с езотерични очаквания, а откъм еротични 'ич го няма, та чак се налага разни дрънкулки да играят в случая за компенсация.

Не "дисквалифицирам" никого, особено по полов белег. Просто влизам в хармония със събеседника и общувам на нивото, на което се намират личните му приоритети.

___________



Тема Е, да бе,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 00:09



това са оправдания - не можеш да гадаеш по едни цици за коефициента на интелигентност на притежателката им... но пък е вярно, че не съм чела темата ти - просто се подкачих! ... пък и, огледалното поведение е приложимо там, където искаш да се откопчиш от индивида, и/или да му демонстрираш слабостите, с цел да го ползваш в последствие, а ти не твърдиш подобно... пък, за пъпчетата и украшенията - не съм съгласна... ти би ли си пробил корема доброволно...

ама, аз съм старомодна... аз дори бижута не нося... защото биха ме лимитирали, след като свикна с някое от тях... по същият повод спрях да пуша...



Тема Re: Е, да бе,нови [re: _parvaty_] Отговор на мнението
Автор mo32 (разкривач)
Публикувано05.04.10 10:55



не можеш да гадаеш по едни цици за коефициента на интелигентност на притежателката им...

Щом може да се гледа на боб или на кокали, защо да не може да се гледа на цици?

Вярно, че ще е разсейващо, но пък е по-добре от бобови задължения или части от мъртво животно.

Това, че не си склонна да направиш нещо по модата в момента, не значи, че си консервативна. Помисли така: след години ще има много баби с татуировки и пробити пъпове.

___________



Тема Значи,нови [re: mo32] Отговор на мнението
Автор _parvaty_ (божествена)
Публикувано05.04.10 17:12



казваш, не стига, че като млада съм задръстена, ами и като бабе няма да имам увиснали портрети по тялото, ако стигна до старите години

! Дааа, тъжно! А за гадаенето... не съм се замисляла от тази гледна точка... ако тръгнеш по този път, може да откриеш и други интересни пророкувания и опции - гадаене по метода на Роршарх върху вида на сутрешния еякулат, ароматотерапия от задните чувства... цял набор от възможности!



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: Apxaнreл] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:29



Отдавна съм ви ги оставил. Оправяйте се вие с тях:))



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: apви] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:30



Аз мога да ти задам същия въпрос на теб и ти го зададох няколко пъти под различни форми. Това, че трудно разбираш, си е твой проблем и на семейството ти.



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:32



Определено сентенцията ти е лишена от мисъл, но не се учудвам. Ако те "друса хормона" си доста хрисим с противоположния пол, защото целта ти е да "намажеш". Още обяснения нужни ли са ти?



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:33



не съм тръгнал да се женя:) Но съм съгласен с теб:)))



Тема Re: Жените в САЩ и в БГ...нови [re: NikiFin] Отговор на мнението
Автор barry (член)
Публикувано05.04.10 18:34



Правилно. тези мъже твърде дълго са общували с българки. Доста българки женени за чужденци са изритани накрая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.